0

@July_6_BcN mnie już łupie :(
Julka nie w pracy?

0

@czosnekfcb bardzo, polecam

1

@July_6_BcN no wiem, żartuję sobie :D
Zresztą wcześniej się nie udzielałem tak często jak w ostatnich dniach xd

1

@Fc112 ja w sumie nie gram za dużo, zazwyczaj w te same.
No w tym roku czekam na GTA 6 jak większość:D

1

@Fc112 ogarnij sobie, jeśli lubisz strzelanki.
Ta gra to moja gra dzieciństwa w sumie, stara jak świat, została usunięta w 2015 roku a 2 lata później ludzie ją przywrócili i jest całkowicie darmowa

0

@July_6_BcN jestem tu od 2016 roku :D

0

@Fc112 jedna jedyna w jaką gram, rising hub, internetowa, całkowicie darmowa

0

@July_6_BcN A nie znasz?

0

@July_6_BcN Ale co w jakim sensie?

0

@Fc112 no właśnie gram na kąkuterze w gierkę

0

@FcPortoFan1999 Ja lubię mieć cieplo

1

@July_6_BcN Jak ty mnie dobrze znasz Julka :*

2

@July_6_BcN generalnie to stać mnie na wszystko, tylko sklepy Ferrari w święta byly zamknięte i nie bylo jak kupić

0

@FcPortoFan1999 żeby mi było zimno? A w życiu

0

@July_6_BcN a widziałem to ale zapomniałem się odezwać

1

@FcPortoFan1999 Ostatnio tak zrobiłem i przeleżałem 3 godziny, wszystko przez sylwestra...

1

@FcPortoFan1999 ja na 8 ale i tak pójdę spac koło 4 bo taki mam tryb w to wolne, zasnąć o 4 i obudzić się o 11 ;p

2

Co tu tak spokojnie wieczorem? Wszyscy poszli spać przed pracą?

1

@Irmscher10 proszę powiedz że to AI :D

5

Jeszcze szyby polać gorącą wodą i w porządku, można jechać jutro do pracy na 8

0

@FcPortoFan1999 ciekawe czy Zizou byłby tak samo dobrym bramkarzem jak był pomocnikiem

1

@FcPortoFan1999 Może jakbyś był na stadionie i akurat zagwizdał to by kolega Krzyśka piątka pomyślał, że to koniec meczu i nie uderzył na bramkę

1

@FcPortoFan1999 myślę, że to samo ale mogę się mylić Oskar

3

@Faro Zero, nie lubię

0

@July_6_BcN szukaj mnie, szukaj, ja jeżdżę głównie metrem

1

@July_6_BcN No nic, będę musiał dojechać xd

0

@karci0 widzisz, przerąbane mamy
@July_6_BcN do którego bo w Warszawie dużo... Mam zgadywać?^.-

0

@July_6_BcN do którego?
Przy tobie to może jeszcze bym się nawrócił

0

@July_6_BcN Normalnie nie chodzę za często, ale jakbyś poszła to ja mogę iść z tobą xd

0

@July_6_BcN kto uczestniczy ten uczestniczy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?