8

@AmigoBlancos dobrze że jest Mbappe i Haaland

0

@ToreTToOO Tomek Ćwiąkała czy to Ty?

10

To niesamowite jak niski procent udanych dryblingów ma Vini w tym sezonie. W lidze coś w granicach 9% miał ostatnio. Wystarczy nisko ustawiona obrona jak dziś Celticu i gość nie potrafi dać sobie rady z Juranoviciem. Wystarczy agresywnie i blisko go kryć jak Araujo i ten facet nic po,a wyjściem do prostopadłej piłki nie ma nic do zaoferowania, chyba że bronisz na 40m jak Betis i pozwalasz na granie piłki za swoją obronę to Vini jest kotem

1

Szkoda Karima. Nie życzę nikomu źle, ale Real sam strzela sobie w potylicę nie mając zmienników dla niego i Viniego, na PS mają Rodrygo i Fede, ale dla tej dwójki jest dramat. Tam taki Ferran jako zmiennik jednego czy drugiego byłby na wagę złota

13

Tymczasem Celtic wiecej razy obijał obramowanie bramki Realu niż Królewscy oddali celnych strzałów. Czyli zaraz pójdzie laga na Winicjusza i 1-0 dla Madrytu. Kapitalny Real Madryt, cóż za królewska połowa auuuu

0

@krzywy czasem zmiana ustawienia jest gorsza niż wymiana zawodnika na dwa poziomy niżej. Przecież Hakimi i Mendes na wahadlach grają mega szeroko dzięki czemu Ney i Leo grają na 10. Wyobrażasz sobie Neymara i Leo na skrzydłach? To bez sensu.

1

@against_modern_football dopóki Laporta będzie prezesem to nie masz co na to liczyć

1

PSG potwornie mocne będzie, widać że to już nie jest zlepek. Do pełni brakuje im jeszcze jednego stopera bo gdy ktoś wypadnie z tej trójki to jest trochę blado

1

Haha dopiero teraz widzę skład Sevilli 6 obrońców, 2 defensywnych pomocników i 2 dyszki. Ale obsrali zbroje

0

@FCB24 bo Xavi ewidentnie chce wprowadzić na początku trochę stabilizacji i nakreślić szkielet drużyny. Trudno żeby 19 latek bez minut w 1 lidze grał kosztem Pedriego czy Gaviego, weź pod uwagę że bardzo mało minut rozegrał np. Kessie który zdecydowanie jest dobrym piłkarzem

2

@FCB24 Roberto + Torre. Wystarczy na drużyny z dołu tabeli

1

@Azi może tak być ale nie musi.
Z dwójki Bellerin/Roberto zostanie 1
Z Alonso/Alba też. Będą bezpośrednio walczyć o moim zdaniem pozycję zmiennika na swoich pozycjach dla Balde i kogoś na PO

6

Bardzo dobrze posprzątane będzie jeśli odejdzie Pjanic. Do rozwiązania została sytuacja Busquetsa, Pique i Alby. Myślę że zostanie maksymalnie jeden z nich na przyszły sezon

A sytuacja takich graczy jak Bellerin, Roberto, Depay, Alonso rozwiąże się sama - rok kontraktu w każdym przypadku więc jak to się mówi - boisko zweryfikuje czy warto w nich inwestować. Bardzo mi się podoba że gracze którzy są sprowadzani do klubu jako "niepewni, ale mogący wypalić" dostają rok kontraktu lub 1+1 a nie tak jak jakiś O ZGROZO Braithwait z kontraktem na 4 lata

1

@Culer_1906 Hugo Guillamon za to co wczoraj zagrał za Czuameniego/Gaviego/Canalesa to obowiazek

0

Za drugą połowę należała się Nico ta bramka. Pierwsza słaba w jego wykonaniu, mało aktywny w rozegraniu i pressingu, jakiś ociężały i mocno asekuracyjny w swojej grze. W drugiej już dużo lepiej.

1

Nico słabiutko dziś niestety. Najgorszy w Valencii

0

Świetne wejście Abde!
Oby zaraz Collado znów zagrał dobry mecz, tydzień temu z bramką.
Ale najważniejsze: oby Nico od początku z Getafe

1

@Firestone to ja prócz Balde osobiście bym dopisał Dembele który mimo wczorajszej impotencji to napędza każda akcje i radzę obejrzeć skrót gdzie bardzo dużo piłek świetnie rozprowadził jak przy pierwszej bramce. Dla mnie po Viniciusie najlepszy skrzydłowy w lidze.

No o oczywiście Gavi który również świetnie zaczął ten sezon. Wczoraj najlepszy na placu.

Do tego odzyskanie starszych zawodników jak Ter Stegen, Busquets, Roberto czy coraz lepszy De Jong - na niego liczę w środę od 1min.

A na minus chyba jedynie Pique i Alba. Ale ten pierwszy na własne życzenie, a drugi poprzednie pół roku u Xaviego miał dobre, teraz wygląda jakby fizycznie miał 40lat

80

Ale mnie irytuje ten płacz.
Z Valladolid wygraliśmy pewnie: żodyn przeciwnik, żodyn
Z Sociedad po świetnej drugiej połowie: pogubili się, fatalna druga połowa Sociedad
Z Sevilla gdzie powinno być z 0-8: żodyn przeciwnik, najsłabsza drużyna od lat

Real Madryt wygrywający z Betisem który bronił linią na 40m od bramki wiedzac że Real tylko czeka na długa piłkę na Viniciusa: kapitalne zawody Realu Madryt!

Real wygrywający co drugi mecz jedną bramką zupełnie nie kontrolując meczu: to jest ten Real, wyczekali do samego końca

Kurła mam wrażenie że Ci wszyscy eksperci oczekują że Barca będzie wygrywać każdy mecz dominując jak w erze Guardioli bo inaczej to będzie wina słabego przeciwnika a jak Real wygrywa po męczeniu buły i bramce z lewego pośladka Benzemy w 90min to wszystko jest spoko, potężni królewscy.

Najlepsze że to narracja wszystkich, z Tomkiem Ćwiąkałą na czele

3

@Marcelinho99 jestem pewny że o Ericu też tak pisałeś rok temu

0

@Vaven z Mediolanu. Milan to zangielszczona nazwa własna jaka używali angielscy założyciele klubu i taka postanowili pozostawić

0

Czemu tak gwizdali na En Nesyriego? Przecież większy kabaret to ich obrońcy robią

0

@Gaz do Interu byku

8

Ta forma Balde to jak dar z nieba przy Albie

2

Oby nic poważnego z Ericem ale schodził dość pewnie więc może lekki uraz

0

Te mecze Griezmanna to tylko liga czy też LM? Bo jakoś nie widzę tego grania po 25-28min co trzy dni nie mając prócz Moraty i Felixa nikogo racjonalnego bo Correa forma słabiutka

4

Kapitalne derby Mediolanu. Polecam włączyć. A Sandro Tonali to pan piłkarz

4

Czuameni im ten mecz wygrał. Świetny dziś

1

Przynajmniej Chelsea poprawia humor

1

Przynajmniej to nie ja, ja dopiero włączam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?