6

Z tak grającym Arsenalem to Chelsea i United o top4 może pomarzyć. A Gabriel jest niesamowity... Wybitnie wygląda w Arsenalu

0

@krzywy tymczasem ławka Liverpoolu: widzisz mnie?

0

Mimo wszystko to trochę dziwne że Bernardo drugi mecz z rzędu na ławce

0

Szkoda że Iker Bravo przenosi się do Realu. Pamiętam jak Piotr Guziński pisał o nim jako o dużym talencie i faktycznie w młodzieżówkach nastrzelal dużo bramek i w klubach i w kadrze. Rocznikowo młodszy od Gaviego. Ciekawe dlaczego odszedł z Barcelony

0

Nie no redakcja zmieńcie te zdjęcie do artykułu o uszczelnieniu defensywy bo skisne.

Patrząc na Araujo to widać że jest obrońca z krwi i kości ale ten Dest wygląda tak komicznie że nawet nie wygląda jak obrońca. Pierwsze skojarzenie:

https://images.app.goo.gl/kD8GzxepkSrQsMio9

62

O kolejny Kubo. Oby skończył podobnie

1

@Bykunn chyba Pique się wypowiadał że nie pamięta by w Barcelonie była kiedyś taką intensywność na treningach jak za Xaviego. Zresztą gołym okiem widać to w pressingu. To co widzimy na filmikach na YT to są głównie rozgrzewki i część końcowa bardziej w formie małych gier i zabaw (jakby to nie brzmiało)

4

@Wodzu870 dobrze że nie top6 bo byłby problem

0

@Xpert77 polecam Warszawe

0

Tak jak uważałem że Auba powinien zostać tak coraz bardziej przekonuje mnie opcja Depaya. Bo po pierwsze wiek, a po drugie Ansu.
Moim zdaniem w obecnej formie i luzie jakim razem złapali Dembele i Raphinha to powinna być dwójka obok Roberta. Do rotacji zostaje Ferran i Fati. Zarówno jeden jak i drugi moim zdaniem mogą być rozpatrywano w roli 9. O Fatim dużo się pisało że będzie grał więcej na tej pozycji i nie sądzę by był to tylko wymyśl prasy ale raczej nasz sztab też tak to postrzega w dłuższej perspektywie. Ferran moim zdaniem jeszcze lepiej by się nadawał do tej roli ze swoim dobrym czytaniem wolnej przestrzeni między liniami, ma tą łatwość w dochodzeniu do sytuacji i świetne warunki. Bardzo mi przypomina młodego Benzeme. Jedynie wykończenia brakuje no ale przecież to jest gość w wieku Viniciusa.. Robert w jego wieku kopał w Lechu

A skoro Depay ma odejść za darmo to co za różnica teraz czy w styczniu?

6

Komentarz usunięty

0

@Sawik_10 i do tego stracili Rudigera, Christensena, dalej są bez 9 i każdy z ich stoperów ma ponad 30 lat. Plus Mount na początku wygląda kiepsko. Dla mnie będą poza top4 bo Arsenal i Tottenham dużo lepiej się wzmocnili a przy tym nie stracili żadnego ważnego zawodnika. O Liverpoolu i City to nawet nie mówię

0

@AlexDark00 dlatego to nic nie znaczy. My zremisowaliśmy z Olotem. To mecz towarzyski żeby przedstawić drużyne. Lepiej zagrać sobie na luzie i poprawić morale w zespole wbijając kilka bramek i prezentując luźno każdego z zawodników niż grać z jakimiś rzeźnikami

8

@ZiX a kto nie wypije temu Dembouz wbije

0

Nie spinać się poziomem Pumas. To zespół wzięty na ostatnią chwilę, a i tak są 8 pozycji w tabeli wyżej niż Club America z którym Real zremisował jakieś 10 dni temu

0

Depay jest na ławce?

1

Mam wrazenie że Eric motorycznie bardzo mocno się rozwinął. Super gra na wyprzedzenie, uzupełnia się z Araujo pięknie

0

@against_modern_football a ja nie. On musi grać żeby nauczyć się bronić. Jak ma grać 10% tutaj to niech lepiej gra 70% w jakimś Getafe nawet na LP. Byle grał i zyskał ogrania

11

Ale to było piękne! Kapitalne! Eric, Lewy, Pedri. Klasa. Duch Barcy Guardioli unosi się nad Camp Nou

0

Mega imponuje mi ostatnio Eric ale też i Balde. Oby się udało chłopaka wypożyczyć do drużyny z 1 ligi i żeby tam grał, bo ma mega potencjał. W ofensywie jest całkowicie nieprzywodywalny

0

Xavi wystawił chyba na tą chwilę najmocniejszą 11 prócz Alby no i Kounde pewnie jako PO.

4

Świetnie wygląda ten Manchester City Jacka Grealisha

1

Oby Lech podzielił los Wisły Kraków

2

Bernardo na ławce. Fichado kwestią godzin

4

@marcinK0000 nie kumam po co dawać takiej fake komentarze. Jeszcze żeby było w tym coś śmiesznego to rozumiem, no ale nie. Aż czuję zażenowanie czytaniem podobnych wpisów

0

Todibo kolejne kapitalne spotkanie. Dziwię się że taka Chelsea czy Juve które potrzebują stoperów na już go nie chcą

2

@koksik2700 po godne pożegnanie jakiego nie miał

0

Tak swoją drogą to wyobraźcie sobie teraz potencjalną prezentację Leo w przyszłe letnie okienko? Przecież skoro u Lewego było 57k ludzi to tu trzeba będzie drugi stadion budować...

Chyba sam bym poleciał to zobaczyć, przeżyć całą tą otoczkę że król wraca do Katalonii

0

Top5 zawodników co do których nie mieliście wielkich oczekiwań a okazali się mega przydatni jeśli chodzi o szerokość kadry?

1. Adriano - top rezerwowy na oba boki obrony za 9mln, teraz pewnie siadlby do pierwszej 11.
2. Keita - nie jest łatwo być zmiennikiem Xaviego i Iniesty ale Seidu był bardzo przydatny
3. Paulinho - no po prostu musiał się tu znaleźć
4. Maxwell - bardzo dobry obrońca, miał ciężka konkurencję więc się nie przebił, ale za 5mln mega solidny grajek szczególnie w defensywie
5. Luuk - krótka przygoda, ale mimo słabego początku zostawił po sobie dużo miłych wspomnień, kilka decydujących o punktach bramek z bani wsadził, szkoda że ta przewrotka nie weszła.

1

@Emhyr zjazd zaliczył straszny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?