0

Dla fanów Barcy i FMa. Co sądzicie o tych potencjałach? Kto za nisko kto za wysoko? Plus do tego Cubarsi potencjał 184.

https://prnt.sc/vQAyeSGXRD5A

0

Czy Waszym zdaniem Fermin ma papiery na bycie jednym z najlepszych pomocnikow na świecie?

0

Ale że Flick wystawił zdjęcia na Face z Ferminem to dziwna sprawa. Chyba ma słabość do tego zawodnika

15

@michalgajdek Ile razy Barca złapie przeciwników na spalonym

2

@SelloutCrowd przecież dobra 1 polowa

0

Nie wiedziałem że na stadionie Niecieczy mecz.

0

@olejtm On ma styl gry i technikę futsalowca :)

0

Teraz zauważyłem że Lucas Chevalier przeszedł do PSG. Dziwny transfer jak jest tam Donnaruma.

0

@KonopaaEagle Kto śledzi również Barce B to wie że to skala talentu Cubarsiego

0

Płacz jak po odejściu Gundo. Ja tam płakać nie będę. Świetny obrońca ale już w zaawansowanym wieku. Araujo Cubarsi Eric i Christensen będą mieli pole do popisu plus okazjonalnie Martin.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janas11224 Nie no gdzie tam porownujesz starego Inigo z prime Neymara

1

Ja dalej mocno wierzę w Araujo. Niech on się zgrywa z Cubarsim a do rotacji Garcia i Christensen

0

Co myślicie? W sumie wiadomo ile ma już cm?


0

@vangoor Gdzie oglądasz?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

1

Kurde szkoda człowiek tyle czekał na mecz a tu nie ma gdzie obejrzeć :(

0

@rambocyc kurde a byłem pewny że jutro na DAZN będzie mecz

0

Rashford czy Nico?

0

@Derean Ale mnie zawsze irytuje to filmowanie z treningu. Mało widać bo tak kamera przybliża akcje. Powinien trochę z dalszą filmować lepiej by wszystko było widać

0

Czemu taki dobry zawodnik jest bez umowy? Może przydałby się nam na ławkę za Kounde.

https://www.transfermarkt.pl/takehiro-tomiyasu/profil/spieler/331560

0

Kurs na Niemki ponad 5, sporo.

1

@fejkenq 15/5. .

0

Walka już trwa? Bo nie wiem czy mam wykupywać gale.

0

I wiadomo mniej więcej około której walka?

0

"Jak odpali mamy gracza na lata" jakoś mi się to źle kojarzy

0

To Trent będzie miał ciężko. Dwie rakiety przeciwko niemu

0

@bodzio10 Nie jestem wielkim fanem to pewnie nie będę widział "głupot" w filmie

0

@Safrani czyli tak jak kolega niżej napisał Bonarka albo Kazimierz?

0

Które kino w Krakowie jest najlepsze że y obejrzeć F1?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?