1

@Adran360 a najzabawniejsze jest to że jedynym piłkarzem który grał w Stoke wieczorem z nich był Ronaldo ;) i … ani gola ani asysty nie zrobił

0

@Encore ciekawe na ilu w MŚ skonczy

Jeszcze jeden mundial moze zrobic i na tym pewnie co nieco dołoży

4

0

@LeszekFCB zacznijmy grzac dyskusje o tych ostrzejszych wejsciach, ewidentynych czerwonych. To oni tez byli protected najwyrazniej. Choc ogolnie zgadzam sie ze czesto sedziowie przy wielkich nazwiskach moga miec dodatkowy moment zawahania. Zwykle wielkim nazwiskom upiecze sie duzo bardziej niz tutaj gdzie mowimy o braku kartki na pewno.

Na razie za mniejszy kaliber wejscia ta sytuacja jest grzana bo wlasnie Messi :)

Tutaj wielu sędziów wypowiedziało sie że to jest pomarańczowa

Błędem Marciniaka był brak kartki, pewnie z czerwonej by sie wybronil bo jednak atak z tylu, ale żółta spokojnie bronialna z tej sytuacji.

0

@FcPortoFan1999 Anglii tutaj

0

@norbi77 to juz mamy pare gwiazd na MŚ, a o niektorych ostrzejszych wejsciach tyle nie mowimy ;)

1

@Sysia11 na tych mistrzostwach bylo juz X duzo gorszych, agresywniejszych i chamskich wejsc niz to, ale wlasnie grzane jest bo Messi

Najwiecej tez w mediach lata stopklatki, co wiadomo jest wprowadzające w bład i nie dajace pelneto obrazka

0

@LeszekFCB wczoraj Bernardo gorsze wejscie i nie wyleciał

0

@Huck no tak oczywiscie - jak napisalem „mimo duzych problemów” :) - wiadomo ze ponizej oczekiwan

0

@VEBVC14 czyli mimo duzych problemow Europy i Am Pld i tak wypadaja najlepiej

0

@brzucho za 2009? Czy chodzi Tobie o final LM 2008?

W sumie to tam moze miec do siebie ale i losu o poslizgniecie :) bo mial meczowa na nodze

W sumie tam w serii „11” to dostal ta szanse bo Christopher nie trafił do tego momentu.

6



Debata Piersa Morgana i Johna Terrego

„Wet Wednesday night in Stoke” ;)

Chociaz Terry mógł troche wiecej argumentów wrzucic, bo jest tego niemało.

@blakkudium @Adran360 @Popitek12 @Kessie @Lanosss @PatrychoO @Comentateiro @Kapitan hawk

3

10

Poza wielką aurą trzeba też docenić fair play ze strony Ronaldo. Wiedział, że po swoim zachowaniu w stosunku do Irlandczyka (i czerwonej) nie powinien grać też w 1 meczu grupowym, więc w ramach fair play uznał że nie może strzelić żadnej bramki ani dać asysty, która byłaby obarczona dużym niesmakiem.

Jednym słowem: klasa
@Popitek12 @blakkudium @Adran360 @Lanosss @Comentateiro @Kessie

3

@draxidox potężna aura, nie @Popitek12 Popczaros?

@Lanosss @PatrychoO

1

@barcelonaLM pytanie czy Kolumbia wygra z Dr Kongo

Kongijczycy moga sie postawić i np remis

Wtedy Portugalia musi grac na najlepiej 3 bramkowy win z Uzbekami i wtedy remis w ostatnim meczu daje 1 miejsce

0

@FcPortoFan1999 tak, Ty lubisz taki sleepy football

2

@Lanosss @Popitek12 Poppoglu duma z wysokiej oceny Christophera?

6

Jeden piłkarz ma ponad 90% celności podań i nie popełnia żadnego kontrowersyjnego faulu.

Drugi ma celność podań ledwie 81% i robi faul na pomarańczową, za który nie dostaje żadnej kartki.

Który z nich jest gnębiony i niesprawiedliwie atakowany a który wychwalany - patrz @Popitek12 Popistemos co sie dzieje z tym światem.

@blakkudium @Adran360 @Lanosss @PatrychoO

3

@ViscaelBarca2007 jestes tak dobry jak Twoje ostatnie 70 minut

3

@macio_944 Yamal od 1 minuty to juz sporo zmienia

3

@Hindus numer 2 po meczu Portugalia -
Dr Kongo

1

@norbi77 to Ci co biorą za wyrocznie archivo var a teraz nie wzięli (czyli nie zgadzaja sie z nimi) musieliby się wypowiedzieć ;)

1

@Encore Anglia personalnie mocna

1

Moze wymiana Gordon za Rasha?

1

@macio_944 nie no, po dzisiejszym to juz pozamiatane

2

Czy myślicie że Deco może poprosić Newcastle o reklamację i zwrot pieniędzy za Gordona?

Ile dni jest na zwrot? 30 chyba jest

@Comentateiro @macio_944

2

@takisobiektos to moglo byc 711 spraw, ale jak tyle tego to mozna niepamiętac

@FcPortoFan1999

0

@DonCarletto nie, ale 60 to tez nie tak za darmo

1

@macio_944 Francja tez silna na tle
Niezlego Senegalu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?