matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak mi się skojarzyło. Czy Yamal oddał chociaż raz strzał głową? Ja szczerze nie pamiętam a co dopiero żeby gola z główki strzelił. Wzrost ma słuszny ale ciekawe czy będzie z tego korzystał.
0
Dużo zdrowia Gavi!
0
Gavi :(. ,,:(
0
Wróci potwór Gavi czy już nie? Ja trzymam kciuki.
1
@blakkudium Zawiódł w LM ale kurde szkoda że jednak odszedł. Idealnie do nas pasował stylem gry.
0
Czym się różni ten Grok AI w porównaniu z Chatem GPT?
0
@Gaucho Nie wiem też tego nie rozumiem ale faktycznie po to niby rozcinają
0
@daniel32778 Bo niby mają za duże łydki
0
@PatrykBarcelona chat gpt.
8
@pep71 jakby wpadło od poprzeczki to by ludzie pisali że ładny gol
0
@kemyt1995 Tu nie chodzi o obronę tylko o ekstremalnie ryzykowny system
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15983403#comment-15983403
Flick posłuchał
0
Dawać Gaviego i Olmo od początku drugiej połowy
0
Szkoda że bez Gaviego :(
0
@sergio5 A dzisiaj ktoś niżej pisał że największy talent na świecie obecnie
0
@partymaker Też jest na ławce ale on jest już stary xD
0
@Eklerek Kurde nieźle wygląda dziwne że o nim nie słyszałem.
0
@Astad Dzięki sprawdzę!
0
@Zecik11 Ale można opłacić na miesiąc czy trzeba z góry na rok?
0
Ile kosztuje pakiet żeby oglądać wszystkie mecze Barcy w La Liga?
1
Nico w pierwszym składzie w City. Kurde ładnie się rozwinął że gra u Pepa w pierwszym składzie.
1
@Faro Dokładnie asysta jest wpisana i super
0
Fajnie że Gavi wczoraj asysta. Tylko do statystyk bo Yamal zrobił całą robotę ale niech chłopak punktuje i wraca do pierwszej 11.
0
Ciekawostka Yamal dalej czeka na gola strzelonego z głowy albo z rzutu wolnego
3
Sędziował dobrze ale Raphinha ewidentne czerwo
0
Dobrze że Ferrana nie trafił w głowę tego co leżał hehe
0
@pafcioxxx Też tak czuje.
0
Działa Wam strona Eleven? Próbuje wykupi8ć abonament i się nie da. Klikam przejdź do płatności i nic się nie dzieje.
1
Dla fanów Barcy i FMa. Co sądzicie o tych potencjałach? Kto za nisko kto za wysoko? Plus do tego Cubarsi potencjał 184.
https://prnt.sc/vQAyeSGXRD5A
1
@AlexDark00 dzięki tę opinię