1

@Laminedependencia na razie to ona nie jest top10, wiec o zadomowieniu sie to zaczniemy mowic jak bedzie top10. Top10 w tourze to taka zawodniczka jak Andreeva.

Na tym turnieju też nie wygrała z nikim top10

Plus mączka na pewno dziala na plus jej tenisa, a teraz trawa a potem hard az do kwietnia 2027

2

@Encore zdominowali fp1 i fp2 - piątek należal do Scuderii

@Eklerek @MichuZ44

1

@BojanKriKicz 10 Maxa Verstappena

2

@barcelonaLM @Popitek12 Popczar to co z happy endingiem dla COATA?

0

@Laminedependencia Chi Chi Chi Le Le Le Le Viva Chile

@Popitek12 ?

6

Kimi jutro z dużą szansą na 5 wygraną. Russell odstawiony mocno w najszybszym bolidzie. Zwykle tylko katastrofa odbiera wygrana z P1 w Monaco / warunki deszczowe moga namieszac a jutro ma byc sucho, wiec Kimi moze budowac juz i tak gruba przewage w MŚ. Za chwile to bedziemy mowic ze tylko katastrofa moze zabrac tytul Kimiemu.

Max znowu ugotował, szczególnie tez co sie uratowal w 3 sektorze na pierwszym przejeździe. Chociaż bardzo możliwe że Monaco to była ta jedyna szansa na wygranie GP w sezonie, ale zobaczymy.

Ferrari - na pewno zawód po stronie Leclerca - błąd na 1 przejezdzie w Q3 i potem ostatni run i uderzenie w barierke. Po Kanadzie znowu przegrywa kwale z Hamiltonem.

Monaco jak zwykle nie zawodzi w kwale i jak zwykle będzie tragiczna procesja w niedziele.

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @michal26 @MichuZ44 @Kessie @RafiVeB @Pawlik321 @Eklerek

1

@Bykunn Kimi duzo szybszy od Jerzego

1

@FcPortoFan1999 mogliby jednak wziac pod uwage ze rakieta numer 21 - czyli nawet mialaby rozstawienie musi miec kwale

0

@Alex1995 juz miala 1/2 RG ale tak ona nie ma stabilnej formy

Jest zawodniczka top10 od pewnego czasu

ale szlem to szlem - wiemy ile np Wozniacka nie mogla wygrac a byla rakieta numer 1

0

@Encore na Wimbledonie albo on albo Djokovic

Dla Serba ostatnia realna szansa szlemowa zapewne. Choc jakby Garfia nie wrocil (albo nie w pelni formy) na us open to tez powalczyc moze

0

@FcPortoFan1999 kolejny sezon na maczce pogra w turniejach mączkowych od razu pewnie - przynajmniej niektore

Jednak 1300 pkt to daje miejsce w top40 jakby nawet niie szlo dalej

0

@Zoker mimo wszystko Majka tez w calym turnieju nie grala na zawodniczke top10 rankingu.


@Encore

1

@FcPortoFan1999 Oski komu kibicujesz w darta i dlaczego to Luke Littler?

10

Mirra Andreeva po raz pierwszy wygrywa turniej WS

Maja Chwalińska od poniedzialku będzie rakietą numer 21 na świecie i numer 2 w Polsce

@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB @Popitek12 @barcelonaLM@tbas @adi7adi8

1

@FcPortoFan1999 i zasłużenie to bierze

0

@Filipem dobrze ze unikneła błędów drużynowych

0

@FcPortoFan1999 ma gema numer 2

Jak utrzymalaby swoje podanie to moga byc nerwy u Mirry

1

@agaFCB dla Sinnera na pewno @FcPortoFan1999 @Encore

3

@Spider_Man nie są

1

@Encore @APTAPT jutro w finale jak Cobolli przegra tez bedzie zadowolony po turnieju, bo to pewnie jedyny raz ze final szlema robi

@FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999 Ty to jak napisales ze wygra RG, to musial zrezygnowac, jak napisales ze wygra SW19 to wycofanie, to najpewniej w ogole nie zagra na us open

1

@Encore pytanie czy po nadgarstku bedzie mial taka czutke i takie potezne uderzenia

0

@FcPortoFan1999 i ma 3 szanse Oskarito

1

@FcPortoFan1999 Majka potrzebuje pilnego breaka

0

@Encore i pewnie dzieki temu ma szanse kolejny rok zagrac pelny sezon na mączce i pozbierax pkt, kasy itp

Moze tez wlasnie poinwestowac z tego co ma

Plus teraz sponsorzy wjada

1

@Encore majac takie warunki musisz wybiegac punkty w tenisie

To jak Paolini z tej topki - z czego Wloszka potem tez zaskoczyla na Wimbledonie

0

@Encore i zna swojego skilla i jednak gra na rakiete 114 na swiecie przed RG a nie na Sabe

0

@FcPortoFan1999 dobrze jakby wróciły

2

Majka znowu szybki rebreak!

@Encore @FcPortoFan1999 @agaFCB

1

@FcPortoFan1999 serwis jest dla slabych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?