2

@Encore @agaFCB od 3/4 rundy turniej tez osłabł bo widac bylo juz duze zmeczenie czesto kogos i na gorze to jeszcze krecze - Bereta, potem Arnaldiego

Ogolnie warunki tego turnieju 150% sprzyjajace Garfii

3

@Kapitan hawk drama o wodę w restauracji, dramat sumsko-ukrainski, Maja GOAT - Iga najgorsza, dlaczego w ogóle ruskie dopuszczone do szlema, procesja w Monako

2

@Encore Hamiltonowi pasuje jazda tymi bolidami, nie sa takie na ostrzu noża jak poprzednie i jazda z mysla o zarzadzaniu bateria etc, niekoniecznie tez walka na maxa w zakretach, bo niekoniecznie sie oplaca

0

@Traba727 haha :)

0

W Monaco mozna rozegrac kwale - bo rzeczywiscie mają to coś (nie raz najlepsze kwale w sezonie) - jazda na limicie przy scianach i zwykle charakterystyka toru jest taka ze topowy bolid niekoniecznie tutaj wygra, i rozdac punkty od razu za to.

1

@Chaoss tam jedynie jak ktos skopie pit stop albo wyjedzie w korku mozemy miec zmiane

0

@FcPortoFan1999 i GOAT Gyokeres Oski

0

@MessiForeverTheBest problem z bolidem na starcie

1

@MichuZ44 tutaj walka pit stopowa będzie, ale pytanie czy Kimi nie poczeka z pit stopem na Ferrari

0

@18Pawel99 wiadomo ze to nie tylko silnik ale dziwne ze Ferrari nie znalazlo ustawien akurat tutaj

1

@Colon Oponiarze i paletkarze najgorsi

3

@Chaoss @Alan_fcbfan swietne kwalifikacje, czesto najlepsze w sezonie nawet i najgorszy wyscig

2

5

0

@FcPortoFan1999 nie, przyjal go z otwartymi ramionami

2

@Encore nie no, penalti dla Christophera jak tlen, to jest ważny boost dla niego

0

@FcPortoFan1999 tu nie może

Ten prezent który dostał to jest za duży

0

@FcPortoFan1999 tam nie wiem jakie byly - ale Fonsi absolutnie byl realistycznie wrecz faworytem a przynajmniej takie 50/50

Tutaj Sasza nie moze zrobic katastrofy

0

@FcPortoFan1999 2% to wiecej niz 1%

Kurs na Saszke oscyluje rzedu 1,1-1,15

@Encore

0

@FcPortoFan1999 ale to jest klasa coata - wie kiedy jest dzien zeby wpuscic swiezy narybek, zbudowac partnerów - @Popitek12

Oskarito - cel cel cel pamiętaj

0

@FcPortoFan1999 chyba ze nabierze extra pewnosci siebie, to kto wie czy czegos jeszcze nie ukąsi

4

@ShawnC dlatego sa teraz jedna z najgorszych repek w Am Pld

Zjazd potężny w stosunku do lat 2014-2016

@Lanosss @Lionel_Messi10 @Sysia11

3

Portugalia 2-0 z Chile

Bruno z golem - czy Cristiano powinien przypisac sobie tego gola i byc o krok blizej 1000 bramek?

@Encore @Popitek12 @FcPortoFan1999 @PatrychoO @Lanosss

0

@FcPortoFan1999 teraz Majka ma krok wiecej zrobiony

0

@takisobiektos teraz tak, ale przez jakis czas byla ta zawodniczka z top10

Majce brakuje do niej, ale mowie ze zupelnie warunki same w sobie nie sa przeszkoda, zeby gdzies sie nie zakrecic w okolicach top10 moze top20

Natomiast zobaczymy, bo wlasnie Paolini pokazala ze na innych nawierzchniach niz maczka tez cos potrafi, wiec Majka ma prace przed soba jesli marzy o tym

1

@takisobiektos wiesz warunki ma niczym Paolini, wiec zawodniczka 1,65 moze byc w top10, ale to jest trudniejszy temat i na razie jeszcze jej brakuje do Paolini

1

@Laminedependencia na razie to ona nie jest top10, wiec o zadomowieniu sie to zaczniemy mowic jak bedzie top10. Top10 w tourze to taka zawodniczka jak Andreeva.

Na tym turnieju też nie wygrała z nikim top10

Plus mączka na pewno dziala na plus jej tenisa, a teraz trawa a potem hard az do kwietnia 2027

2

@Encore zdominowali fp1 i fp2 - piątek należal do Scuderii

@Eklerek @MichuZ44

1

@BojanKriKicz 10 Maxa Verstappena

2

@barcelonaLM @Popitek12 Popczar to co z happy endingiem dla COATA?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?