mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Karol145
Wiadomo, ze to nie Leszcze, ale jak ostatnie lata bardzo sie bałem teraz moim zdaniem brakuje in tego czegoś. Powoli się tworzy niwe galactikos i mam wrażenie ze zaraz bedzie zbyt dużo kogutów w jednym kurniku
@Kubsoleon
no tak prawda, ale tu trochę wyzsza stawka niz towarzyskie mino wszystko a i rywale bardzo slabi
@Dynak
zawodnicy dobrzy przyszli, ale czy to dobre transfery to nie jestem przekonany. Od sezonu nie maja playmakera a od 2 lat jest wyrwa po klasowej 9tce
0
@Objectivo
nie uwazam, zeby te tranafery byly jakies wybitne. Po sezonie spodziewalem sie wzmocnienia obrony kimś doświadczonym i boków kims kto umie bronic bo z tym byl problem. Na moje szczęscie bardzo się pomyliłem. Tak jak mówiłem grupka najemnikow i aby nazwisko sie zgadzało
0
@mateusz33
Z tych najemników nie zbuduje wogóle mam wrażenie. Kolejne Galactios, więcej Ego niż miłości do klubu, ale czego sie spodziewać jak wsadzili same gwiazdy do zespołu bez żadnego pomysłu ładu i składu. Ważne aby celebryci z milionowymi kontami na IG byli w składzie :D
0
@Bobo25
Jedyne czego nam zabrakło rok temu to tego doświadczenia w meczu z Interem wyszła ta naiwność i szerszej ławki. Przydałby sie oprócz Nico ten Rashford i solidny ligowiec lub Grimaldo za rozsądną cene. I Lecimy po wszystko bo czemu nie
2
@Kgorecki2500
Z jednej strony spoko z drugiej strony przez takich rośnie bezrobocie, bo sprzątaczki i sprzatacze nie mają pracy ;(
8
Śmieszy jak kibice Realu po takich 2 słabych meczach Realu czują jeszcze większy optymizm z tym Xabim. Nico przychodź i będziemy ich walić aż miło
0
@D10SLEO
to na bank w trójmieście
0
@Rifek
ale ja poszedłbym na mecz Espanyolu z jakimkolwiek zespolem innym
0
@Rifek
przeciez nie poszedlbym tam jako kibic Espanyolu zwariowales
0
gdzie moge znalezc rozpiske na sezon 2025/26. Bede w Barcelonie od 14 sierpnia do 23 i moze jakis mecz na stadionie Girony lub Espnyolu jakby sie fajny trafil bym sie wybral. Ktos ma jakieś wskazówki albo wiedze
0
@doc
nie sprawdzil sie w rezerwach, nie stracili prawie na nim nic
0
@Kai0
za rok raczej juz pod fulla bedzie
0
@ToWinaSedziego
Osimhena w zyciu bym nie chcial. Nie pasuje mi tu. Gdzie nie gral tam zle go wspominają. Isak by mi bardzo pasowal zna lige, a w Anglii zamiata
0
@ToWinaSedziego
Haaland bez szans. Nawet nie myślmy o tym. Typ bedzie kosztował z 200mln i pensja na poziomie 20-25 mln rocznie netto pewnie. Ja bym go nie chciał. Osimhen okej, ale to toksyk. W dobrej kasie z niską pensją. 50-60 mln max i pensjsa na poziomie 16 mln brutto. Isak najbardziej porzadany i najbardziej wszechstronny z tej trójki. Ale tez by kosztował ze 120-140 mln. Pensja nie byłaby wysoka
2
@ToWinaSedziego
Dokładnie to miałem na myśli. Fajna jest taka mala niska kreatywna 9, ale potrzebny nam własnie ktoś pokroju Roberta.
