michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Kinginiesta Nie wiem ile lat ma @Spider_Man ale on wcale nie śpi :D
33
@HarveySpecter Oczywiście, że oglądam. To jeszcze młoda godzina, zwłaszcza z soboty na niedzielę
7
@Spider_Man Można oglądać mecze od 21 do 8 rano, porąbane xdd
11
Najgorszy terminarz ;p
2
@NeroTFP1 Jak dla mnie to jest niezłe gówno, ale moi starsi bracia w to zawsze grali xd
4
Kto grał w ten klasyk? :P
1
@FcPortoFan1999 Oski też tam byłeś?
3
To my @Giwera @Spider_Man
1
@clyde Nawet mi nie przypominaj o Zorzy sprzed roku xd
Dzisiaj ma jakiś koncert w Poznaniu?
4
@Eklerek Ale to jest goat, szkoda, że w tym roku w Milanie nie był takim kozakiem...
3
@Who_you_mam To AI, ale gdyby były prawdziwe to Bastian miałby trudne zadanie :P
1
@Giwera Wszystkiego najlepszego Gieniuś z Siedlec @FcPortoFan1999
Stary już jesteś
12
Tak jest, dobranoc
2
@majkiii Po co oglądasz mecze jak znasz wyniki majkel?
2
@Ilka Nie to żebym się chwalił, ale pozdrawiam z 10. miejsca
5
@APTAPT Ja też, wygrzebałem się z dołu tabeli na 10 miejsce XD
7
@Votrox7 rowery kradnie
2
@AmigoBlancos Idealnie wleci ten odcinek przed meczem.
4
@1LY0 Tak coś czułem, że wrzucą ten odcinek i nie zawiedli xD
@agaFCB
3
@Giwera panie no @gumaz miał wczoraj rację, że zaśniesz i zasnąłeś dramat
2
@FioletoweOczy Nawet Rusek z którym gram w jedną gierkę zna bober kurła
3
@Spider_Man Aahahaha dobre
Działo się, no ta :D
3
@FcPortoFan1999 Oglądało się spoko tylko ziewanie mi się właśnie załączyło :|
9
To ja dzisiaj
@Giwera @Spider_Man
1
@FcPortoFan1999 Gieniuś czas pokaże.
3
@FcPortoFan1999 Co ty tu robisz Gieniuś z Siedlec, nie mam pieniędzy
@Giwera chłopie ty się zastanów, ty okłamałeś ramblowiczów
2
@Faro Wezmę go ze sobą na siłkę :P
3
@Eklerek Szansa dla @clyde na pocałowanie Koreańczyka
4
@Eklerek @Spider_Man Będzie się musiał wytłumaczyć jak w końcu wstanie XD
@martusiaaaa Lekko
4
@martusiaaaa Cały mecz bez mrugnięcia okiem