michal26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Oleśnica
41 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przełamanie na start. Maja wykorzystaj ten słabszy moment Diany!
0
@mekston oczywiście, że jest mile widziane. Jednak finezja również.
Już styl Igi i jest chwyt westernowy, miał być dyskwalifikujący
1
@draxidox pewnie toaletowa przerwa. Ruska pewnie sobie wzięła
1
Nie no mega ważne, że to wygrała. Taki wysiłek nie poszedł na marne
1
@mekston ale na trawie gra slajsem i skróty - działają. Brak serwisu tam może być przeszkodą
0
@Barca_Big_Moment też się tak zdaje dziać. Ale na mączce i może na trawie - wystarczy.
Na hardzie wątpię
1
Dawaj Maja. Przełam ją! Nie dopuśc do tie-breaka!
3
Dobra jest. 5:4.
Przełam ją teraz!
2
Ależ ważne te gemy na sucho wygrane!
Mam wrażenie, że ogólnie Maja więcej piłem wygrała dzisiaj póki co.
Oby teraz przełamanie było.
2
Szkoda wielką ;(
Ale tenis dobry. Taktyczne wszystko. Mam wrażenie, że tutaj przewagę mają te, co nie serwują.
1
Jest przełamanie!
Ależ teraz ważny gem przed Mają!
0
@Barca_Big_Moment a ja dalej będę stał przy swoim, że jak slajs i poruszanie się będzie szlifować i doprowadzi do perfekcji, to może rywalizować.
Bezapelacyjnie tamte biją mocniej niż Mirra. Nie ma co do tego żadnej dyskusji.
1
@FcPortoFan1999 dziękuję hehe
1
Szkoda tego gema. Oj będzie wyrównany mecz coś czuję.
3
Kurde, ale stresa mam oglądając ten mecz Chwalinskiej xD
0
@takisobiektos może odsłonią później. Nie wiem ile będzie padało tam
0
@Barca_Big_Moment Maja nie ma siły, a jednak potrafi zajść do półfinału. Jabeur nie ma siły, zaszła do 2 finałów.
W sumie Muchova też nie ma Bóg wie jakiej siły, a też zaszła do finału RG.
Wcale nie trzeba mieć Bóg wie jakiej siły. Mirra jednak ma. Nie taką jak Saba, ale ma.
0
@Barca_Big_Moment no, ale mimo wszystko ma mocne uderzenia. Potrafi regulować tempo i jest to jej atut. Niemniej. Ma więcej siły niż Maja. Serwis pod 200...
0
Zamknęli dach i Kostyuk zaczęła grać...ech
0
@Barca_Big_Moment niby tak, ale w teorii jest młodsza i powinna w finale pęknąć. Andreeva mimo wszystko też gra dość siłowo. No, ale zdecydowanie gra mądrzej. Nie wiem. Jakoś czuje, że Mirra byłaby lepsza
5
No i set dla Andreevy.
Wyraźnie stabilniejsza jest od Kostyuk.
Drugiego seta zaczyna i to jest duża przewaga.
Zobaczymy, czy wykorzysta.
Ogólnie Marta nie dojechała póki co. Jakby grała, jak wygląda, to myślę, że by wygrała xD
Jak mówiłem. Jest faworytką Mirra i na moje delikatnie też jest lepszą potencjalną rywalką dla Mai.
@Encore @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Barca_Big_Moment @barcelonaLM @tbas @agaFCB
1
@FcPortoFan1999 na moje Mirra jest faworytką. Nie wiem która rywalka jest dla Mai potencjalnie lepsza. Obie bardzo dobre. Chyba wolałbym Mirrę
0
Półfinał kobiet i 1/3 stadionu zapełniona tylko xD
0
@Colon wieje. Oj wieje.
0
No. Grają przy otwartym dachu.
Patrzyłem na radar pogodowy. Opady powinny ominąć Paryż i konkretnie stadion. Jeśli popada to przez kilka do kilkunastu minut.
O! I mój ulubiony sędzia tenisowy!
0
@agaFCB no...oby xD
Swoją drogą ma niby kropić tam..oby dachu nie zasunęli
1
@agaFCB ja już przebieram nogami. Niech już chociaż pierwszy półfinał dadzą.
Jaram się, jak w 2020r. Jak IguLec taki show robił.
0
@Criss18Barca nie ma opcji, bym z własnej woli się wybrał na piłkę kobiecą. Strata czasu i pieniędzy. Tego się nie da oglądać.
2
@agaFCB ale wolałbym, by już mecz był, bo się skupić na niczym nie mogę od rana xD
0
@Gall ku temu niestety to zmierza. Niebywałe to jest i mówiąc wprost - kolega @maroon chyba ma rację. Tam MUSZĄ być niesamowite haki.