0

Przełamanie na start. Maja wykorzystaj ten słabszy moment Diany!

0

@mekston oczywiście, że jest mile widziane. Jednak finezja również.

Już styl Igi i jest chwyt westernowy, miał być dyskwalifikujący

1

@draxidox pewnie toaletowa przerwa. Ruska pewnie sobie wzięła

1

Nie no mega ważne, że to wygrała. Taki wysiłek nie poszedł na marne

1

@mekston ale na trawie gra slajsem i skróty - działają. Brak serwisu tam może być przeszkodą

0

@Barca_Big_Moment też się tak zdaje dziać. Ale na mączce i może na trawie - wystarczy.

Na hardzie wątpię

1

Dawaj Maja. Przełam ją! Nie dopuśc do tie-breaka!

3

Dobra jest. 5:4.
Przełam ją teraz!

2

Ależ ważne te gemy na sucho wygrane!

Mam wrażenie, że ogólnie Maja więcej piłem wygrała dzisiaj póki co.
Oby teraz przełamanie było.

2

Szkoda wielką ;(

Ale tenis dobry. Taktyczne wszystko. Mam wrażenie, że tutaj przewagę mają te, co nie serwują.

1

Jest przełamanie!
Ależ teraz ważny gem przed Mają!

0

@Barca_Big_Moment a ja dalej będę stał przy swoim, że jak slajs i poruszanie się będzie szlifować i doprowadzi do perfekcji, to może rywalizować.

Bezapelacyjnie tamte biją mocniej niż Mirra. Nie ma co do tego żadnej dyskusji.

1

@FcPortoFan1999 dziękuję hehe

1

Szkoda tego gema. Oj będzie wyrównany mecz coś czuję.

3

Kurde, ale stresa mam oglądając ten mecz Chwalinskiej xD

0

@takisobiektos może odsłonią później. Nie wiem ile będzie padało tam

0

@Barca_Big_Moment Maja nie ma siły, a jednak potrafi zajść do półfinału. Jabeur nie ma siły, zaszła do 2 finałów.
W sumie Muchova też nie ma Bóg wie jakiej siły, a też zaszła do finału RG.

Wcale nie trzeba mieć Bóg wie jakiej siły. Mirra jednak ma. Nie taką jak Saba, ale ma.

0

@Barca_Big_Moment no, ale mimo wszystko ma mocne uderzenia. Potrafi regulować tempo i jest to jej atut. Niemniej. Ma więcej siły niż Maja. Serwis pod 200...

0

Zamknęli dach i Kostyuk zaczęła grać...ech

0

@Barca_Big_Moment niby tak, ale w teorii jest młodsza i powinna w finale pęknąć. Andreeva mimo wszystko też gra dość siłowo. No, ale zdecydowanie gra mądrzej. Nie wiem. Jakoś czuje, że Mirra byłaby lepsza

5

No i set dla Andreevy.

Wyraźnie stabilniejsza jest od Kostyuk.
Drugiego seta zaczyna i to jest duża przewaga.

Zobaczymy, czy wykorzysta.

Ogólnie Marta nie dojechała póki co. Jakby grała, jak wygląda, to myślę, że by wygrała xD

Jak mówiłem. Jest faworytką Mirra i na moje delikatnie też jest lepszą potencjalną rywalką dla Mai.

@Encore @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Barca_Big_Moment @barcelonaLM @tbas @agaFCB

1

@FcPortoFan1999 na moje Mirra jest faworytką. Nie wiem która rywalka jest dla Mai potencjalnie lepsza. Obie bardzo dobre. Chyba wolałbym Mirrę

0

Półfinał kobiet i 1/3 stadionu zapełniona tylko xD

0

@Colon wieje. Oj wieje.

0

No. Grają przy otwartym dachu.

Patrzyłem na radar pogodowy. Opady powinny ominąć Paryż i konkretnie stadion. Jeśli popada to przez kilka do kilkunastu minut.

O! I mój ulubiony sędzia tenisowy!

0

@agaFCB no...oby xD

Swoją drogą ma niby kropić tam..oby dachu nie zasunęli

1

@agaFCB ja już przebieram nogami. Niech już chociaż pierwszy półfinał dadzą.
Jaram się, jak w 2020r. Jak IguLec taki show robił.

0

@Criss18Barca nie ma opcji, bym z własnej woli się wybrał na piłkę kobiecą. Strata czasu i pieniędzy. Tego się nie da oglądać.

2

@agaFCB ale wolałbym, by już mecz był, bo się skupić na niczym nie mogę od rana xD

0

@Gall ku temu niestety to zmierza. Niebywałe to jest i mówiąc wprost - kolega @maroon chyba ma rację. Tam MUSZĄ być niesamowite haki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?