michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Dari0G w chórze śpiewam, jako tenor :)
1
Wenerska i Stysiak do zmiany. Dobrze, że Stefanik też zmienił. Jurczyk półka wyżej
1
@gumaz dokładnie tak. Nie pasuje mi ta Lampkowska tak, jak Bukowiecka zamiast Kaczmarek xD
2
@Criss18Barca ja dzisiaj koncertuje xD
Na szczęście w Kościele, więc chłodno będzie haha
0
No...
Powiem Wam, że Lavarini będzie miał ogromny problem z wyborem 5 przyjmujących (o ile się nie zdecyduje na 4...)
Łukasik, to jest must be. Damaske także.
No, ale dalej? Czyrniańska, Lampkowska (Fedusio), Piasecka...raczej taki układ. A są przecież jeszcze inne!
Przypominam, że w tym roku zrezygnowała Olivia Różański, ale w przyszłym pewnie wróci.
1
Ukraińcy Ukraińcami, ale trzeba wrócić do tematów równie oczywistych.
Lavarini zmieniaj Stysiak, bo dramat jest. Rób podwójną i zostaw tak
1
@Karzel jak widzisz, sporo jest.
Nie rozróżniają w ogóle pomocy dla Ukraińców w słusznej sprawie, od walki z nazizmem, który tam niewątpliwie jest i jest bezpośrednio dla nas zagrożeniem.
0
@Kgorecki2500 otóż to!
1
@partymaker od 12 lat są w stanie wojny tak naprawdę, a od 4 lat w regularnej.
Dalej twierdzę, że wyjątkowa zgodność u nich
1
@DonCarletto nie o to tutaj chodzi.
Ukraińcy strzelili sobie samobója i to nie jednego. Ale to politycy i ich decyzja. Cały świat, a przynajmniej w naszym rejonie, mówi o ludobójstwie na Wołyniu. Jest to symbol, że kończy się polskie frajerstwo a zaczyna się nowy rozdział! Nawet PiSiory zaczęły antyukraińskie posty...nawet oni! Czyli ukraińskie pampersy (jak to Miller fajnie powiedział).
Natomiast naród? Jasne nastawienie. Tak generalnie powinno być. Ta decyzja naszego Prezydenta też powinna mieć takie poparcie, a nie miała, bo klapki partyjne na oczach i heja
2
@Marusek powiem tak. Stysiak znowu daje popis xD ja już jestem nudny, ale Szczurowska wydaje się idealna na takie mecze. Zdjął podwójną zmianę, gdzie już byliśmy NAPRAWDĘ blisko ich..
Za to super Damaske dzisiaj. Mega lubię tą siatkarkę. Koput te dobrze
10
Właśnie to jest to.
Ukraińcy nie są tak podzieleni jak my.
Tam - pełne poparcie.
U nas? Volksdeutsche i antyPolacy na pełnej wjechali xD
@JimMorrisonFCB @Kgorecki2500 @tomek8756 @gumaz
0
@addept ale przeszła jako młoda dziewczyna. I na przyjmującą bodaj, a nie na atakującą, ale mogę się mylić.
Glinka to była absolutna czołówka. Stysiak jest słabsza od Szczurowskiej. Ja od 4 lat mniej więcej prowadzę swoją krucjatę, by Szczurowska była nr 1 naszej kadry.
Nie jestem obiektywny, bo jedną lubię, drugą nie.
Nie zmienia to faktu, że gdzie Stysiak, a gdzie np. Boškovic
1
I proszę. Z Wenerska Stysiak sobie bardzo dobrze zaczęła radzić. Świetny fragment jej gry
1
No i Lavarini wrócił do normalnego ustawienia, czyli Wenerska ze Stysiak i Grabka ze Szczurowską
0
@19xavi93 dokładnie.
2
Układ Wenerska-Szczurowska też nie działa..
Stysiak lepiej gra z Wenerską, a Szczurowska z Grabką. Możliwe, że trener coś testuje. Oby jednak to widział..
0
@addept to już wtedy będzie za późno.
No i co, że dostają mniej? Ona ma przede wszystkim blok. W ataku operuje na zasięgu i tyle. Nic ponad to
0
@FCBparasiempre nie no. Argentyny też obiektywnie się da nie lubić. Cwaniaki i chamy. To jest obiektywna raczej opinia o nich. Uważają się za niewiadomo kogo. Podobnie Włosi i Anglicy.
0
Mówię. Dać Stysiak na środkową i będzie mega zawodniczka. Z takim zasięgiem idealnie się tam nadaje. Ma blok! Tam nie potrzeba też takiej dynamiki.
4
Jeden z najlepszych dokumentów, jakie widziałem.
Świetnie pokazujący mentalność Argentyńczyków. Ukazuje jakiego pierdolca ma Argentyna na punkcie piłki...to jest jak religia..
Super film. Po angielsku.
@mekston @Encore @macio_944 @Safrani @Arkon
1
@APTAPT no mega Ci idzie!
Ja póki co 14 miejsce, ale powiem Ci...ani jednego meczu nie oglądałem hahahhaa xD nie wiem jakim cudem ja tutaj w top15 też jestem xD
Ale Ty to normalnie system rozwalasz
I to aż 3 pkt przewagi mecz. W praktyce to mecz przewagi
0
@APTAPT nie za dobrze Ci idzie w tej lidze typerow? ^^
0
Jak Kanada tutaj nie wygra jakimś 7:0 to się zdziwię xD
1
@VamoSBarca88 bo @Popitek12 to jest Koń Rafał
1
@Popitek12 dalej mordo ciąża by trwała wtedy 10 miesięcy, ale już tam walić xD
0
@Who_you_mam najdłuższa ciąża ever
5
@Popitek12 jak w drugiej połowie kwietnia, jak mamy czerwiec? XD WTF
2
@Jarema2000 dokładnie. 4 pkt to pewniak. Mała szansa, że w 8 na 12 grupach będzie lepszy rezultat. Dużo powinno być drużyn z 2 lub 3 pkt
0
@Koni8M I będę najeżdżał. Dla mnie to zawodniczka o motoryce konia pociągowego i zdania nie zmienię. Marnuje potencjał kadrowy Szczurowskiej, która powinna grać pierwsze skrzypce.
@gumaz a żebyś wiedział xD Ja się nie pitolę i jadę po całości. I o ile w wielu sprawach nie mam racji, bądź mam tylko częściową - tak tutaj - rację mam w pełni.
Stysiak ma potencjał, ale do cholery...26 lat skończy w tym roku, a ciągle ją traktujemy jak 20 letnią gówniarę z ogromnym potencjałem na rozwój. Jej kiwki to jest żenada jakaś.
I na Boga! To są do cholery Ukrainki! 16 drużyna. Przyjdzie mecz jakiś z Brazylią, czy Turcją w pełnym składzie i Stysiak opierająca swoją grę wyłącznie na zasięgu - dalej będzie chimeryczna. Po prostu. Trafi się drużyna lepiej ustawiająca blok, lepiej przyjmująca i jest koniec.