mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegasVeB 3:1 Barcelona
13
@4Fabregas4 A co takiego Arthur zrobił w Barcelonie przez dwa lata że porownujesz go do Ferrari
2
@SithRM dokładnie nie pracuje glowa to i całe ciało leży
0
@masik86 hahah raczej na 20/30 min
1
@Katalonbar Arthur również na ławce u nas ,zapewne wejdzie w 2 polowie
11
@Pawel1980 haha a od kiedy my mamy skrzydła
0
Się nie zdziwię jak za rok sprzedadzą De Jonga bo im bd potrzebna kasa co za zarząd masakra
6
I dla tych wszystkich co płaczą na suareza zamknął im buźki
0
@Adamski69i właśnie człowiek płacze i jęczy na tego suareza a ten cyk brameczka cały suarez
0
@Avatarr zapewne nie zagra dużo z obaw na kontuzje przed sprzedażą
0
@vangoor A to kolego lalki barbie zestawy lol suprise, jakiś zestaw LEGO friends
0
@vangoor jakiś karabin Nerfa mam syna 7 lat i szał na karabiny NERF albo pożądane klocki LEGO Minecraft totalna moda na to teraz lub bramka i piłka jakas porządna
0
To że byli to nie znaczy że bd grał tak jak oni.
0
@masq otóż to! Hehe
0
@Messinio82a tak nie jest ?
1
@Messinio82 mentorem i już go tak nazywał przed swoimi wyborami,wielkie mi rzeczy
2
@SinMistico czego płaczesz , co było rok temu
0
@bodzio10 Może i tak ale każdy ogląda na co ma ochotę......
0
@bodzio10 ja wolę zapłacić i oglądać coś ciekawszego niż słaba liga włoska a walki jak do tej pory bardzo dobre
0
@bodzio10 Karta nie za mocna prawda ale te 29 zł to nie miliony i zawsze można umilić czasz na czekanie na Barcelonę
0
@bodzio10 Wiadomo Barca ale przed można sobie oglądnąć :)
0
Kto dziś ogląda panowie FEN 28
0
@qbarca Tak ale zapewne Cavani za darmo nie przyjdzie tylko w łapę coś bd chciał dostać i pewnie pensja też nie za mała
1
@Hushovt spaghetti wjechało na stół a smakówa
0
@Arkon Hahah Bayern i kupno.Napiwno
0
@IronSanHybrid i oby tak się stało
1
Ciekawie by było jak by Bayern przegrał
0
@Chakalaka dziękuję
0
Komentarz usunięty
1
@tristan87 teraz każdy jest za 500+. Tylko żeby wygrać wybory