michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@AmigoBlancos ty też chcesz żeby Real jutro odpadł z ATM tak jak twoi koledzy z notatnika?
1
Huhuhu 2:2 Barnleje strzelają Junajted :D
7
FCPOLto będzie oglądane ;)
3
Moim hobby jest czytanie komentarzy na notatniku po wygranych Barcy.
0
@July_6_BcN Jedynie z tobą mógłbym chodzić regularnie na msze
0
@Filipem ja to akurat muszę uważać więc nie wychylam się
0
@July_6_BcN no właśnie widzę, fajna religijna, kulturalna dyskusja
2
@gumaz bezrobocie szaleje, wina Tuska
0
@Filipem właściwie to dopiero od tygodnia zaglądam tu bardzo często.
0
A ja myślałem, że na La Bambli w czasie pracy jest spokojnie
12
Od 5 minut jestem kibicem FC Porto i już mnie ta Benfica wkurza
4
@clyde no z polityką to w punkt, ani mnie nikt nie przekona ani ja nikogo, przerabiałem to dużo razy.
Zresztą po ostatnich wyborach mam dosyć polityki.
0
@clyde jak nie dyskusja o śmierci, to religia, jeszcze polityki brakuje i będziesz miała komplet
0
@Eklerek zostawiła go? Podobno gdzieś wyjechała za granicę, z tego co kojarzę
0
@Eklerek poznać się na la bambli nieźle
@July_6_BcN to jeszcze nie było ze mną tak źle że nie dostałem ignora
4
@MesQueUnClub_87 za dużo wolnego. Ja miałem to samo, zasypiałem o 4 i budziłem sie o 11 od sylwestra.
Dzisiaj sie postarałem i zasnąłem o 2:30 żeby w miarę dzisiaj funkcjonować.
0
@July_6_BcN jak ja też jestem nachalny to przepraszam :D
0
@Eklerek Serio, kogo? Tego akurat nie wiedziałem
1
@Zbyszard W niedzielę o 20:00
4
@Lanosss @July_6_BcN no masz rację, nie masz łatwo XD
0
@July_6_BcN ahh zmiana maila, wiedziałem że niektórym się zmienia data ale nie wiedziałem dlaczego.
Ja kojarzę bo mało tu dziewczyn na La Bambli
0
@July_6_BcN Jakie dane? Nie kojarzysz jej?
Ona też blondi :D
1
@July_6_BcN https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6875545#comment-6875545
O ta
0
@Bzyczekk @misiulator Mi się sama data przestawiła na fb dzień wcześniej, ale najważniejsi oczywiście pamiętali o moich urodzinach.
0
@July_6_BcN mnie już łupie :(
Julka nie w pracy?
0
@czosnekfcb bardzo, polecam
1
@July_6_BcN no wiem, żartuję sobie :D
Zresztą wcześniej się nie udzielałem tak często jak w ostatnich dniach xd
1
@Fc112 ja w sumie nie gram za dużo, zazwyczaj w te same.
No w tym roku czekam na GTA 6 jak większość:D
1
@Fc112 ogarnij sobie, jeśli lubisz strzelanki.
Ta gra to moja gra dzieciństwa w sumie, stara jak świat, została usunięta w 2015 roku a 2 lata później ludzie ją przywrócili i jest całkowicie darmowa
0
@July_6_BcN jestem tu od 2016 roku :D