mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W nastepnym meczu Obok Cubarsiego Christensen i w pomocy Gavi Pedri i Olmo
17
Nie ma na świecie lepszego pomocnika od Pedriego. Genialny w obu polowach
1
@Nieznajomy
No nie wiem. Moze jakies spójne zasady ustalmy bo za identyczna sytuacje z klasyku z Tchouamenim nie dostalismy karnego
0
Gadajcie co chcecie. Tu jest taki druk, ze szkoda gadac. I takie cwaniactwo jak Levante tez jest nie fair, ze taka murawa wogole jest dopuszczana
0
jak grac na tak niska obrone?
0
za co ta kartka…
18
Dla każdego kto ma oczy i nie kieruje sie sympatiami Leo jest najlepszy
0
Czy Mbeumo to World Class player? tak czy nie, czy może jeszcze nie poprostu?
kolega kibic United twierdzi, ze jest przy czy uwaza ze taki De Jong nie jest i Rodrygo czy Enzo z Chelsea jest
0
@Misiusessi tak literowka
0
Czy Mbuemo to World Class player? tak czy nie, czy może jeszcze nie poprostu?
2
@MesQueUnClub_87
dokładnie u flicka jest prosta zasada. Coś robisz zto grasz. Tak było w zeszłym sezonie. Jak zawodnik sie dobrze pokazywał to grał więcej.
Sam lewy powiedział, że Rashford jako piłkarz ma absolutnie wszystko. Jest bardzo szybki silny ma dobry strzał i przyjęcie bardzo dobry drybling. Skoro tak to mysle, że Flick go ogarnie
5
Ja wiem, ze mamy problem z oddaniem tego stadionu, ale jak widze jaki on ma być piękny to naprawde warto czekać. Porównajcie sobie go chociażby do tej obrzydliwej co prawda nowoczesnej puchy Santiago Bernabeu.
0
hahaha.
na notatniku tego nie napiszą hahah
0
@DonCarletto
Cieszy mnie wynik po prosti
0
@DonCarletto
Nowy sezon stare United na szczescie
0
Nie no czerwien to by byla przeginka lekka ale z kolei zolta to za malo
6
Real Madryt jest klubem tak obrzydliwym, ze im dłużej sie nad nimi zastanawiam tym bardziej zbiera mi sie na wymioty
0
@clyde
wazne ze tego kasztana zjadl i mam nadzieje, ze nie bedzie 3 dissu
1
@MichuZ44
Ibra 92 wyglada komicznie przy takim Iniescie Ronaldo czy Kroosie. Patrzac ze Gerrard ma 89 to tam gdzies bym go umiescil
0
jak to mozliwe ze pozbywamy sie dwoch poteznych kontraktow i uwalniamy 40 procent z ter stegena i dalej nam brakuje tyle kasy. Przeciez my wiecej zwolnilismy w budzecie niz mamy zająć
0
@pt9
Ciezko stwierdzić. Obajto kocurki. Nie chciałbym, żeby ani jeden ani drugi odchodził, ale jakby już ktoś musiał to za jednego i drugiego tak 70 mln minimum wziąć
0
@VegetaPolska
tylko niektóre dałniary są ładne
0
@pep71 tak szczerze, wątpie zeby rudiger byl szybszy od Araujo. Nie wydaje sie jakis ekstremalnie szybki
0
@pep71
którzy? Wiem ze Van den Ven jest szybszy, ale raczej niewielu ich jest.
z Cubarsim jest tez taki problem, że w sumie on fizycznie ciągle dorasta. Żaden sprinter nie był najszybszy jak miał 18 lat. On bedzie tylko silniejszy i szybszy.
Mi sie wydaje, że jakiś szybszy jest teraz. Zobaczymy jak będą pomiary w CL
1
Wydaje mi się, że jest u nas dobre przygotowanie fizyczne. Teraz po tym gdzie nie było żadnego letniego turnieju dla naszych zawodników po okresie przygotowawczym wychodzi to jeszcze wyraźniej niz w zeszlym roku
0
Toni Fernandez bardzo chaotyczny jest
0
@pep71 a ile mają taki Araujo albo Inigo czy Christensen?
0
@michal26
czyli to nie ADHD ale objawy sa jak ADHD i nie leczy sie tego lekami? Ciekawe
0
@michal26
No tak dokładnie. Istnieje oczywiście, że istnieje. Po prostu nauka poszła do przodu. Są na to leki terapie. Ja tylko dodałem od siebie, że niktórzy usprawiedliwają tym wiele. Może być ADHD nie wrodzone? Co sie robi test DIVA na to?
1
Cubarsi jest szybki. Nie wiem czemu wielu mówiło, że jest wolny. Nie jest szybki jak czarnoskóry skrzydłowy, ale biega naprawde szybko