8

@Kinginiesta Nie wiem ile lat ma @Spider_Man ale on wcale nie śpi :D

33

@HarveySpecter Oczywiście, że oglądam. To jeszcze młoda godzina, zwłaszcza z soboty na niedzielę

7

@Spider_Man Można oglądać mecze od 21 do 8 rano, porąbane xdd

11


Najgorszy terminarz ;p

2

@NeroTFP1 Jak dla mnie to jest niezłe gówno, ale moi starsi bracia w to zawsze grali xd

4

Kto grał w ten klasyk? :P

1

@FcPortoFan1999 Oski też tam byłeś?

3

To my @Giwera @Spider_Man

1

@clyde Nawet mi nie przypominaj o Zorzy sprzed roku xd
Dzisiaj ma jakiś koncert w Poznaniu?

4

@Eklerek Ale to jest goat, szkoda, że w tym roku w Milanie nie był takim kozakiem...

3

@Who_you_mam To AI, ale gdyby były prawdziwe to Bastian miałby trudne zadanie :P

1

@Giwera Wszystkiego najlepszego Gieniuś z Siedlec @FcPortoFan1999
Stary już jesteś

12

Tak jest, dobranoc

2

@majkiii Po co oglądasz mecze jak znasz wyniki majkel?

2

@Ilka Nie to żebym się chwalił, ale pozdrawiam z 10. miejsca

5

@APTAPT Ja też, wygrzebałem się z dołu tabeli na 10 miejsce XD

7

@Votrox7 rowery kradnie

2

@AmigoBlancos Idealnie wleci ten odcinek przed meczem.

4

@1LY0 Tak coś czułem, że wrzucą ten odcinek i nie zawiedli xD
@agaFCB

3

@Giwera panie no @gumaz miał wczoraj rację, że zaśniesz i zasnąłeś dramat

2

@FioletoweOczy Nawet Rusek z którym gram w jedną gierkę zna bober kurła

3

@Spider_Man Aahahaha dobre
Działo się, no ta :D

3

@FcPortoFan1999 Oglądało się spoko tylko ziewanie mi się właśnie załączyło :|

9

To ja dzisiaj


@Giwera @Spider_Man

1

@FcPortoFan1999 Gieniuś czas pokaże.

3

@FcPortoFan1999 Co ty tu robisz Gieniuś z Siedlec, nie mam pieniędzy

@Giwera chłopie ty się zastanów, ty okłamałeś ramblowiczów

2

@Faro Wezmę go ze sobą na siłkę :P

3

@Eklerek Szansa dla @clyde na pocałowanie Koreańczyka

4

@Eklerek @Spider_Man Będzie się musiał wytłumaczyć jak w końcu wstanie XD

@martusiaaaa Lekko

4

@martusiaaaa Cały mecz bez mrugnięcia okiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?