michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mogę patrzeć na grę Stysiak. Dalej twierdzę, że ta dziewczyna nie ma za grosz motoryki. Jedynie na srodkową się nadaje.
1
@Safrani PiSiory poczuły? A co dopiero Konfiarze, gdzie mają dodatkowy argument, że nie warto dorzucać do NFZ, tylko trzeba przeorać ten system wydatków i ułożyć od nowa. PiS żadnej reformy nie chce, tylko gadać xD sami będą atakowani, że szpitale były pozamykane w pandemii
1
@Hasszz był chyba nawet taki film, który opowiadał o mechanizmie, który trochę działał w ten sposób.
Jakoś z 2014 roku, czy coś takiego. Tylko tam oni te myśli jakoś przekazywali i przyszłość pokazywali. No, ale była właśnie kwestia telepatii.
Nie wiem czy to fizycznie jest możliwe. Niemniej my już potrafimy ODCZYTYWAĆ FALE MÓZGOWE. Człowiek tylko za pomocą myśli może kierować robotami, etc.
Więc...jeśli działa to w ten sposób, to czemu miałoby nie działać w ten podany przez Ciebie.
Nie jestem naukowcem. Nie wiem, czy to jest możliwe. Jakbym szukał gdzieś problemów, to na pewno odległość. Fale magnetyczne, lub radiowe...no cóż. Działają w pewnej odległości i częstotliwości. No i to może być przeszkodą. Poza tym...w jaki sposób oddziaływać akurat na tę konkretną jednostkę?
1
@Safrani Świderski.
No brawo! Super transfer. Widzew myślę, że spokojnie powalczy o europejskie puchary.
A swoją drogą, patrząc na rywali jakich ma GKS i Górnik Zabrze, to utwierdzam się w przekonaniu, że Wielka szkoda, że Legia finalnie nie klepnęła tego GKSu na koniec... Nie wróżę nic dobrego Ślązakom finalnie.
1
@takisobiektos szczerze? Zgadzam się z tą diagnozą. Trochę taki kloc na parkiecie. Zagrała kilka naprawdę dobrych meczów, ale przy tych warunkach fizycznych ma zasięgi w ataku i bloku praktycznie takie same jak pół głowy niższa Szczurowska. Już pomijam aspekty marketingowe (wiadomo o co chodzi).
Julia weszła i rozwaliła system. Magda zwyczajnie była jest i będzie chimeryczna, a gra tylko dlatego, że nie miała rywalki na swojej pozycji + ma gabaryty.
Jako druga atakującą ok, ale w podstawie tylko Szczur
1
@fcbarcafan19 dlatego wygrana z nimi, to dla Kolumbii będzie mocny boost. Na moje - Portugalia zremisowała z najłatwiejszym rywalem w grupie.
1
@Encore no to właśnie chyba sobie to bardzo utrudnili...
Kolumbia jak wygra z Uzbekistanem, to będzie faworytem do 1 miejsca.
3
Portugalia, umówmy się, prześlizgnie się. No, ale jeśli by przegrali następny mecz, to będą mieli mega ciepło.
Uzbekistan po prostu muszą pokonać.
Kolumbia z definicji nie będzie łatwym rywalem.
Oby CR7 grał jak najwięcej! XD
0
@Xaviball no to jest właśnie kluczowe, bo czasami te grupy są takie, że się ze sobą spotykają wcześniej.
Super. A moim zdaniem wygrają
1
Do speców mundialowych. Czy jest techniczna możliwość, by Argentyna zagrała z Hiszpanią w finale?
0
@MessiForeverTheBest A jak Hiszpania wygra grupę (tak będzie moim zdaniem) i Argentyna?
0
@MessiForeverTheBest a na kogo mogą trafić?
0
@ShawnC dodatkowo typ nie łapie kontuzji. Trzeba było gościa zakontraktować, ale jak widać...nie przeszło. Szkoda wielka. Ubolewam nad tym transferem
1
@BojanKriKicz najgorszej chyba trafiliśmy, jak mogliśmy xD
3
@Mroziu nawet jeśli będzie 60 krajów, to Europie dadzą max 4-5 dodatkowych miejsc, a raczej to będą 3-4. Luksemburg zobaczy mundial, jak świnia niebo.
No, ale tak. Wiem o co chodzi...i zgadzam się co do meritum. Aczkolwiek to pierwszy taki mundial właśnie, gdzie mamy 48 a nie 32 drużyny (w XXIw) i gdzie jest ten 1 dodatkowy mecz
0
@Safrani tylko to wiesz, jak jest w piłce? Jak się nie wzmocnisz nikim, to się w praktyce osłabiasz. Musisz zawsze kogoś kupić, bo inaczej stagnacja.
Póki co słabo. Został miesiąc do startu ligi. 1,5 miesiąca do startu europejskich pucharów..
