mientusek1407
Dołączył/a: wrzesień 2015
Gdańsk
8 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pride1899
fajny lineup. Zastanawialem sie bardzo
0
@pride1899 sun ?
0
@paweldunajecfcb
Ja mam pare uwag. Raz ze gość grał zupełnie innym systemem. Do grania w Realu takim systemem brakuje mu wielu zawodników. Druga sprawa to taka, że nie ma doświadczenia w zarządzaniu taką szatnią. Tam rozdmuchane ego gwiazdeczek widać gołym okiem. Nie zdziwie się jak po tym sezonie zanurkują jeszcze głębiej. I BARDZO DOBRZE
0
@paweldunajecfcb
Poparte to jest czym? Co najwyzej przeczuciem
0
w jakim miescie dzisiaj ten mecz jest rozgrywany?
0
to ta maszyna czapiego?
0
@Schoogs
No u mnie już po temacie bo bilet mam, ale nocleg staram sie ogarnąć to ceny dramat jakiś
0
@Schoogs
sa inni artysci i lokalizacja
0
Jedzie ktoś na clout festiwal?
3
@barceloniak_radom
wle glupoty. Odpaśliśmy z tryumfatorem tego euro i to po karnych. My odpaśliśmy w karnych, a Francuzi nie potrafili nawet dotrwać do karnych. Za jego czasów wygralismy tez z Niemcami. Moze Nawalka to nie Guardiola, ale to co piszesz to glupoty
1
@Kamilos84
tvp ponoc
1
@ZuczekFCB1899
masz napisane Future
0
@Chada
w Bilbao zarobi sporo wiecej
0
Dicko Williams Dicko Williams
6
Ja nie rozumiem. Rekordowy sezon. Wypozyczenie Fatiego i dalej zla sytuacja. JAK MNIE TO JUZ WKU***A. Jak ja bym chciał, żeby po prostu poszli sobie po gracza i go sobie kupili. Poza tym jak to jest, że kazdy klub sobie odpula kogo chce, a u nas u Christensena Araujo i Ter Stegena nagle sie ambicja włącza po latach grania i chcą walczyć o skład. Ja pierdole naprawde. Jeszcze te gadanie o kochaniu klubu. JAKBYŚ KOCHAŁ TO BYŚ POSZEDŁ no BŁAGAM. I Ter stegen i ten Araujo i ten Christensen
0
@VamosRakieta
o to to
0
@takisobiektos
Yamal mowi, ze kocha Barcelone a typ zagral klubem jego zycia na nosie. Ja im nic nie każe. Napisalem, ze fajnie by bylo
0
@SelloutCrowd
Rok temu slyszalem to samo. Nie mamy gorszej kadry ani pilkarxy co udowodnilismy. W sumie to pare razy. Oni maja zlepek najemnikow i to widać gołym okiem jak dla mnie. Kadre mieli niby fajna rok temu a jak bylo tak bylo. Ja tam tej fajnej kadry nie widze bo srodek pola maja naprawde wybrakowany. Brakuje im 9tki Takim zespolem o ktorym piszesz jest City. Mimo wszystko bardziej kompletna ta kadra i to sporo
0
Ciekawe co na to Yamal. Jego wielki przyjaciel drugi raz ośmiesza klub jego życia. Fajnie jakbyśmy ich tam zaorali a Lamine to jakoś skwitował gestem na boisku. Fajnie jakby sie chłopaki z Barcelony odcięły mimo wszystko
0
@lajcior
Myśle, że o ile będzie ciężko to powtórzyć to raczej podchodzimy w roli faworyta, bo jak może być innaczej. Grupa najemników już raz było ale Perezik dalej widze ściąga graczy aby nazwisko sie zgadzało.
0
Nigdy żadnych dealów z Bilbao. Żadnych
3
na rm.pl sie cieszą z naszej porażki w kwestii Nico. Śmiesznie będzie jak polejemy ich mocniej i wyzej w tym sezonie niż w tamtym
2
Nie każdy ma ambicje coś wygrywać. On chce mieszkać w swoim domu. Moze i przez kolejne 15 lat wygra może z superpuchar albo jeden puchar króla. Może w reprezentacji też straci miejsce w przeciągu max 3 lat, ale żyje w swoim mieście
2
@Herato
David Luiz?
0
@BorzyKrzys
Komentarz świetny tylko szkoda, że te Makaroniki wygrały
0
@Faro
bo maja kija w dupie
0
@siemper!
kto by teraz o tym myslal
0
Pamięta ktoś do jakich zawodników mamy procent od przyszłych sprzedaży i na kim już zarobiliśmy?
Pamiętam, że zarobiliśmy z Todibo i Jutgli. Mógłby mi ktos pomóc z naszymi sprzedażami i procentami na przestrzeni tego i zeszłego roku?
0
@stool
na nowy sezon?
0
@Objectivo
Wraca dwoch pilkarzy jeden po dwukrotnym zerwaniu wiezadla w drugi w podeszlym wieku po tej kontuzji. Mnie Real tak mocno nie martwi nie wyobrazasz sobie naewet tego. Maja Huijsena a my mamy jeszcze lepszego Cubarsiego