mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tej drużyny nie opanował by sam Guardiola zarząd katastrofa i piłkarze chu.... Grają
2
Co tu się wyprawia
0
Isacccccccc!!!!!!!!!
0
Teraz Marcelo i Militao się mogą pośmiać i dac im piłkę niech pograjay
0
Ten vinicius to taki jeździec bez głowy
0
@stone80 nic do chłopa nie miałem, tylko że to było utarcie nosa Romie a nie transfer którego chcieli
0
@FafitFCB Stresujące :/
1
@IronSanHybrid termin zgłaszania piłkarzy minął
1
@DeAGie smutne to jest to że tak go gnębią kontuzje a nie ile jest wart życzę powrotu do zdrowia i ch.... Z tymi pieniędzmi za niego
0
@IronSanHybrid który nie bd mógł występować w Lidze Mistrzów
0
@kkbarca hehe Malcom w zenicie zagrał aż "62min" na pewno by się przydał
0
@AlvaroHanso póki jest w Barcelonie to liczę na to i nikogo nie skreślam
4
Jeszcze ci którzy się śmieją z Dembele bd klaskać i się cieszyć z jego gry zdrowia życzę i powrotu do tego co robił w BVB
0
A tu połowa La rambali sadzał Ansu na ławkę
0
@lukas10 dokładnie,niech nam chłopak rośnie jak na drożdżach
1
@Artsss kotlet z piersi ziemniaki z koperkiem i sałata że śmietaną
2
@JimMorrisonFCB a czy rakieta nie przyczynił się do sukcesów w Barcelonie ???
0
@qbarca polać ci , dobrze mowisz
0
@Pilka_jest_okragla Pewnie w głowie już ma Liverpool i przenosiny po sezonie do J.kloopa
0
Dla mnie to jest śmieszne, cena wygórowana hehe takie mamy realia ten zarząd to jakaś kpita
1
@mekston pierwszeństwo wyboru ma teraz Canal Plus więc wziął derby to z automatu eleven puszcza Barcę ja tam się cieszę
0
Planem x Barcelony jest czekajcie to już koniec okienka hehehe
0
Dawać Aubameyang tu razzz
0
@Explode on był dobry na Instagramie a ogólnie to raczej przeciętniak
0
@VanBest Mad Max 2 :))))
0
Pamiętam jak by to było wczoraj jak Polsat reklamował że można zakupić przez tv jak rozpętałem 2 wojnę światową w kolorze i również samych swoich och kiedy to było
0
@rado_Barca oj taaa Melo, de Jong i busi powoli wprowadzany Puig i bd dobrE a na wypożyczeniu Alenia
2
Ronaldo już zalizal dybale czy jeszcze czeka ????
2
Gra Masakra ale po to kupili grizmana by zrobił swoje bravo panowie Gra się do konca
0
@Szymix654 większość to chorągiewki a nie kibice