5

@MessiForeverTheBest @Popitek12 Popciak zna takiego zawodnika jak En Nesyri @Lanosss @blakkudium @Adran360

1

@FcPortoFan1999 @Encore na trawie walka o szlema Sinnera (ktory ma cos do udowodnienia i obrone tytulu) i Djokovica (czy to ta realnie ostatnia szansa? Czy moze jeszcze potem gdzies szlema ukasic?)

0

@Encore bedzie najmlodszym MS w historii i to juz raczej ciężkie do przebicia bedzie

Pobije rekord Vettela o 3 lata

8

Kimi Antonelli ma już taką ogromną przewagę nad drugim jakiej nikt w historii nie wypuścił pod kątem zdobycia tytułu MŚ.

Ma 66 pkt nad Hamiltonem i co ważniejsze 68 pkt nad Russellem

Mógłby przyjezdzac w kolejnych 9 wyścigach na 2 miejscu za Russellem a i tak bylby liderem (mamy 16 gp do konca)

W ostatnich 2 wyscigach zrobil 50 pkt nad „pamietaj kim jestes” Russellem.

@Encore @barcelonaLM @Kessie @budel17 @Bykunn @michal26 @MichuZ44 @Popitek12 @RafiVeB

0

@FcPortoFan1999 myslisz o Fritzu tez?

Tylko w sumie on nie mial jakis choków - znaczy nie wygral na Nadala z zerwanym miesniem brzucha na Wimbledonie

Alex De Minaur ma blizej do Rubiego - ich coś łączy

Fritz za to mial final szlema

0

@Encore juz Wimbledon to albo Sinner albo Djokovic

0

@Gary 1991 wygral

0

@FcPortoFan1999 moze byc priv

0

@FcPortoFan1999 z jednej strony sporo Wlochow w koncowej fazie turnieju i dla 3 to personal best (Beret wyrownal swoj najlepszy wynik na RG), ale dziwne zakonczenia

0

@FcPortoFan1999 Oski - skoro tenisista pokolenia lat 90tych wygral szlema zgodnie z obietnica czas na opowiedzenie niebezpiecznej sytuacji jaka mialeś

1

@FcPortoFan1999 jak pisalem swoja droga tak sie stalo

Redemption wjechało

1

Mimo ze ten szlem i final wygladal bardziej jak atp500 w Monachium to szlem to szlem

Zatem Zverev przestaje byc jezdzcem

Alex De Minaur może dołączyć po tym jak zwolnilo sie miejsce

@Encore @barcelonaLM @agaFCB @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 co runde ktorys z Wlochów

Sinner, Beret, Arnaldi, a z turneiju wycofal sie Muset

2

@agaFCB @FcPortoFan1999 na trawie to on ma za duze problemy nawet zeby byc w 1/4

2

@agaFCB widac ze na Djokovicu sie wzoruje

@FcPortoFan1999

1

Zverev juz z duza kontrola w tym secie

Idzie po swoje

@Encore @FcPortoFan1999 @barcelonaLM @Popitek12

1

Jak to niektorzy mówią Przygoda dla Zvereva

@FcPortoFan1999 @BojanKriKicz

0

@FcPortoFan1999 tutaj moze byc inaczej jednak

0

@FcPortoFan1999 tutaj jak wytrzyma tego gema to juz pojdzie po
Swoje, a wjechaly dobre pierwsze podania za to

0

2 podwójne Zvereva na 1 gem serwisowy w 5 secie

@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB @barcelonaLM

0

@FcPortoFan1999 nikt nie zaplaci -
Sasza dla widowiska przeciagnal mecz do 5 seta

0

@FcPortoFan1999 i to moze go mecz kosztowac

0

@agaFCB i ten gem moze go mecz kosztowac

@FcPortoFan1999

2

Sasza lamie na start 5 seta

Fatalny start Wlocha do 5 seta, alez powyrzucal pilki

@Encore @FcPortoFan1999 @barcelonaLM @agaFCB

5

Sergio Perez dla Cadillaca zdobyl 1 pkt

To powinno dac mu wygrana z Bottasem na koniec sezonu (tzw pojedynek paziów Maxa i Lewisa z sezonu 2021)

Inna sprawa ze poza 1 wyscigiem widac ze jest szybszy od Fina na razie, ale to wlasnie bodajze 13 miejsce Bottasa wydawalo sie ze dac mu moze wina tutaj

@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @Kessie @michal26 @budel17 @Bykunn

0

@FcPortoFan1999 wtedy mial kontrole minibreakowa i w rozgrywaniu punktow

0

@Encore teraz to kazdy z nich wie ze to set o tytul ale Zverev ma wiecej armat w grze

0

@FcPortoFan1999 moglby jakby mial lepszy backhand, glowe i pare innych mniejszych poprawke

0

@FcPortoFan1999 @Encore nie no Saszka moze sie ogarnac

Na pewno to 3-1 w tiebreaku nie siedzi w glowie

2

@BojanKriKicz o mozliwosci podkrecenia jednostek ale to dotyczy tylko spalinowego

Red Bull tutaj jest w plecy z bolidem a rywale jeszcze dogonia ich na jednostce spalinowej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?