mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Tylko dwa tygodnie
2
Ile razy mam klikać że nie interesuje mnie reklama 3 dawki szczepionki jak nie miałem poprzednich dwóch. I znów obostrzenia? Serio? I tak nie będą działać.
0
Pilne. Jarosław Kaczyński planuję żałobę narodowa związku z wynikami gali France Football. [ Kuweta kota]
2
Czego nie możesz usiedzieć, yyy krecik wierci w taborecik?
1
@Worny jutro lapcio wystawi je na sprzedaż
3
Dyskusja na La Rambla > Gala ZP
1
@Kapitan hawk chyba miotłę
2
@kryhaa Prawie nie kuś
0
@karci0 wręcza nagrodę
2
@hayek brak glutenu wychodzi
0
I teraz propagandziści z TVPis mają materiał zamiast tamtego.
1
@maroon przekaz jest jeden, oni mają się bawić a my mamy pracować za miskę ryżu i siedzieć w domach przy świeczkach
1
@jedrek7000 dadzą rade, mistrzowie propagandy
0
@kuczyniak zawsze tak było
1
@jedrek7000 na takich przyjęciach dla wyższych klas nie ma i nigdy nie będzie
5
Hahah Suarez jaka mina
0
@Peszko07 wybiła 18 cyrk trwa dalej, omi....co?
0
@Peszko07 to jest Nu, do Omegi przewidzianej na grudzień 2023 jeszcze daleko
0
@RomanHoffer haha czarny piątek dosłownie
1
@Fartlow to samo jeszcze żyje chociaż tu niektórzy zyczli mi śmierci
0
@Fartlow zapraszamy po 4 dawkę?
1
@Cadafaz okaże się jednak że na wiosnę przyszłego roku jednak szczepionka została udoskonalona że jednak działa a odrowiency ( którzy są nazwani folirzami, anyyszczepami) są w dupie
1
Podobno kolejny wariant wirusa jest, osobiście to ja się w tym już gubię. Podobno omija odporność poszczepienną XD ( w sumie jak każdy)
0
@ObiwanKenobi szczepionka nie chroni przed niczym nawet przed ponownym lockdownem ludzi zaszczepionych taka ciekawostka z zachodniej Europy.... Gdzie więcej jest zaszczepionych niż nie.
0
@osa91 XXXXXXXXXDDDDDD, komentarz prawie jak artykuł na wp coś niby jest napisane ale dowodów i linków do tych słów żadnych....
0
@osa91 pokaż te badania, na jakiej grupie osób, jaki czas minął od zaczepienia?
0
@Barca1992 Hitler byłby dumny a Gebbels w siódmym niebie, piękne czasy nastały a najgorsze nadejdzie.
0
@Tomek54321 dla obiektywnego kibica to 3.3 taki remis byłby lepszy a nie hukowe 0.0
0
@Pogba chukowe.
0
LE dobra opcja na ogranie zawodników dalej na jakimś tam poziomie, jest szansa na dogonienie w La Liga. W lidze mistrzów powiedzmy sobie szczerze nie ten poziom.