2

Większość to wychowankowie ajaxu, zawsze mieli podobny profil szkolenia do nas, zawodnicy mega techniczni potrafiący grać piłką. Mimo wszystko uważam że ich szkółka się trochę wypalila, nie produkują już tak dobrych zawodników, najlepszym kierunkiem na transfery dla nas wydaje się liga francuska, ostatnio to prawdziwa kuźnia talentów za całkiem dobre pieniądze

1

Munir może być świetnym napastnikiem ale jest w takim etapie kariery ze potrzebne mu wypożyczenie i duża liczba minut. Paco ma już dużo doświadczenia jak na swój wiek i liczę że będzie naszym drugim Davidem villa

2

Dawać andre i umtitiego, jaram się nowymi transferami jak za pierwszych meczów neymara

0

Paco nie ma nawet w meczowej 18 na mecz z eibarem. Czyżby transfer do Barcy?

75

Obronił np w meczu holandia-walia. Teraz możesz wrócić na swoją stronę.

5

Tak czy inaczej 18 mln pewne. A to świetne pieniądze za 33 latka.

1

Liczę na Gomesa w pierwszym a w drugiej połowie denis. No i oczywiście samuel obok pique

2

Dodam tylko że boli mnie jedna rzecz,kiedyś zarząd i trener stawiali na młodzików z la masii w pierwszym składzie, teraz boją się postawić ich na rezerwie

17

Nie rozumiem tego trochę, skoro zamiar jest taki żeby mats bronił w lidze i lm to po co ściągać rezerwowego bramkarza za 10 mln który zagra 7 męczy w pucharze króla podczas całego sezonu, nie można ściągnąć jakiegoś doświadczonego dziadka za 3 mln lub po prostu dac szansę w tych kilku meczach! w roku masipowi? Gość przeszedł przez La Masie, nie narzekał że jest 3 bramkarzem tyle czasu, nie można dac mu szansy i wyciągnąć rękę? Przecież widać że identyfikuje się z tym klubem, on w tych kilku meczach da z siebie maksimum za te barwy. Serio uważacie ze jakiś Holender dwa lata przed 30 będzie walczył o miejsce w składzie z jednym z najlepszych młodych bramkarzy? Przyjdzie, podpisze duży 5letni kontrakt i ma wywalone jak zagra w tych 7 meczach w sezonie, hajs się zgadza, do tego 5letnie wakacje w Barcelonie, kto by nie chciał? A masip chociaż jest nasz, cierpliwie czekał, a zarząd daje mu pstryczka w nos...

0

Niech mats broni w lidze i lm a na puchar dac masipa, nie jest to przecież amator, też mu się należy

0

Miał niezły presezon, ale bardziej się jaram powrotem Munira

2

A tymczasem Mario Gomez w wolfsburgu

0

Jeśli chodzi o napad to albo Alcacer albo Munir, żadnych półproduktów typu Gomez bo pojadę i ubije #PełnaGangsterka

1

Szkoda villareal, lubię ich styl gry

6

Serio pytasz się O to w 90 min?

6

Gomes bardzo fajny typ zawodnika, ma wszystkiego po trochu z Iniesty, Rakiety i Xaviego. Mega transfer

1

Niech sprzedadzą tego turana on nawet setki nie strzela...

6

Umtiti przeraża szybkością i siła

0

I Munira oczywiście

7

Umtiti i Digne niech grają jaką najwięcej w tym sezonie, Gomes też bardzo pozytywnie, czekam na Denisa

0

Alba płacze jak ogląda Digne

0

Mam wrażenie że munir jest znacznie szybszy w tym sezonie, rok temu jakiś ociezaly byl

0

Czemu lucho wystawił Suareza w pomocy?

Testerzy i tak powiedzą że to nie ten Suarez..

24

Jeśli odejdzie Bravo to brać go, Mats jest czasem kontuzjowany wiec ktoś tak doświadczony na ławkę będzie idealny

0

Na ławkę czemu nie

0

Serio lepiej w kółko go wypożyczać niż zostawić do rotacji?

2

To co gość ma w głowie to poezja, przypomina mi mojego dziadka :-D nawet jest coś robił pierwszy raz to zawsze jak zawodowiec, coś pospawać? Nie ma problemu, coś wymienić? Nie ma problemu. Jego też jak wystawisz czy na napadzie czy w obronie to jedno jest pewne: poniżej oceny wyjściowej nie zagra. Mam na dzieje że będzie jak Pirlo, im starszy tym lepszy. Bo z gościa którego szczerze? Sam chciałem sprzedać stał się moim ulubionym zawodnikiem fcb. Nie poddaje się, biega za czterech i jest oddany barwom czego nie zobaczymy już tak często jak kiedyś. Typ Starego piłkarza który jak nie miał skilla to nadrabial wylanym potem, różnica jest taka ze on tego skilla ma. Bo mało kto pamięta jak 5 lat temu ten gość był uważany za największy talent La Masia. Później szydzono z niego po słabym sezonie by znów stać się ulubiencem. Jedno jest pewne, ten gość zyskał najwięcej dzięki Lucho a sam Lucho w moich i nie tylko oczach zyskał równie dużo bo pokazał że potrafi z pozornie wypalonego gościa wyciągnąć to co najlepsze

3

Czas powoli odmladzac kadrę. O ile Iniesta zostać musi bo to wciąż top3 na swojej pozycji o tyle dla Mathieu to powinien być ostatni sezon. Masche też powoli powinien oswajac się z rola 3 stopera i Umtiti na jego miejsce, a jakiś mlokos ze szkółki na 4 stopera. Potrzeba świeżej krwi. Dla turana też powinien być to decydujący sezon i albo grasz na miarę swoich umiejętności albo out. Ściągając gościa przed 30 nie można dawać 3 sezonów na wejście w zespół.. Vidal nawet jeśli nie będzie grał na miarę 1 składu to jest Roberto a aleix zawsze może być solidnym zmiennikiem za stosunkowo niskie pieniądze. Do tego po cichu liczę na transfer jakiegoś młodego skrzydłowego za rok do rotacji z neyem i leo. Bo Munir w moim odczuciu pełnię możliwości pokazuje tylko jako 9 i to on powinien być tym 4 napastnikiem. Po takim presezonie transfer kolejnego napastnika byłby dla niego jak pstryczek w nos.. grasz dobrze, strzelasz najwięcej a klub i tak kupuje kogoś na twoje miejsce.. dac mu szansę, jak nie da rady to zostaje okno zimowe które przecież jest za 4 miesiące, wystarczająco żeby go sprawdzić, jakby nie patrzeć to były król strzelców młodzieżowej ligi mistrzów

0

Nie ukrywam że wiąże z nim duże nadzieję, na euro był najlepszym francuskim obrońcom. Silny, szybki, agresywny. Typ jak Puyol i oby tak samo dobrze zgral się z Pique. Niech odpali jak Digne. Swoją droga kolonia francuska mogłaby na stałe zagościć na Camp Nou. To chyba jedyna liga gdzie za godziwe pieniądze kupisz młodych gości z ogromnym potencjałem. Taki Lacazette wyceniony na 50 mln już dawno powinien grać w anglii lub Hiszpanii

4

Warto było zarwac noc dla takiej gry. Luan z neyem najlepsi na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?