mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@MessiForeverTheBest @Popitek12 Popciak zna takiego zawodnika jak En Nesyri @Lanosss @blakkudium @Adran360
1
@FcPortoFan1999 @Encore na trawie walka o szlema Sinnera (ktory ma cos do udowodnienia i obrone tytulu) i Djokovica (czy to ta realnie ostatnia szansa? Czy moze jeszcze potem gdzies szlema ukasic?)
0
@Encore bedzie najmlodszym MS w historii i to juz raczej ciężkie do przebicia bedzie
Pobije rekord Vettela o 3 lata
8
Kimi Antonelli ma już taką ogromną przewagę nad drugim jakiej nikt w historii nie wypuścił pod kątem zdobycia tytułu MŚ.
Ma 66 pkt nad Hamiltonem i co ważniejsze 68 pkt nad Russellem
Mógłby przyjezdzac w kolejnych 9 wyścigach na 2 miejscu za Russellem a i tak bylby liderem (mamy 16 gp do konca)
W ostatnich 2 wyscigach zrobil 50 pkt nad „pamietaj kim jestes” Russellem.
@Encore @barcelonaLM @Kessie @budel17 @Bykunn @michal26 @MichuZ44 @Popitek12 @RafiVeB
0
@FcPortoFan1999 myslisz o Fritzu tez?
Tylko w sumie on nie mial jakis choków - znaczy nie wygral na Nadala z zerwanym miesniem brzucha na Wimbledonie
Alex De Minaur ma blizej do Rubiego - ich coś łączy
Fritz za to mial final szlema
0
@Encore juz Wimbledon to albo Sinner albo Djokovic
0
@Gary 1991 wygral
0
@FcPortoFan1999 moze byc priv
0
@FcPortoFan1999 z jednej strony sporo Wlochow w koncowej fazie turnieju i dla 3 to personal best (Beret wyrownal swoj najlepszy wynik na RG), ale dziwne zakonczenia
0
@FcPortoFan1999 Oski - skoro tenisista pokolenia lat 90tych wygral szlema zgodnie z obietnica czas na opowiedzenie niebezpiecznej sytuacji jaka mialeś
1
@FcPortoFan1999 jak pisalem swoja droga tak sie stalo
Redemption wjechało
1
Mimo ze ten szlem i final wygladal bardziej jak atp500 w Monachium to szlem to szlem
Zatem Zverev przestaje byc jezdzcem
Alex De Minaur może dołączyć po tym jak zwolnilo sie miejsce
@Encore @barcelonaLM @agaFCB @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 co runde ktorys z Wlochów
Sinner, Beret, Arnaldi, a z turneiju wycofal sie Muset
2
@agaFCB @FcPortoFan1999 na trawie to on ma za duze problemy nawet zeby byc w 1/4
2
@agaFCB widac ze na Djokovicu sie wzoruje
@FcPortoFan1999
1
Zverev juz z duza kontrola w tym secie
Idzie po swoje
@Encore @FcPortoFan1999 @barcelonaLM @Popitek12
1
Jak to niektorzy mówią Przygoda dla Zvereva
@FcPortoFan1999 @BojanKriKicz
0
@FcPortoFan1999 tutaj moze byc inaczej jednak
0
@FcPortoFan1999 tutaj jak wytrzyma tego gema to juz pojdzie po
Swoje, a wjechaly dobre pierwsze podania za to
0
2 podwójne Zvereva na 1 gem serwisowy w 5 secie
@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB @barcelonaLM
0
@FcPortoFan1999 nikt nie zaplaci -
Sasza dla widowiska przeciagnal mecz do 5 seta
0
@FcPortoFan1999 i to moze go mecz kosztowac
0
@agaFCB i ten gem moze go mecz kosztowac
@FcPortoFan1999
2
Sasza lamie na start 5 seta
Fatalny start Wlocha do 5 seta, alez powyrzucal pilki
@Encore @FcPortoFan1999 @barcelonaLM @agaFCB
5
Sergio Perez dla Cadillaca zdobyl 1 pkt
To powinno dac mu wygrana z Bottasem na koniec sezonu (tzw pojedynek paziów Maxa i Lewisa z sezonu 2021)
Inna sprawa ze poza 1 wyscigiem widac ze jest szybszy od Fina na razie, ale to wlasnie bodajze 13 miejsce Bottasa wydawalo sie ze dac mu moze wina tutaj
@Encore @Popitek12 @barcelonaLM @Kessie @michal26 @budel17 @Bykunn
0
@FcPortoFan1999 wtedy mial kontrole minibreakowa i w rozgrywaniu punktow
0
@Encore teraz to kazdy z nich wie ze to set o tytul ale Zverev ma wiecej armat w grze
0
@FcPortoFan1999 moglby jakby mial lepszy backhand, glowe i pare innych mniejszych poprawke
0
@FcPortoFan1999 @Encore nie no Saszka moze sie ogarnac
Na pewno to 3-1 w tiebreaku nie siedzi w glowie
2
@BojanKriKicz o mozliwosci podkrecenia jednostek ale to dotyczy tylko spalinowego
Red Bull tutaj jest w plecy z bolidem a rywale jeszcze dogonia ich na jednostce spalinowej