michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Wolę lato
0
@Kapitan hawk Jedynie to, bo jest związane z piłką
4
Mamy 15 LM albo wina Negreiry
4
Jestem inny, bo mnie na przykład w ogóle nie obchodzi sytuacja w Wenezueli.
5
@Barceloniarz987 dla każdego kibica jego klub jest najważniejszy, a jak jego piłkarz przechodzi do wroga to tak się dzieje, ja się im nie dziwię
1
@escarabajo o to zazdroszczę :D to już dużo znaczy :D
1
@escarabajo Od kiedy gra tam Nico Paz i trenerem jest Fabregas to oglądam, a w tym sezonie nawet więcej. Jaki tam szacuneczek, trochę jestem sezonowcem. :D
0
@July_6_BcN Tak samo pomyślałem
7
Od urodzenia już pod górkę
1
@escarabajo Ja ogladam Como regularnie, on ma jakieś sytuacje ale je partoli.
Jako fan Como chcę jego odejścia.
Douvikas wystąpił w podobnej ilości meczów a ma chociaż 4 gole.
0
Coo Como gra o 12:30?
Potężny Nico Paz na ławce, to nie ma co oglądać
0
@FcPortoFan1999 I tak mają łatwych rywali, przypadek? Nie sądzę
9
Obejrzałoby się meczyk USA - Wenezuela na MŚ, szkoda że nie awansowali
0
@July_6_BcN To ja już nie będę. W sumie to nie byłem jakby co
3
@Fc112 czy będzie burza czy nie będzie, chyba logiczne
0
@severius ja cię nie kojarzę a ty mnie?
2
@MessiForeverTheBest albo będzie plot twist i nam zaraz odpisze
1
@MessiForeverTheBest to było mądre stwierdzenie
1
Ciekawe czy @patry295 żyje
2
Czy ktoś jest tutaj tak długo jak ja i pamięta modę na ogłaszanie usuwania konta na LR?
1
@macio_944 Niee, ja mam dosyć.
0
@takisobiektos Najważniejsze że przepchnięte kolanem, jest lider, jest dobrze, chociaż wynudziłem się konkretnie ;p
3
Milan wygrał, jest liderem, i co tu teraz robić w ten piąteczek, piątunio...
1
@LeszekFCB Ile zamieszania przez Wiki Gabor...
0
@LeszekFCB nie bo dziadek
"To jest fajne, że mój wnuk"
0
@LeszekFCB nie jego ojciec tylko dziadek Giovanniego XD
Skomplikowana sytuacja
2
@Kgorecki2500 To jest Bogdan :D
Ale jak widziałem to na X to tak samo pomyślałem
2
Potężny Rafael Leao golazo
0
@FcPortoFan1999 co tam się odwaliło xdd
0
@FcPortoFan1999 byle dzikusy nie rozczarowały