0

@lithotripter
akceptuje taka odpowiedz

0

Morze vs Jezioro vs Góry chodzi oczywiście o Polske. Co najlepsze? Imo:
1. Jezioro
2. Morze
3.Góry

2

Nie ufam ludziom którzy:
1. Nie lubią cebuli
2. Nie lubią smaku mięsa
3. lubią Kyliana Mbappe
4. lubią owoce morza
5. Lubią Gre o Tron
6. Lubią zielone oliwki
7. Lubią Redbulla w F1
8. nie lubią Mazur

0

@pt9
Fut Sherif podawal ze nie

0

@WiecekFCB
Ogólnie jest lepszy, ale jego tu nie powinno być.
@ShawnC
Może i tak, ale to mogli dać nie wiem Balde? Czy kogoś innego. smieszne to jest, ze my mamy tyle samo zawodnikow tots co oni xD. Powinien byc Pedri za Bellinghama i nie wiem za Rudigera ten Balde albo Vivian

0

@BorzyKrzys
nie moge sie zdecydowac czy glosowac na Nawrota bo jest kibolem wielkiej pieknej Lechiunii czy na Rafalka ktory ma szefa kibola Lechii. Pozdrawiam z Gdanska

0

@ShawnC
Jak jest taki Rudiger to czemu ma nie byc Cubarsiego.
Pedri za Bellinghama a za Rudigera Vivien nawet czy cos.

0

Dzisiaj TOTS La Liga. Z przecieków wiadomo, że mistrz Hiszpani bedzie miał 4 graczy Raphinha Yamal i Kounde i Inigo. Real Madryt tez bedzie miał 4 graczy: Bellingham Mbappe Valverde Bellingham Rudiger. Zabawnie to wygląda, że taki Rudiger ma totsa a Cubarsi nie. Zabawnie to wygląda jak taki Bellingham ma totsa a Pedri nie. Śmieszne to jest

0

@gumaz
mizeria>kapusta ale w reszcie nie umiem sie zdecydowac

0

Smutno mi jak pomysle, ze od niedzieli nie zobacze Barcelony 3 miesiace

0

@jacobFCB
nie ufam

1

Part 2,
Nie ufam ludziom którzy:
1.mówią ostrzynka albo strugaczka zamiast temperówka
2. nie lubią cebuli albo czosnku
3. kibicują PSG w finale LM
4. kibicują Interowi w finale LM
5. nie lubią włoskiej kuchni
6. piją żywiec zdrój
7. używają żelu 3 w 1
8. wolą zimę od lata
9. wolą słone przekąski od słodkich
10. uważają, że Iphone nie jest najlepszym telefonem
PZDR

0

@Bykunn
nie no przesada

0

@LambiPL mowa jest o filmach nie serialach.
@Bykunn Jakie ? :D

0

@Antimadridista_WR
Ja z rodzynkami zjem ale je wyjmę. Nie jestes podejrzany

0

@AlphaNumeric
Zero szacunku mam

1

@Ojciec5tkidzieci
Masz swoje lata jestem w stanie to zaakceptować

1

Nie ufam ludziom którzy lubią:
1.Bruno Fernandesa
2. Kyliana Mbappe
3.Cristiano Ronaldo
4. Sernik z rodzynkami
5. Pizze z ananasem
6. Disco Polo
7. Filmy Vegi
8. Maxa Verstappena

0

@lajcior
mysle, że de Jongowi może nie schodzić

0

@Criss18Barca
nie gra sie za zaslugi. Jest przecietny

0

@Szlag
4 tysiące minut to chyba nie rezerwowy no nie? Ferran będąc totalnym rezerwowym mając 2 tysiące minut mniej zrobił tyle samo bramek i 4 mniej asyst niż rodrygo w swoim prime grając w 1 składzie 22/23 ;)

1

@insp1re
Świetny sezn to 15 goli i 10 asyst XD według kolegi @Szlag. Jest solidny moim zdaniem taki zmiennik w dużym klubie, ale nie tym najwiekszym. Być może będąc centralną postacią drużyny lepiej by wyglądał, ale nie jestem przekonany

0

@Kinginiesta
też prawda. Głupi może ktoś sie trafić
@kulek22 @GTBTP
Moim zdaniem nie wyciagną tyle. Real chce i musi go sprzedać, żeby wzmocnić skład. Nie będą czekali na oferte z niebios bo nikt sie taki nie pojawi
@MesQueUnClub_87
Moim zdaniem cena 35 baniek jest nawet fair xD

0

Czytam, że Real chciałby pozbyć sie Rodrygo. Ciekawe gdzie pójdzie i ile dostaną za niego. Myślę, że 50 mln to całkiem dobra cena za niego

1

@GTBTP
Lepiej ten Rafałek niż gangus z przeręblem

0

@GTBTP
Jest niekonsekwentny. Ale ze zdejmowaniem krzyży akurat MEGA G

0

@BezglutenowyPedri
Ja nie widze tego wielkiego Nico tak szczerze. Wolałbym jakieś tanie wzmocnienie do rotacji. Powiedzmy mocny ligowy gracz, jeden na boki obrony i stopera i ew free napastnik do rotacji

0

@MesQueUnClub_87
ja bardziej w kontekscie Olmo

0

@BezglutenowyPedri
No powiem Ci, że te jego statystyki to robią szał. Może jakby grał w spadkowiczu La Ligi i miał 17 lat

0

@BORO_12
No u nas rywal na*ierdala do pustaka mysle ze żaden z tych bramkarzy nie obronił żadnego z goli strzelonych przez Real w ostatnim klasyku albo przez Inter w dwumeczu. Żaden z nich nie jest DR Gadżetem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?