mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
14
Neymar to najemnik bd grał tam gdzie dadzą więcej ludzie zrozumcie. On nigdy nie był,nie jest i nie będzie częścią Barcelony
2
@lucca87 Dembele odróżnia to od innych z Barcy że nie boi się nie podać Messiemu tylko sam strzela lub kiwa oczywiście jak jest zdrowy xd
0
@arkasath szczęścia i wytrwałości xd
0
@KamilZ Nie zapominajta że Ter stegen też robił babole na początku u nas a teraz wiadomo jak broni
1
@SHIBA Pepsi Cola
0
@Fabik87 a Hazard również i troszkę Grizmanem jest podobnie Jovic i pewnie paru by się znalazło jeszcze
1
@dominik127pl dzięki będę miał na Encore oko xd
0
@icon3520 zapewne po sezonie 2 ligi hiszpańskiej i ligi portugalskiej
0
Ktoś wie ile może Cristiano ma strzelonych karnych z 28 bramek??
1
@KamilZ zamiast Dembele Puiga i będzie ok
1
@FeloRPS Na 2 Barbershop dobra komedia
0
Takiego AUBAMEYANG bral bym w ciemno !!!!
3
@kakusus Kevin Prince akurat był wypożyczony kolego ale z resztą się zgadzam
0
@justfootball po lewo burak i po prawo jeszcze większy xd
2
@rumilas za słaby
1
@KamilZ Tom Hardy
1
@Fali z hehe ale większość znajomych woli bez xd
1
@fart Rudy zakończył karierę 25 czerwca przez kontuzję
0
@kamil9040 podobno od 1 sierpnia do 31 września ma być
0
@DonMatteo901 Bardzo dobrze powiedziane
1
@SeeleyBooth hehehehe heheheh
0
Hahahahahahha co to się wyrabia
3
Fati jak Messi swego czasu hehe
0
@PopekMonster jak by nie pisał ma grać xd
0
Ter stegen:semedo,pique,langlat,alba:busi,Roberto,puig,MSF
0
@Mroziu trincao i Pedri:)
0
Spokojnie już pewien talent kupywała Barca ,Alen Halilović i wszyscy wiemy gdzie on jest
0
@Mroziu na lewą czy prawą obronę się przyda....
1
@Chakalaka