1

@FcPortoFan1999 Lavarini błąd taktyczny. Później się jorbnął, ale za późno już.

Nawet komentator to zauważył..

2

I po meczu.

Przegrywamy z Kanadą xD

0

Szczurowska ratuje tutaj mecz...
Piasecka też. Świetny serwis i to po takim czasie w kwadracie!

2

Lavarini przegrywa ten mecz. Absolutny brak reakcji na przeciętne rozegranie Wenerskiej i fatalną skuteczność Magdy.
Jakiś absurd to jest. Nie wiem, co on testuje tutaj, ale chyba nie jest to warte przegrania meczu.

Edit. Teraz podwójna...jak -2 na tym etapie 5 seta..

0

Atakująca serwująca słabym flotem. No nie wiem kto jej to podpowiedział..kiedyś serwowała z wyskoku

0

@FcPortoFan1999 na równo było.

0

Ok Lavarini. Czyli gramy na przegranie meczu xD

0

@Kuczek ja mogę polecić z czystym sumieniem Remington RX7, ale to najpierw musisz zgolić z grubsza chociaż jakąś inną. Ta, co korzystam, to już elegancko goli na łyso, że aż błyszczy

0

@FcPortoFan1999 no sugerowaleś, że punkty dla rywalek lecą przy takim układzie xD
A to nie do końca była prawda, bo od razu 2 pkt wleciały, bo blok i atak po bloku w aut.

Tak czy siak. Jest kolosalna różnica

1

@Dari0G powiem Ci tak. Słychać słuchać xD
Wiesz. Nas tenorów jest teraz trzech. Więc siłą rzeczy to słychać. To jest kameralny chór, a nie taki wiesz..80 osobowy.
Aczkolwiek fakt, że samemu strasznie ciężko się śpiewa. Zdecydowanie wolę z kimś śpiewać, wtedy pewniej się czuje ;)
Nie jestem naturszczykiem, tylko właśnie rzemieślnikiem. 8 lat się uczę śpiewać i teraz znacznie lepiej niż na początku. Aczkolwiek dalej widzę jeszcze rzeczy do poprawy

1

@Comentateiro dziękuję bardzo :)
Leci mi ósmy rok :) od marca 2019

0

@FcPortoFan1999 dalej twierdzisz, że nie ma różnicy? Wenerska i Stysiak vs Grabka i Szczurowska, to niebo a ziemia dzisiaj i w ogóle..

1

@FcPortoFan1999 powiem tak. Fatalny set Polek. Od początku 4 seta w ogóle Wenerskiej i Stysiak nie powinno być na parkiecie.

0

No. Weszła Szczurowska, są punkty.

Ona ma Vibe takiej gwiazdy kadry w sumie

2

@Dari0G w chórze śpiewam, jako tenor :)

1

Wenerska i Stysiak do zmiany. Dobrze, że Stefanik też zmienił. Jurczyk półka wyżej

1

@gumaz dokładnie tak. Nie pasuje mi ta Lampkowska tak, jak Bukowiecka zamiast Kaczmarek xD

2

@Criss18Barca ja dzisiaj koncertuje xD
Na szczęście w Kościele, więc chłodno będzie haha

0

No...
Powiem Wam, że Lavarini będzie miał ogromny problem z wyborem 5 przyjmujących (o ile się nie zdecyduje na 4...)
Łukasik, to jest must be. Damaske także.
No, ale dalej? Czyrniańska, Lampkowska (Fedusio), Piasecka...raczej taki układ. A są przecież jeszcze inne!

Przypominam, że w tym roku zrezygnowała Olivia Różański, ale w przyszłym pewnie wróci.

1

Ukraińcy Ukraińcami, ale trzeba wrócić do tematów równie oczywistych.

Lavarini zmieniaj Stysiak, bo dramat jest. Rób podwójną i zostaw tak

1

@Karzel jak widzisz, sporo jest.
Nie rozróżniają w ogóle pomocy dla Ukraińców w słusznej sprawie, od walki z nazizmem, który tam niewątpliwie jest i jest bezpośrednio dla nas zagrożeniem.

0

@Kgorecki2500 otóż to!

1

@partymaker od 12 lat są w stanie wojny tak naprawdę, a od 4 lat w regularnej.
Dalej twierdzę, że wyjątkowa zgodność u nich

1

@DonCarletto nie o to tutaj chodzi.
Ukraińcy strzelili sobie samobója i to nie jednego. Ale to politycy i ich decyzja. Cały świat, a przynajmniej w naszym rejonie, mówi o ludobójstwie na Wołyniu. Jest to symbol, że kończy się polskie frajerstwo a zaczyna się nowy rozdział! Nawet PiSiory zaczęły antyukraińskie posty...nawet oni! Czyli ukraińskie pampersy (jak to Miller fajnie powiedział).

Natomiast naród? Jasne nastawienie. Tak generalnie powinno być. Ta decyzja naszego Prezydenta też powinna mieć takie poparcie, a nie miała, bo klapki partyjne na oczach i heja

2

@Marusek powiem tak. Stysiak znowu daje popis xD ja już jestem nudny, ale Szczurowska wydaje się idealna na takie mecze. Zdjął podwójną zmianę, gdzie już byliśmy NAPRAWDĘ blisko ich..

Za to super Damaske dzisiaj. Mega lubię tą siatkarkę. Koput te dobrze

10



Właśnie to jest to.
Ukraińcy nie są tak podzieleni jak my.
Tam - pełne poparcie.
U nas? Volksdeutsche i antyPolacy na pełnej wjechali xD

@JimMorrisonFCB @Kgorecki2500 @tomek8756 @gumaz

0

@addept ale przeszła jako młoda dziewczyna. I na przyjmującą bodaj, a nie na atakującą, ale mogę się mylić.

Glinka to była absolutna czołówka. Stysiak jest słabsza od Szczurowskiej. Ja od 4 lat mniej więcej prowadzę swoją krucjatę, by Szczurowska była nr 1 naszej kadry.

Nie jestem obiektywny, bo jedną lubię, drugą nie.

Nie zmienia to faktu, że gdzie Stysiak, a gdzie np. Boškovic

1

I proszę. Z Wenerska Stysiak sobie bardzo dobrze zaczęła radzić. Świetny fragment jej gry

1

No i Lavarini wrócił do normalnego ustawienia, czyli Wenerska ze Stysiak i Grabka ze Szczurowską

0

@19xavi93 dokładnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?