messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zaraz gramy z niemcami i oni takich bledow nie wybaczaja. Pokonaliśmy jedna bramka najslabsza druzyne w grupie a ty uwazasz ze braki poszczególnych zawodnikow nie sa niczym istotnyn, takim podejsciem daleko nie zajedziemy. Prawda jest taka ze Pazdan jest za slaby na reprezentacje a maczynski to dno i metr mułu.
0
Do foesum. Piszczek na swoim poziomie, pare razy dal sobie podac z placy ale ogolnie bardzo dobry mecz, glik również chociaz kilka razy glupio faulowal poza tym bezbledny, pazdan jak to ostatnio bywa troche niepewny, dobrze gral na wyprzedzenie ale widać u niego braki szybkosciowe i jeden powazny blad, ogolnie najsłabszy. Jędrzejczyk dla mnie najlepszy z defensywy, w obronie bardzo pewny, dobrze walczyl w powietrzu do tego swietnie wlaczal sie do ataku szczegolnie na poczatku meczu, szkoda tylko ze nie jest lewonozny, widac braki przy dosrodkowaniach
0
Podanie na 3 metry do niepilnowanego partnera nazywasz asysta drugiego stopnia?...
1
Pazdan zagral slabo ale co wyprawial maczynski to ponizej krytyki. Gosc w defensywie jest przeciętny a w kreacji dno, zero dlugich przerzutow, malo kreatywnych podan, strzaly na alibi. W akcji gdzie zaplatal sie o wlasne nogi i pod koniec meczu jak wylozono mu pilke przed polem karnym a on uderzyl jak pilkarz z b klasy podsumowal swoj mecz. Nie od dzis wiadomo ze to przydupas nawalki tak jak kiedys keita pepa, tylko ze keita cos dawal druzynie..
0
Bellerin, umtiti, pogba,vietto i skład kompletny. Wiem że to wydatek około 150mln ale te 50mln można spokojnie wyciągnąć z zawodników mniej potrzebnych klubowi. Song, verma, Adriano, turan, mathieu, munir, tello i deulofeu chyba też jest jeszcze naszym zawodnikiem. Trochę zalecialo fifą ale to najwyższa pora znacznie odmlodzic skład.
0
Technicznie najlepszy obrońca jakiego widziałem, w swojej najlepszej formie nie miał słabych punktów. Śmiało można nazywać go legendą. Powodzenia i dzięki ze mogłem Cię oglądać. Mega pozytywny gość, oby został godnie zastąpiony. Swoją drogą może nr 6 dla pogby? ;-)
1
Oby, oddaliśmy top zawodnika A pogba to jedyny piłkarz juve który by nam się przydał, Andres ma swoje lata
0
Teraz cudowne A jak był projekt to wielkie oburzenie w komentarzach ze fatalne..
2
Bellerin młody ofensywny, najlepszy prawy obrońca tego sezonu bpl do tego katalonczy. Lepszego cv nie da się mieć, rzucić 40 mln i sprawa prawego obrońcy rozwiazana na kolejne 10lat, a tak będą szukać wynalazków i skończy się ze kupią kogoś przed 30 za 20 mln patrz matje
0
Świetny gracz Ale potrzeba nam świeżości, trzeba kupić młodych obrońców do 25 lat bo powoli robi się drugi milan..
0
Kolejny gracz za.którego można wyciągnąć z 7 mln odchodzi za Free...
0
Jak w druga stronę pójdzie pogba to nie będę płakał
1
Teraz widać że potrzebujemy zmiennika do ataku
6
Dla mnie zagraliśmy prawie perfekcyjny mecz, sevilla była bardzo mocna i agresywna w obronie A barca jak za dawnych lat, nawet Alves bliski golazo jak w sezonach 08-11
0
Dałbym matje 9, kilka świetnych interwencji A wszedł z ławki co jest trudne, reszta ok
Edit. No i Alves podchodzil pod 10 wraz z matsem
3
Świetnie! Lubię kloppa ale jestem fascynatem la ligi więc każdy triumf hiszpańskiej drużyny mnie niezmiernie cieszy.
7
Brak halilovicia A gość był 3 na A liście największej ilości udanych dryblingow zaraz za Leo i neyem
0
Najlepszy dyrektor sportowy jakiego znam, ciekawy jestem jak by się odnalazł w większym klubie z większym budżetem gdzie szukać trzeba głównie "gotowych" graczy bo ściąganie młodych za grosze ma we krwi
0
Tymczasem jeden z najzdolniejszych młodych napastników Dembele idzie do bvb za 15mln.. Szkoda bo widziałem parę jego męczy (gra w jednej drużynie z grosikiem) i jest przekotem mimo 18 lat
0
Jedynie dembele i sane dobrze rokuja na przyszłość więc można ich kupić i wypożyczyć a na zmianę potrzeba nam kogoś bardziej doświadczonego żeby nie blokować młodym rozwoju, ben arfie kończy się kontrakt a miał genialny sezon, można pomyśleć
0
Bellerin to jedyny prawy obrońca który może zastąpić alvesa. A dla alby poszukalbym raczej zmiennika do 10mln bo wendell bardzo fajny piłkarz ale szkoda to na ławkę..
0
Tello song Adriano verma matje, za nich trzeba wziąć 30 mln które powinny pójść na zakup solidnego młodego stopera i zamiennika dla alby
4
Ten skurczybyk jest zbyt charakterny żeby grać u chinoli, przynajmniej teraz
0
Koniecznie pogbe, w lidze hiszpańskiej w fifa ultimate team potrzeba takiego dzika :-D
5
Emocje opadły więc tak:
Pragnę by Atletico zdobyło lm bo po pierwsze zagrało perfekcyjnie ten dwumecz, po drugie to świetna reklama dla la ligi i pozwoli im się jeszcze bardziej wzmocnić, po trzecie nie lubię ani realu ani Bayernu a szejkom nigdy nie będę kibicował no i po czwarte należy im się jak nikomu innemu za to jaki postęp uczynili na przestrzeni ostatnich 4lat
0
Obrona i pomoc świetnie tylko nikt z ataku nie robi różnicy ostatnio
0
Trzeba coś wrzucić bo na wyjeździe będzie ciezko
24
Byle bez kontuzji i żółtej dla Suareza
0
Nie wiem czemu ale bardzo ich lubię, niech co roku kończą ligę na drugim miejscu
0
Ney nie miał z nikim takich problemów jak z bellerinem