0

@VegasVeB 3:1 Barcelona

13

@4Fabregas4 A co takiego Arthur zrobił w Barcelonie przez dwa lata że porownujesz go do Ferrari

2

@SithRM dokładnie nie pracuje glowa to i całe ciało leży

0

@masik86 hahah raczej na 20/30 min

1

@Katalonbar Arthur również na ławce u nas ,zapewne wejdzie w 2 polowie

11

@Pawel1980 haha a od kiedy my mamy skrzydła

0

Się nie zdziwię jak za rok sprzedadzą De Jonga bo im bd potrzebna kasa co za zarząd masakra

6

I dla tych wszystkich co płaczą na suareza zamknął im buźki

0

@Adamski69i właśnie człowiek płacze i jęczy na tego suareza a ten cyk brameczka cały suarez

0

@Avatarr zapewne nie zagra dużo z obaw na kontuzje przed sprzedażą

0

@vangoor A to kolego lalki barbie zestawy lol suprise, jakiś zestaw LEGO friends

0

@vangoor jakiś karabin Nerfa mam syna 7 lat i szał na karabiny NERF albo pożądane klocki LEGO Minecraft totalna moda na to teraz lub bramka i piłka jakas porządna

0

To że byli to nie znaczy że bd grał tak jak oni.

0

@masq otóż to! Hehe

0

@Messinio82a tak nie jest ?

1

@Messinio82 mentorem i już go tak nazywał przed swoimi wyborami,wielkie mi rzeczy

2

@SinMistico czego płaczesz , co było rok temu

0

@bodzio10 Może i tak ale każdy ogląda na co ma ochotę......

0

@bodzio10 ja wolę zapłacić i oglądać coś ciekawszego niż słaba liga włoska a walki jak do tej pory bardzo dobre

0

@bodzio10 Karta nie za mocna prawda ale te 29 zł to nie miliony i zawsze można umilić czasz na czekanie na Barcelonę

0

@bodzio10 Wiadomo Barca ale przed można sobie oglądnąć :)

0

Kto dziś ogląda panowie FEN 28

0

@qbarca Tak ale zapewne Cavani za darmo nie przyjdzie tylko w łapę coś bd chciał dostać i pewnie pensja też nie za mała

1

@Hushovt spaghetti wjechało na stół a smakówa

0

@Arkon Hahah Bayern i kupno.Napiwno

0

@IronSanHybrid i oby tak się stało

1

Ciekawie by było jak by Bayern przegrał

0

@Chakalaka dziękuję

0

Komentarz usunięty

1

@tristan87 teraz każdy jest za 500+. Tylko żeby wygrać wybory

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?