0

@MarioVeB! Tylko dwa tygodnie

2

Ile razy mam klikać że nie interesuje mnie reklama 3 dawki szczepionki jak nie miałem poprzednich dwóch. I znów obostrzenia? Serio? I tak nie będą działać.

0

Pilne. Jarosław Kaczyński planuję żałobę narodowa związku z wynikami gali France Football. [ Kuweta kota]

2

Czego nie możesz usiedzieć, yyy krecik wierci w taborecik?

1

@Worny jutro lapcio wystawi je na sprzedaż

3

Dyskusja na La Rambla > Gala ZP

1

@Kapitan hawk chyba miotłę

2

@kryhaa Prawie nie kuś

0

@karci0 wręcza nagrodę

2

@hayek brak glutenu wychodzi

0

I teraz propagandziści z TVPis mają materiał zamiast tamtego.

1

@maroon przekaz jest jeden, oni mają się bawić a my mamy pracować za miskę ryżu i siedzieć w domach przy świeczkach

1

@jedrek7000 dadzą rade, mistrzowie propagandy

0

@kuczyniak zawsze tak było

1

@jedrek7000 na takich przyjęciach dla wyższych klas nie ma i nigdy nie będzie

5

Hahah Suarez jaka mina

0

@Peszko07 wybiła 18 cyrk trwa dalej, omi....co?

0

@Peszko07 to jest Nu, do Omegi przewidzianej na grudzień 2023 jeszcze daleko

0

@RomanHoffer haha czarny piątek dosłownie

1

@Fartlow to samo jeszcze żyje chociaż tu niektórzy zyczli mi śmierci

0

@Fartlow zapraszamy po 4 dawkę?

1

@Cadafaz okaże się jednak że na wiosnę przyszłego roku jednak szczepionka została udoskonalona że jednak działa a odrowiency ( którzy są nazwani folirzami, anyyszczepami) są w dupie

1

Podobno kolejny wariant wirusa jest, osobiście to ja się w tym już gubię. Podobno omija odporność poszczepienną XD ( w sumie jak każdy)

0

@ObiwanKenobi szczepionka nie chroni przed niczym nawet przed ponownym lockdownem ludzi zaszczepionych taka ciekawostka z zachodniej Europy.... Gdzie więcej jest zaszczepionych niż nie.

0

@osa91 XXXXXXXXXDDDDDD, komentarz prawie jak artykuł na wp coś niby jest napisane ale dowodów i linków do tych słów żadnych....

0

@osa91 pokaż te badania, na jakiej grupie osób, jaki czas minął od zaczepienia?

0

@Barca1992 Hitler byłby dumny a Gebbels w siódmym niebie, piękne czasy nastały a najgorsze nadejdzie.

0

@Tomek54321 dla obiektywnego kibica to 3.3 taki remis byłby lepszy a nie hukowe 0.0

0

@Pogba chukowe.

0

LE dobra opcja na ogranie zawodników dalej na jakimś tam poziomie, jest szansa na dogonienie w La Liga. W lidze mistrzów powiedzmy sobie szczerze nie ten poziom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?