0

@Popitek12 pozdro 600

0

Co się nacieszyłem prowadzeniem Leeds to moje

1

Pięknie, Leeds już prowadzi z Junajted :D

0

@BulaKG Każdy ma swojego Jokeresza

2

@kubix05 kiedyś jego Real przegrał z Barceloną 0:4, lubię gościa!

3

Barcelona wygrywa w kosza z Realem 105:100 i przerywa niechlubną serię 9 spotkań z rzędu bez wygranej z białymi.

1

Ciekawe jak Bernabeł przyjmie Vinicjusza Żuniora, ja bym gwizdał przy każdym kontakcie z piłką

1

@maroon a ludzie to wszędzie są kur...

2

@Bolton Najlepsi, elita

0

@tomek8756 Co chłop chce od Warszawy, piękne miasto

1

@draxidox gra dzieciństwa
HESOYAM, AEZAKMI zapamiętam do końca

14

To jest za mocne xd


@Eklerek

6

Kiepscy en español :D

1

Co jest, Kiepscy pasują do wszystkiego XD

10

@michal26 dzisiaj widziałem to jakieś 20 razy :p

8

Biali się krzywią, że sędzia jest Katalończykiem, a Hernandez x2 który będzie prowadził ich mecz z Betisem mieszka w Madrycie.

0

@Douglas I tak Barcelona wygra, papużki nie wytrzymają tej presji

1

@July_6_BcN Skoro tak uważasz to okej

0

@July_6_BcN Ten to jest udany...

0

@July_6_BcN Za późno xd

0

@FcPortoFan1999 @July_6_BcN ciekawe czy Timiś będzie znowu zdyskwalifikowany

1

@Kapitan hawk nadal to mnie bawi XD

0

@July_6_BcN Dlaczego akurat dzisiaj nie?

0

@FcPortoFan1999 ciężko jest w tym styczniu :D

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze masz Porto, wytrzymasz to

0

@Lanosss Ale @FcPortoFan1999 ma drugą miłość niż Ekstraklasa, czyli Afrykanów

0

@July_6_BcN ja tutaj pomagam żebyś znowu była w gorących, ale pod przykrywką żeby nie zdjęli dyskusji jak ostatnio...

0

@FcPortoFan1999 @July_6_BcN Jak wy nie będziecie razem to nie wierzę w miłość

3

@ZwyklyCuler48 Czytałem ten komentarz, oni mi tam poprawiają humor, lepsze niż kabaret

0

@FcPortoFan1999 Ewentualnie wiosną nie pogardzę, ale śniegu to ja nie znoszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?