0

Ten Virgili to faktycznie taki talent? Nigdy o nim nie słyszałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Od tak to było jak Lewego okradli.

0

Ja od początku byłem za Diazem więc mam nadzieję że się z nim uda

0

@Pedri16Future on wydaje się że nie jest taki szybki bo jest wysoki ale ma gaz

0

Nico szybszy niż Yamal?

0

@Gaucho Ja wtedy nie ogarnąłem od razu że jest bramka taki to był strzał xD

1

W końcu jakiś wielki talent z ostatnich edycji Fma :)

0

A nie było czasem artykułu albo komentarzy w poprzednim sezonie że mamy za mało piłkarzy w sile wieku czyli koło 28 lat jak Raphinha, tylko sami młodzi albo Lewy czy Szczęsny przed końcem kariery.

0

@TR3YWAY Nie patrzę tylko na wiek piłkarza jak 99 % La Rambli :)

0

Czy tylko ja wolałbym Diaza od Nico?

2

@Vurt To ma to sens przestraszyłem się że co roku takie coś będzie hehe

0

Co ile lat będą te nowe klubowe mistrzostwa świata?

1

@macio_944 Dziwne kursy. Na Miami kurs 2.0 a na Al-Ahly 3.25

edit- ok już wiem o co chodzi. Myślałem że to z Arabii drużyna a to jakiś egipski Twór.

0

Tyle się naczytałem śmiechów na Puchacza a obejrzałem teraz jego wywiad w WK i świetna rozmowa. Owca też super pytania. Kto nie oglądał to polecam. Tymoteusz bardzo pozytywny gość.

0

de Jong dzisiaj 2 asysty

7

Lepiej być wojownikiem w ogrodzie niż ogrodnikiem na wojnie.

1

0

To chyba za chwilę chyba nowe wyceny Transfermarkt ligi hiszpańskiej.

0

@ShawnC Napisałem przed meczem wczoraj że ciekawe jak sobie poradzi z najlepszym lewym obrońca świata Mendesem. Szkoda że nie dał rady

0

To chyba jednak Yamalowi nie poszło za dobrze.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15758084#comment-15758084

0

@Szmulek bez kitu strasznie go olali.

1

To jutro nowe wyceny Transfermarkt. Czekają z wycena do jutra bo dzisiaj Yamal dominuje w finale.

1

Ciekaw jestem jak sobie poradzi Yamal z najlepszym lewym obrońca świata Mendesem.

0

@Piotr,1985 jaki tytuł bo w innym kraju nie mogę otworzyć linku

0

Ale jestem zdziwiony że Wirtz wybrał Liverpool. Myślałem że trafi do Realu, Barcy albo Bayernu.

0

@Ziemny Puyol w jego wieku miał 0 wygranych tytułów. Może jeszcze coś z niego będzie.

0

Ja dalej w niego wierzę.

0

@Frimpong On już to wie bo w klasyku właśnie zagrał na czas w podobnej sytuacji

0

@Gibbon_FCB i dlatego ma 2 asysty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?