No fakt faktem 3 miechy okienka chyba jeszcze, więc jest czas
0
@Vegeta88 w sensie kto? AfD?
0
@tomek8756 jakoś musi kapitalizować swoją karierę...
2
@Arkon jakaś żenada. Oby Górnik coś grubego szykował. Ślązacy mają charakter i na moje ani oni, ani GKS nie odpuści tematu europejskich pucharów...
No, ale to zobaczymy.
Lech ma skład na LM. To mówię bez cienia ironii.
Jaga bez Pululu i Masłowskiego...
Raków...słabo to wygląda póki co.
Ech
@Safrani
0
@Rifek dobra, ale tam i tak 42-43% AfD i masz samodzielną. Nie rządzą, więc będzie im rosło poparcie. Ktoś nie przekroczy progu i jestesmy w dupie. A 30% to mają jak w banku. Kwestia czy za te 3 lata przekroczą 40%..
0
@Vegeta88 znaczy się...dla Niemiec jest to bardzo dobra partia. Dla nas jest zła. Ich rządy, a co gorsza - samodzielne - to jest z marszu negatywne info dla Polski.
Tam wszyscy są antypolscy, prorosyjscy, ale AfD nie patrzy kompletnie na nic, poza interesem Niemiec...
1
@Kgorecki2500 oby nie mieli samodzielnej.
@Safrani nie do końca. Wszystko zależy od tego, jak to się rozwinie. Na moje? Kryzys gospodarczy w Niemczech będzie się pogłębiał, problemy z migracją także. Chiny za dobrze sobie radzą, by Niemcy nie mieli finalnie problemu..
Do wyborów jeszcze trochę. Wschodnie landy to już prawie samodzielna.
Wystarczy pechowy układ (parę partii się nie dostanie do Bundestagu) i nic Ci nie da ten kordon.
0
@RanDiFCB dla mnie to jest oczywiste, że należy piętnować takie zachowania. Do tego wszechobecna narracja, że zwierzęta są lepsze od ludzi. Niebywałe co się stało z naszym gatunkiem. Chyba jesteśmy jedyni, którzy dążą regularnie i co raz mocniej, do autodestrukcji (siebie i gatunku), a także zieją wręcz nienawiścią do siebie.
Nie wiem, czy jest jakiś inny gatunek, który (na miarę swoich możliwości) tak podchodzi, jak my..
0
@Geble tylko, że problemem Barcy nie była ofensywa, a defensywa. Chłop totalnie nic nie dawał w pressingu. To jest nasza pierwsza linia obrony i fundament "gegenpressingu", którego wyznawcą jest Flick.
Pomijam już kwestię, że potrzebujemy wzmocnić obronę i kupić środkowego napastnika, więc te kilka baniek euro wolnego w kominie płacowym - cóż. Przyda się.
0
@Karol145 ja nie wyzywam kobiet, jako generalnie płci, tylko specyficznej grupy, której przedstawicielki mamy w komentarzu w oryginalnym poście.
Kobiety uwielbiam i uwierz mi, że nie mam wobec nich (płci) negatywnych emocji.
Gardzę po prostu taką tępotą, głupotą.
Tylko tyle i aż tyle.
Tak samo gardzę wszelkiej maści onlyfansiarami, czy materialistkami.
Podobnie gardzę sukinsynami, co porzucają swoje żony i dzieci dla młodszych kochanek, czy też Januszami biznesu, którzy wykorzystują swoich pracowników.
I co? To też objaw wyimaginowanej samotności, którą w swych omamach dostrzegasz u mnie? XD
1
@Safrani jeśli to ma być transakcja, to nie widzę nic złego w tym. Jednak ja naszym politykom nie ufam. Dalej twierdzę, że Ukraińcy cynicznie nas wykorzystują.
0
@mmaciass no jak widzisz - nie przemówisz.
0
@Karol145 XDDDDDDDD
Nie mam kompletnie problemu z samotnością gamoniu xD
Tamte babki co pisały komentarze są powalone i tutaj powstał consensus w tej sprawie.
Kociary i psiary są powalone, podobnie jak ci od bambinizmu, czy w męskiej grupie - incele płacące na onlyfansiary. To jest dokładnie ten sam poziom spierdzielenia umysłowego
1
@gumaz nie byłoby problemu, jakby leki nie były na receptę.
Odpłatność 100%, a z receptą ewentualnie wtedy mniej.
No może poza antybiotykami, ale psychotropy na receptę? Brzmi groźnie, ale w tej grupie są np. Leki na ADHD (z czego kojarzę, mogę się mylić). I osoba, która ich potrzebuje, jak lekarz odwoła termin, to np. 2-3 tygodnie może być bez leków xD
Przecież to jest absurd jakiś
0
@Ilka z Hiszpanią i Argentyną mam tak, że nawet mógłbym w teorii dla nich złamać sobie nadany zakaz oglądania fazy grupowej. No, ale finalnie pewnie nie obejrzę xD