michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Słynny filmik
2
@Faro Tak
2
Maja mówiąca po hiszpańsku TOP
2
Polecam włączyć TVP 2, Maja Strzelczyk na antenie :P
21
Potężny 40-latek zatrzymał faworyzowaną Hiszpanię
8
Kij z Hiszpanią, wielkie brawa dla Kabowerdeńczyków!
9
Ciekawostka mundialowa:
Hymn Hiszpanii nie posiada słów
@Spider_Man
2
@agaFCB Jak żem mówił, żem był w pośredniaku, to żem nie był, tylko żem przez godzinę piwo na murku pił
2
@agaFCB W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem:|
2
@agaFCB Zaraz będziemy narzekać w drugą stronę, że jest za gorąco :D
2
@Derpowsky A bo ty kibic United, Amorim za Tobą podąża :D
No ja akurat chciałem Glasnera.
2
@Spider_Man Wszystko musi być obejrzane, nie ma, że boli
4
@Spider_Man Iran - Nowa Zelandia, godzina 3, będziemy tam
3
@Who_you_mam Ale zanim wylądował w LFC to były plotki, że może dołączyć do Milanu
2
@Gary Ja z kolei liczyłem na Glasnera :D
9
@Spider_Man po obejrzeniu wszystkich meczów na mundialu
1
@barteq No i całe szczęście, że to nie Xavi zostanie trenerem Milanu
12
Here we go :p
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @Derpowsky @Antimadridista_WR @maroon @Gary
13
Niestety, jak mawia Borek, mecze w nocy są ciekawsze od tych w normalnych godzinach
6
Tak patrzy na nas mecz Szwecja - Tunezja o 4 @Spider_Man @Giwera
29
Borek
7
@Kgorecki2500 @kubix05 @Arden Racja, wszystkie mecze oglądam i już mi się myli xD
@FcPortoFan1999 Prawda
1
To chyba pierwszy karny na tych mistrzostwach
4
Od dziecka kibicowałem Kierasą drink
2
@tbas Mati Borek wie lepiej, wymawia się Kerasą
2
Teraz się mówi Kerasą drink
3
No i już zatkało kurakao, 0:1
1
@Giwera Wolałem Glasnera, ale Amorim mi nie przeszkadza.
3
Pierwsza połowa świetna, a w drugiej już się oczy zamykają :p
1
@APTAPT A ja 3:1 dla Brazylii, chyba przegiołem