michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 pozdro 600
0
Co się nacieszyłem prowadzeniem Leeds to moje
1
Pięknie, Leeds już prowadzi z Junajted :D
0
@BulaKG Każdy ma swojego Jokeresza
2
@kubix05 kiedyś jego Real przegrał z Barceloną 0:4, lubię gościa!
3
Barcelona wygrywa w kosza z Realem 105:100 i przerywa niechlubną serię 9 spotkań z rzędu bez wygranej z białymi.
1
Ciekawe jak Bernabeł przyjmie Vinicjusza Żuniora, ja bym gwizdał przy każdym kontakcie z piłką
1
@maroon a ludzie to wszędzie są kur...
2
@Bolton Najlepsi, elita
0
@tomek8756 Co chłop chce od Warszawy, piękne miasto
1
@draxidox gra dzieciństwa
HESOYAM, AEZAKMI zapamiętam do końca
14
To jest za mocne xd
@Eklerek
6
Kiepscy en español :D
1
Co jest, Kiepscy pasują do wszystkiego XD
10
@michal26 dzisiaj widziałem to jakieś 20 razy :p
8
Biali się krzywią, że sędzia jest Katalończykiem, a Hernandez x2 który będzie prowadził ich mecz z Betisem mieszka w Madrycie.
0
@Douglas I tak Barcelona wygra, papużki nie wytrzymają tej presji
1
@July_6_BcN Skoro tak uważasz to okej
0
@July_6_BcN Ten to jest udany...
0
@July_6_BcN Za późno xd
0
@FcPortoFan1999 @July_6_BcN ciekawe czy Timiś będzie znowu zdyskwalifikowany
1
@Kapitan hawk nadal to mnie bawi XD
0
@July_6_BcN Dlaczego akurat dzisiaj nie?
0
@FcPortoFan1999 ciężko jest w tym styczniu :D
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze masz Porto, wytrzymasz to
0
@Lanosss Ale @FcPortoFan1999 ma drugą miłość niż Ekstraklasa, czyli Afrykanów
0
@July_6_BcN ja tutaj pomagam żebyś znowu była w gorących, ale pod przykrywką żeby nie zdjęli dyskusji jak ostatnio...
0
@FcPortoFan1999 @July_6_BcN Jak wy nie będziecie razem to nie wierzę w miłość
3
@ZwyklyCuler48 Czytałem ten komentarz, oni mi tam poprawiają humor, lepsze niż kabaret
0
@FcPortoFan1999 Ewentualnie wiosną nie pogardzę, ale śniegu to ja nie znoszę.