0

@michal26
Kiedyś wujek nie miał depresji tylko spadł po pijaku z mostu i tyle
Edit.
Dobra widze 2 podobne komentarze. Po prostu teraz jest większa świadomość i ja to dobrze. Moi rodzice też tego nie rozumieją. Z drugiej strony dla wielu to jest jakkolwiek to zabrzmi "wymówka". W sumie połowa moich znajomych jest zdiagnozowana od depresji po chorobe dwubiegunowa, borderline, ADHD czy nerwice. I wielu rzeczywiście od czasu zdiagnozowania leki pomagają i terapia również jak ręką odjął. U niektórych nie zmieniło się nic i wiele razy usprawiedliwiają sytuacje tym, że on już tak ma.
Np. kolega z depresją będzie jeździł w sposób taki narwany bo to typowe u osób z ADHD

8

Yamal jak sie wyżywa tam

0

Ktoś idzie na Kendricka W Warszawie?

0

@ShawnC
ooo to to to

0

@SelloutCrowd
Zwykly dachowiec

0

@VegetaPolska
Tylko Pedri byl regularnie rozwijany do tego to inny charakter pomocnika. Nie 10 jak Guler. To nie zawodnik typu Kroos. Ja nigdy tęgo potencjału turka nie widzialem. Przehypowany jak Odeegard swego czasu.
Oczywiste, że będziesz go bronil, ale uważam że albo to zawodnik nie na Real albo nie na ta pozycje

0

@Safrani
to jest bardzo dobra informacja

1

Jak czytam, że dyrygowanie cała pomoca i rozgrywanie ma być powierzone Gulerowi to bardzo mnie to śmieszy

0

@MOLESTA Sandro Rosell? wez rozwin

0

Moim zdaniem Real nie dokonał ponujących wzmocnień. Szczególnie ten leszczyk Carreras czy slabo broniacy Trent z czym mieli problem. Huijsen za to jest niezlym dealem. My nie wzmocniliśmy sie na pozycjach gdzie najbardziej potrzebujemy czyli N i Boki obrony, wiec tu mowi nieprawde. Real jednak jakichs tam zawodnikow za miliony kupil

0

Czy przy rejestracji na notatniku trzeba załączyć referencje z psychiatryka czy coś?

0

@wojopancer
chwilke myslalem nie powiem

0

Nowy sezon, a stara Barcelona. 10 goli w 2 mecza ch

0

@Chucky
bahaha dokladnie

0

Gavi czuje moc w tym presezonie od niego

0

Dałni Olmo jest tak tragiczny

2

Ależ czekam na następny sezon. Każdy zawodnik jest dostępny w okresie przygotowawczym (Gavi i Araujo) i wraca Bernal. Myślę, że to bedzie bardzo dobry sezon

5

@Azazel_Pazuzu
tak wyobrazam sobie tapete na stolowce w dzieciecym psychiatryku

1

Nie rozumiem, ze niechciałbym wrócić do Barcy, a siedzi 10 lat w smietnikowym klubue w brzydkim kraju w najbrzydszym miescie.

2

Właśnie slucham Alfredo 2. Narazie wyglada kozacko
@lithotripter

7

@Mezocyklon87
ale nikt Cie nie pytal o zdanie gosciu xD
Musiales szpile wbic bo bys sie wytrzymal co

3

Dobry ten nowy album Clipse. Bardzo fajne brzmienia. Ciekawe jak Alfredo 2. Oczekiwania spore

0

Jacy pilkarze pozostaja kontuzjowani u nas w klubie?

0

Wierze mu tak samo jak w sprawie o doping

0

@K1ngKong7
Znając United to typeczek siądzie bo klub go przerośnie one season wonder :D

0

@Encore
Jakiej jakości? Dobry jest, ale jakoś nie przekonuje mnie on. Jest dobry. On jest troche na podobnym etapie jak Raphinha jak go bralismy a jednak zapłaciliśmy 30 mln euro mniej prawie

1

@barteq
Chodzi o ciasto czy może o Mazurek Dąbrowskiego?

1

@Ku84fcb
za 40 baniek euro to doby deal nic powyzej juz dobrym dealem nie jest

0

Byl ktos teraz na CLOUT festiwalu?

3

@Who_you_mam
zeby to nie byl Angol to pewnie kolo 20-30 baniek by kosztowal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?