michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@escarabajo Gra Egiptu na tym turnieju to jedno wielkie rozczarowanie
0
@July_6_BcN Ja też nie ogarniam i nawet nie śledzę dlatego pytam ekspertki od skoków :D
0
@FcPortoFan1999 Thiago Silva wygryzie kogoś z duetu braci Kiwiorek czy będą grali 3 w obronie?
0
@Zieliniak No właśnie mam wszystko oprócz Polsatu.
Ale jest na to sposób :]
0
@FcPortoFan1999 na Eleven lecą wszystkie mecze?
0
@July_6_BcN Szacun dla Demona.
A co z Timim?
5
3 Polaków w Porto, w takim razie muszą dołączyć do mojej listy regularnie oglądanych drużyn: Arsenal, Real M, Barca, Lyon, Como, Milan i Arsenal.
Może dlatego nie mam dziewczyny bo za dużo meczów oglądam. ^.-
0
3 tys euro wpadło Demonowi, tak się kaszle
2
@Sulimo ja czekam na Samsung Galaxy s26 ultra
8
Wojtek i Robert xD
6
Mecz już o 17:00
0
@FcPortoFan1999 tylko, że jak Nigeria awansuje to zapowiada się o wiele ciekawszy mecz z Algieria.
W Mozambiku jedynie ciekawym zawodnikiem jest ewentualnie Catamo.
Trzymam kciuki za Nigeria - Algieria w następnej fazie
1
@FcPortoFan1999 ja kibicuję Nigerii, mają super skład
1
@July_6_BcN Tak się widzę za te 4 lata o ile się nic nie zmieni :P
2
@FcPortoFan1999 A właśnie miałem Ci napisać, że ręka sprawiedliwości United go już nie dotknie bo go sprzedali tego lata
8
Takie czasy :D
0
Dzisiaj tylko skoki - kwalifikacje i 2 mecze w PNA i to tyle ze sportu
2
@BHAFCB to jest Junajted, tego nie ogarniesz
0
@maroon Sting się nie przemęczył a i tak zgarnął więcej niż Doda :D
4
@FcPortoFan1999 lepiej nie bo nie będziesz miał czasu na Ekstraklasę
4
@Czajka90 sałatka na pizzy, musiała być przepyszna
0
@Frimpong Już nie mogę...
3
@blakkudium Romantyk :D
5
@Luciano99 gdzie lecisz?
1
@FcPortoFan1999 ja tam go lubię od zawsze
14
Przemek Pełka TOP
0
Jeeeeeeest Chelsea!!!!! GOL!
Arsenal 6 punktów przewagi ;)
1
Bracia García w formie, Gonzalo hattrick, Joan kot na bramce, Franek gol.
Rodzice muszą być dumni.
2
@Kapitan9 Nie znam, ale obciach, nigdy klasa
0
Ciekawy jestem, kiedy pewien fan United obetnie włosy...