matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kluivert_P Strasznie irytujący
0
Nie jestem fanem F1 ale teraz sprawdziłem że ten Verstappen ma dopiero 27 lat! Wow to chyba nic go nie powstrzyma żeby prześcignąć Hamiltona i Schumachera w największej ilości wygranych wyścigów.
0
@adamek20151 Ja pierdziele teraz sprawdziłem że Andora ma 174 miejsce......
0
@adamek20151 No to jak takie to proste to obstaw takie coś za 1000 zł i jesteś 500 zł do przodu.
0
@adamek20151 Mało gram i za symboliczne kwoty :) Ale poczekajmy do końca meczu. Dałem też na Portugalie i gol Cristiano więc nie jest tak ale z tymi typami.
0
Anglicy widzę nowy trener oo za dużo się nie zmienia. Tylko 1-0 z Armenia do przerwy a ja obstawiłem dużo goli
0
@davidek1997 Bardzo bym chciał ale to niemożliwe :(
1
Ależ z gościa może być kozak! Już gra w LFC i nawet strzelił gola.
0
@Miszcz Textu FCB No właśnie żałosne to trochę że nie ma żadnego oficjalnego komunikatu ;/
4
Barca nie grała z Espanyolem w tym sezonie błąd w artykule.
0
Czemu nie ma żadnego info co z kontuzją Gaviego? same plotki a nie ma konkretów co mu się stało i jaki uraz.
0
@Miszcz Textu FCB Też czekam i cisza
2
Ale brakło tego gola Barcy :(
z 20 zł miałbym coś 670 zł :(
https://prnt.sc/FMlx7yCTbrd3
0
Brakło gola Barcy do fajnego kuponu ehhhh
0
Dawaj Barca gola i mam 6 stówek!
0
Z 2 różne gol Barca i mam ponad 6 stówek. Barca musisz!
1
@Kinginiesta Właśnie coś mówili ale nie usłyszałem
0
@4drian0 https://prnt.sc/lDosK13EiLQn
Kartki to był kurs za darmo :)
0
https://prnt.sc/lDosK13EiLQn
Z tymi rożnymi może być ciężko ale jakieś szansę na kupon jest.
0
Na Betlicu jak dałem żółte kartki to trenera kartka się liczy?
0
Ciekawe jestem tego meczu cały środek obrona plus pomoc dobrze grajka piłka
0
Dzisiaj mecz ale cały czas myślę co z kolanem Gaviego. Mam nadzieję że nic groźnego i niedługo będzie info jaki uraz
0
Czy Joa Neves to obecnie najlepszy zawodnik na świecie?
7
Ciężko uwierzyć że Kręcidlo bierze za to pieniądze
0
Ma ktoś link do wybicia Carrerasa?
4
Przecież jest w przepisach że jak w ofensywie ręka pozwala zdobyć gola to nie można uznać
0
@norbi77 coolbrake var i raz leżeli na boisku po zderzeniu
1
@Bolton ale i tak dziwne że go nie kojarzę z jakiegoś pojedynku
0
Centry Torre to zawsze ma klasę światowa.
1
Beckham gra na prawej obronie w Realu?