0

Komentarz usunięty

14

Neymar to najemnik bd grał tam gdzie dadzą więcej ludzie zrozumcie. On nigdy nie był,nie jest i nie będzie częścią Barcelony

2

@lucca87 Dembele odróżnia to od innych z Barcy że nie boi się nie podać Messiemu tylko sam strzela lub kiwa oczywiście jak jest zdrowy xd

0

@arkasath szczęścia i wytrwałości xd

0

@KamilZ Nie zapominajta że Ter stegen też robił babole na początku u nas a teraz wiadomo jak broni

1

@SHIBA Pepsi Cola

0

@Fabik87 a Hazard również i troszkę Grizmanem jest podobnie Jovic i pewnie paru by się znalazło jeszcze

1

@dominik127pl dzięki będę miał na Encore oko xd

0

@icon3520 zapewne po sezonie 2 ligi hiszpańskiej i ligi portugalskiej

0

Ktoś wie ile może Cristiano ma strzelonych karnych z 28 bramek??

1

@KamilZ zamiast Dembele Puiga i będzie ok

1

@FeloRPS Na 2 Barbershop dobra komedia

0

Takiego AUBAMEYANG bral bym w ciemno !!!!

3

@kakusus Kevin Prince akurat był wypożyczony kolego ale z resztą się zgadzam

0

@justfootball po lewo burak i po prawo jeszcze większy xd

2

@rumilas za słaby

1

@KamilZ Tom Hardy

1

@Fali z hehe ale większość znajomych woli bez xd

1

@fart Rudy zakończył karierę 25 czerwca przez kontuzję

0

@kamil9040 podobno od 1 sierpnia do 31 września ma być

0

@DonMatteo901 Bardzo dobrze powiedziane

1

@SeeleyBooth hehehehe heheheh

0

Hahahahahahha co to się wyrabia

3

Fati jak Messi swego czasu hehe

0

@PopekMonster jak by nie pisał ma grać xd

0

Ter stegen:semedo,pique,langlat,alba:busi,Roberto,puig,MSF

0

@Mroziu trincao i Pedri:)

0

Spokojnie już pewien talent kupywała Barca ,Alen Halilović i wszyscy wiemy gdzie on jest

0

@Mroziu na lewą czy prawą obronę się przyda....

1

@Chakalaka

też bd dobry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?