mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lukasbarca86 ja dzisiaj do stokrotki wbijam a tam filet z kurczaka 24zl powaliło ich
0
@masakrator05 potrzebujemy to nowego rządu a później myślmy nad transferami i wzmocnieniami
0
@quarto ja u kolesia siedziałem już ładnie porobiony a tu nagle brama a ja na kolana i jesttttttt ,kur..... Jest jej... PSG nie zapomniane emocje koleś do tej pory brechta ze mnie
3
@Boniek10 hahah a ja z roboty dopiero pozdro dla NS
3
@krissu8 teraz to już cholera wie w co wierzyć a w co nie
0
I weźcie sobie wyobraźcie że Liverpool wchodzi bez kibicow.....
1
@nuter27 a rodzic nie może wziąć sobie opieki na dziecko? Nie rozumiem w czym problem
0
@Wojtas1080pl a czemu Lazio a nie Napoli ?
1
@capoN podobno wuhan dużo pracy jest
0
@Maker0 dostał czerwoną kartke zapewne by być na imprezce
0
@socha Vega do Pasikowskiego to się nie umywa. Vega gwałci ostatnio filmy tylko dla Sławy
0
@FranzMaurer chłopie Pasikowski i wszystko jasne
0
@takisobiektos podpinam się pod proponowanym
0
Ja tak skromnie zapytam jak zagrał złote dziecko realu V.jr bo widzę asysta czy tylko na tym się zakończyło
0
Rakitic walczy jak Lew
1
Szkoda tego couthinio chyba przerosło go oczekiwanie które na niego kladli
11
@kerouac akurat za Enrique dał dużo rakitic i nie ma co gadać na niego za tamten czas
0
@DLFCB 2:0 barca
0
@czosnekfcb kozak
0
1z 10 pytanie muzyczne leci ghoustbusters i pytanie do kobiety: do kogo się dzwoni gdzy coś złego się dzieje w sąsiedztwie . Odpowiedz pod 112 hahahha
0
O widzę że braithwaite również poleciał z drużyną
0
@damian16161212 było pisane że się odbędzie bez problemu
3
@katalonia15 napisali wczoraj że mecz się na pewno odbędzie i że nie ma obaw przed odwołaniem meczu
0
Jak na Rockym ależ to cios dla Wildera ciekawe czy się pozbierać psychicznie
1
Strasznie Wilder wyglada
0
@BARCA_FOR_EVER a na cholerę mi player jak mam eleveny
0
Ktoś ma może link do meczu Barcelony
0
@Kpfun akurat na yeri mina zarobiliśmy trochę grosza :)
0
@lukas10 na pewno nie za taką cenę
0
@lukas10 bo gościu jest przeciętny to że strzelił parę bramek nie znaczy że będzie wybitny a już na pewno nie za 111ml