mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Laminedependencia na razie to ona nie jest top10, wiec o zadomowieniu sie to zaczniemy mowic jak bedzie top10. Top10 w tourze to taka zawodniczka jak Andreeva.
Na tym turnieju też nie wygrała z nikim top10
Plus mączka na pewno dziala na plus jej tenisa, a teraz trawa a potem hard az do kwietnia 2027
2
@Encore zdominowali fp1 i fp2 - piątek należal do Scuderii
@Eklerek @MichuZ44
1
@BojanKriKicz 10 Maxa Verstappena
2
@barcelonaLM @Popitek12 Popczar to co z happy endingiem dla COATA?
0
@Laminedependencia Chi Chi Chi Le Le Le Le Viva Chile
@Popitek12 ?
6
Kimi jutro z dużą szansą na 5 wygraną. Russell odstawiony mocno w najszybszym bolidzie. Zwykle tylko katastrofa odbiera wygrana z P1 w Monaco / warunki deszczowe moga namieszac a jutro ma byc sucho, wiec Kimi moze budowac juz i tak gruba przewage w MŚ. Za chwile to bedziemy mowic ze tylko katastrofa moze zabrac tytul Kimiemu.
Max znowu ugotował, szczególnie tez co sie uratowal w 3 sektorze na pierwszym przejeździe. Chociaż bardzo możliwe że Monaco to była ta jedyna szansa na wygranie GP w sezonie, ale zobaczymy.
Ferrari - na pewno zawód po stronie Leclerca - błąd na 1 przejezdzie w Q3 i potem ostatni run i uderzenie w barierke. Po Kanadzie znowu przegrywa kwale z Hamiltonem.
Monaco jak zwykle nie zawodzi w kwale i jak zwykle będzie tragiczna procesja w niedziele.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @michal26 @MichuZ44 @Kessie @RafiVeB @Pawlik321 @Eklerek
1
@Bykunn Kimi duzo szybszy od Jerzego
1
@FcPortoFan1999 mogliby jednak wziac pod uwage ze rakieta numer 21 - czyli nawet mialaby rozstawienie musi miec kwale
0
@Alex1995 juz miala 1/2 RG ale tak ona nie ma stabilnej formy
Jest zawodniczka top10 od pewnego czasu
ale szlem to szlem - wiemy ile np Wozniacka nie mogla wygrac a byla rakieta numer 1
0
@Encore na Wimbledonie albo on albo Djokovic
Dla Serba ostatnia realna szansa szlemowa zapewne. Choc jakby Garfia nie wrocil (albo nie w pelni formy) na us open to tez powalczyc moze
0
@FcPortoFan1999 kolejny sezon na maczce pogra w turniejach mączkowych od razu pewnie - przynajmniej niektore
Jednak 1300 pkt to daje miejsce w top40 jakby nawet niie szlo dalej
0
@Zoker mimo wszystko Majka tez w calym turnieju nie grala na zawodniczke top10 rankingu.
@Encore
1
@FcPortoFan1999 Oski komu kibicujesz w darta i dlaczego to Luke Littler?
10
Mirra Andreeva po raz pierwszy wygrywa turniej WS
Maja Chwalińska od poniedzialku będzie rakietą numer 21 na świecie i numer 2 w Polsce
@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB @Popitek12 @barcelonaLM@tbas @adi7adi8
1
@FcPortoFan1999 i zasłużenie to bierze
0
@Filipem dobrze ze unikneła błędów drużynowych
0
@FcPortoFan1999 ma gema numer 2
Jak utrzymalaby swoje podanie to moga byc nerwy u Mirry
1
@agaFCB dla Sinnera na pewno @FcPortoFan1999 @Encore
3
@Spider_Man nie są
1
@Encore @APTAPT jutro w finale jak Cobolli przegra tez bedzie zadowolony po turnieju, bo to pewnie jedyny raz ze final szlema robi
@FcPortoFan1999
1
@FcPortoFan1999 Ty to jak napisales ze wygra RG, to musial zrezygnowac, jak napisales ze wygra SW19 to wycofanie, to najpewniej w ogole nie zagra na us open
1
@Encore pytanie czy po nadgarstku bedzie mial taka czutke i takie potezne uderzenia
0
@FcPortoFan1999 i ma 3 szanse Oskarito
1
@FcPortoFan1999 Majka potrzebuje pilnego breaka
0
@Encore i pewnie dzieki temu ma szanse kolejny rok zagrac pelny sezon na mączce i pozbierax pkt, kasy itp
Moze tez wlasnie poinwestowac z tego co ma
Plus teraz sponsorzy wjada
1
@Encore majac takie warunki musisz wybiegac punkty w tenisie
To jak Paolini z tej topki - z czego Wloszka potem tez zaskoczyla na Wimbledonie
0
@Encore i zna swojego skilla i jednak gra na rakiete 114 na swiecie przed RG a nie na Sabe
0
@FcPortoFan1999 dobrze jakby wróciły
2
Majka znowu szybki rebreak!
@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB
1
@FcPortoFan1999 serwis jest dla slabych