messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gdy na wahadlach grają szybcy zawodnicy jak Vidal czy Alba to ma to sens. Tylko jeśli Messi będzie wracał się do rozgrywania to możemy być strasznie bezplciowi w ataku z jednym napastnikiem
0
Trzeba przyznać że jeśli chodzi o bramkę, obronę i pomoc to mamy najlepszych zmiennikow na swiecie
0
Munir potrzebuje minut. Jak dla mnie powinniśmy kupić gomeza jeśli faktycznie kosztuje te marne 6 mln a mlodzika wypożyczyć do klubu gdzie będzie grał jak celta czy sociedad.
1
Alves ok niech będzie, montoya nic wielkiego nie grał ale jak można za Adriano, songa i sandro wyrwać 600 tyś? 15 mln za tych grafików łącznie było do minimum..
0
Placzecie ze za darmo ale jest też Plus. Ile można było za niego wyciągnąć, dwa/trzy miliony? A tak klub ma dobra opinię w śród młodych. Przejdę do Barcy, przebije się do pierwszego składu a jeśli mi się nie uda to chociaż nie będą mi robić problemu z odejściem i nie zahamuja mojej kariery xd
0
Już bym wolał loica remy niż tego drewniaka
0
Chyba za silną druzyna, lepszy byłby real sociedad tam mógłby grać co weekend przy jednocześnie niezłym poziomie druzyny
0
A może Martial? Koszt pewnie ogromny, koło 60mln ale ma spinke z United przez ten numer na koszulce i to jedyna okazja żeby go wyciągnąć. Do tego mou zawsze gra jednym napastnikiem a mając zlatana i rooneya nie będzie pewniakiem w składzie. Moim zdaniem po Dybali jest najlepszym młodym napastnikiem i warto zainwestować w niego każde pieniądze. Byłby napastnik na kolejne 12 lat..
0
Dla obu panów Tak! Obaj mogą grać na skrzydle wiec trochę minut złapią. Jeśli nie to chciałbym kogoś bardziej doświadczonego i wypożyczenie Munira
4
Najlepsza opcja dla niego jak i sampera. Tam mieliby pierwszy skład i niezbędne doświadczenie
0
Lacazette to marzenie, 25 lat do tego może grać też na skrzydle wiec miałby znaczenie więcej minut niż taki bacca który jest typową 9. Tylko trzeba wyłożyć na niego ponad 50 mln co raczej wyklucza jego transfer
Lucas Perez też całkiem spoko miał świetny sezon, fajna alternatywa do ataku, do tego stosunkowo tania
0
Jeszcze utrze hejtera nosa
0
Ponoć vietto już w Sevilli. Ciekawe kogo sciagniemy na 9 i co z munirem
0
Czyli real odpada bo w zimie Mają zakaz
0
Neymar, gabigol, Gabriel jesus. Z takim atakiem muszą to wygrać w dobrym stylu
3
Trzeba było brać embolo. Silny, szybki, dobry technicznie a poszedł za marne 25mln
0
Chciałbym jego na skrzydło oraz kogoś z dwójki vietto/gabigol na środek zamiast munira
0
Świetnie, teraz jakiś napastnik do rotacji i można grać, albo PO, wtedy Vidal może częściej grać na skrzydłach
0
Zobaczycie ze Bedzie grał jeszcze z 8 lat u nas. Pierwsze 4 jako stary dobry Messi a drugie 4 jako nowy Xavi :-)
2
Przecież Quaresma przeszedł do nas w tym samym czasie co Ronaldo do United. Ronaldo był wtedy po prostu młodym graczem który w 25 meczach strzelił 3 gole i niczym specjalnym się nie wyróżniał. Dopiero od 2005 roku zaczął być kimś ważnym dla piłkarskiego świata. Chyba że chodzi Ci o brazylijskiego Ronaldo tylko to sa zupełnie inne style gry i te porównanie zupełnie nie pasuje
0
Kolejne potwierdzenie brudow a afa. To nie wyniki były powodem bo przegrać finał z Chile to nie wstyd
0
Fajny grajek ale nie do wyjecia. Włosi z Romy się nie ruszają, patrz Totti czy de rossi. Już łatwiej ściągnąć bellerina
0
Wreszcie koniec plotek o nim i o nolito (oficjalnie w city)
0
Chciałbym żeby Atletico kupiło aube lub igle. Należy im się za to co grają ostatnio dołączenie do światowego topu na stałe. No i da to nowy impuls simeone aby pozostać w klubie na dluzej czego też bym chciał. Dla Barcy atrakcyjność ligi jest bardzo ważna pod względem finansowym
0
Teraz owszem ale kilka te 7-8 lat wstecz wcale tak nie było. Każdy "spec" na tej stronie krytykował pepa ze gra busi a nie yaya. Całe szczęście ten wiedziała co robi
0
Potencjał ma chyba nawet większy niż busi w jego wieku, trzeba tylko dac mu szanse
2
200 mln może nie starczyc na nich, sam dybala to teraz koło 100mln. Ale chyba bym chciał bo Neymar to najemnik i prędzej czy później odejdzie a za niego można kupić pół składu zawodników w jego wieku
2
Prawda jest taka ze jeśli dalej będziemy sprowadzać zawodników w wieku ardy czy nolito to za 4-5 lat będziemy potrzebowali następcy dla pique, iniesty, suareza, ardy, nolito, messiego, busquetsa, mascherano, mathieu, rakiticia. Serio lepiej jest kupić turana za 40mln niż młodszego pogbe za 80? Śmieją się z realu ze płaci po 40-90 mln za zawodników ale patrzcie na wiek ich kadry. U nas robi się drugi Milan A oni mają nie licząc ataku młodych zawodników którzy zapewniają im pewny poziom przez kolejne dobrych kilka lat. Casemiro, kova, james, isco, varane, carvajal, danilo, kroos, vazquez. Ile mamy młodzików na ich poziomie? Neymar, halilovic i .... długo długo nic. Potrzeba odmlodzic kadrę bo drugie pokolenie la masii może się nie trafić i zostaniemy z ręką w nocniku jak teraz milan. Albo przyjdzie laporta i wywali znów 400 mln długu żebyś przywrócić nas na szczyt.
0
Songa za 10mln do Turcji czy Anglii można puścić, to jest gość z nazwiskiem. Arde już dawno powinni pogonić, ok fajnie poświęcił sie pół roku i czekał ale co z tego jak wyżej ceniony jest nawet Roberto czy rafinha co pokazuje końcówka sezonu. Gość gra fatalnie nawet teraz na mistrzostwach kibice gość wygwizduja. Plus 8 mln za bartre, z 3-4 za verme, nie wiem czy za tello i deulofeu nie dostaliśmy jakiejś kasy. Grosz do grosza i uzbiera sie 50mln, a stać nas na wydatek 100mln rocznie
0
Potrzeba nam młodych piłkarzy. Pogba, umtiti, bellerin, ktoś do ataku (vietto?) I kadra na najbliższe 2-3 lata nie potrzebuje większych wzmocnień, problemem jest tylko to że na tych zawodników trzeba wydać ponad 150mln.. jednak około 50 mln można odzyskać z zawodników mogących opuścić camp Nou jak Adriano, arda, song czy verma