0
@Gaucho
Tez nie kumam. Tak calkiem powaznie to przeplacaja
4
Byłem zwolennikiem Alvareza tutaj, ale teraz zastanawiam się czy w sumie taki napastnik jest nam potrzebny. Nigdy nie robił jakiś zwrotnych liczb czy to w City czy Atleti. Ja bym chyba bardziej widział Isaka też kosztowałby podobnie. Może ktoś pojawi sie za rok. Tak przez pryzmat czasu patrze to sprowadzenie Roberta za 50 mln to majstersztyk. Chłop w 3 sezony strzelił ponad 100 goli, a i w tym pewnie dorzuci z 20 minimum.
0
@Nefari
O co chodzi z tymi koszulkami?
27
@Aragorn33
Piękny gol Garcii. Kopną piłke na pustą bramkę prawą nogą która odbiła sie jeszcze od lewej nogi. Gol rodem z okregówki dobrze, że nogi sobie nie połamał xD
1
@Faro
U nas moze być gwiazdą w Realu byłby jednym z wielu najemników
0
@PJ777
Wiesz co, bo widziałem już kilka takich komentarzy. Oczywiście Neymar nie jest jakimś role model, ale Yamal wcale nie musi go naśladować
0
@PJ777
Śmieszny jesteś. Czy on musi się z nim we wszystkim zgadzać. Może po prostu chciał go poznać, a może już go zna i dobrze im sie rozmawiać. Ja się w wielu kwestiach z moimi kolegami nie zgadzam czy tam nawet przyjaciółmi i nie postepuje jak oni. Irytuje takie głupie gadanie
0
@StanBarcyFan
tyle co było negatywnych informacji przez ostatnie 5 lat, to sie nie zdziwie jak więcej tych pozytywnych w końcu będzie
0
Byłoby świetnie, gdyby ten poniższy news okazał się prawdą. Po tym jakby wpadł nico przy drobnych sprzedażach i pozbyciu sie takiego Fatiego możnaby było fajnie wzmocnić się jakimś Grimaldo. Mielibyśmy wspaniałą kadre. Jedyne brakowałoby nam napastnika, na którego wystarczyłoby wyłożyć srodki za rok.
0
@Bobo25
nie wiem ogladajac go nie mam przekonania ze to geniusz po prostu. Wszystko co najlepsze u niego to atrybuty fizyczne
3
@DJ6
Masz rację. Mają prawo być źli, ponieważ mógł odejść gdzie indziej po prostu. Sytuacja inna niż z Figo, bo Portugalczyk rzeczywiście mógł odejśc dla pieniędzy. Sportowo w Barcelonie gorzej nie było. Tutaj przecież robi krok z niemal spadkowicza do mistrza hiszpanii, a kase lepsza oferowały mu kluby z Anglii.
0
@Bobo25
Ja akurat uważam i mówie to co widze. Chłop nie ma jakiegoś wybitnego dryblingu czy wykończenia. Nie ma zmysłu rozegrania. Głównie polega na swojej dynamice. Ogólnie po latach widać co ma do zaoferowania taki Ronaldo a co Messi albo Modrić. Widać, że czysto technicznie i pilkarsko są lepsi. Nikt nigdy o nim tak nie mówił jak o Yamalu nawet, ze to talent czystej wody. Fizol zwykly. Obrońca sie przyklei to czesto gęsto chłop już może schodzić z boiska
2
@Vurt
O i to jest mysl. Mysle ze od Puchacza by nie byl gorszy wiec w Lechu by pogral
3
@Bobo25
no jak tak patrze na jednego i drugiego to Yamal umie pilke trzymac przy nodze i nie potrzebuje 17 hektarow zeby minc zawodnika. Mbappe bardziej uznany zawodnik, ale czystym skillem to go Yamal wsysa. Nawet jak robi steopver to on jest taki koslawy bo po tym od razu puszcza sobie pilke na 15 metrow. Zwarta obrona i zolwik nie robi wrazenia
0
@konrad1661
ja mam obawy ze go zwolnia do grudnia. Tam nie ma opcji zeby gral swoim systemem