10

Jestem kibicem Porto od 5 minut, a już mnie wku***

2

@FCBparasiempre Polacy grają teraz w składzie Porto.

2

Niech stracę, zostanę fanem Porto na 2 godziny.

0

@Gall Dopiero mam czas odpisać, więc co więcej dodać? Piękne arpeggio, trochę leży gra asynchroniczna, ale to chyba najtrudniejszy element.

2

@CurryTheGoat30 Więcej, ani mniej nie wleci.

0

@Aragorn33 Szeptucha. Mówi to Panu coś Panie Ferdek?

5

Wszyscy dziś wyrzygali się na wszystkich, ale powiem tak – nie wiem o co chodzi, jednak Rapha niewidoczny. Czy to było wyłączenie przez przeciwnika? A może warunki? Może słabszy mecz? Nie wiem, nie znam się. W każdym razie kiepski mecz.

0

@ranger3120 Ale czego tu dochodzić? Śledztwo wykazuje, że to przypadek.

1

@Bolton Oddajcie mi radość życia.

0

@Gacu95 Szwed na boisku, a reszta to nie wiem.

4

Normalnie @Popitek12 dziś wszedł z drzwiami i framugą na LR.

2

12

Przeskrolowałem dzisiejszy dzień i ogólnie Rambla wydaje się dość niepewna zbliżającego meczu. Cóż... jeśli mają być ciężary z 34. miejscem, to raczej chyba bez znaczenia jak awansujemy, bo to nie będzie długa podróż.

1

@Kapitan hawk W sumie to oni mogli by go zaprosić od siebie, gdziekolwiek się teraz znajdują.

2

Najlepszy moment w IT to wtedy, gdy HR do spółki z Marketingiem wpadają na pomysł zrobienia footage'u z pracy programisty. Więc musisz dowieźć wyobrażenie wyrobione przez filmy hakerskie.


A tak na poważnie, to jakby nie wiem, czego się spodziewają... rzucania zaklęć jak w Harrym Potterze?

2

@Herato Co byśmy nie zrobili on i tak zostanie do końca kontraktu, więc każdy "grosz", który "odzyskamy" w ramach wypożyczenia trzeba liczyć w tej sytuacji na plus. Zabawnie się tu czyta też użytkowników, co jeszcze niedawno nazywali go ręcznikiem i że puszcza wszystko co leci w bramkę, a nawet w niego, bo się uchyli. Nagle jest płacz, bo może będzie potrzebny jak będzie kontuzja Wojtka lub Joana...
Przypominam, że Bale i Hazard też kilka sezonów "przesiedzieli" w Realu. Niestety jest to wkalkulowane w nagły zjazd w dużym klubie.

3

@NeroTFP1 Bogate to Atletico.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Starrk Niektórzy odbierają mu tam wszystkie osiągnięcia post-Barcelona. Czekam na odebranie pucharów z Barcelony i możemy kończyć.

2

Co do Guardioli to warto przypomnieć, że za każdym trenerem który spija śmietankę, kryje się geniusz, który odwala robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://zapodaj.net/images/f18d4b9ddfd29.png

0

@parpe Oho. Drama alert. Trzeba brać krzesełka.

2

Coś w tym jest.


7

@Bolton Wystarczy znać podstawy machine learningu, żeby wiedzieć, że AI nigdy nie przestanie wypluwać głupot. Halucynacje jak zwykło się mawiać na ten efekt są nieodzowną częścią wynikającą z matematyki modeli językowych. Tak długo jak AI nie zostanie Demonem Laplace'a musi na podstawie prawdopodobieństwa oszacować kolejny token, który wypluje.
https://arxiv.org/html/2409.05746v1

6

No! God! Please! No!


19

@NeroTFP1 Ewentualnie ojciec alkoholik i wpierdol w domu jak się źle spojrzysz, ale chipsy też brzmią dobrze.

5

A macie, jako że ten cover ma dopiero 6 dni, to może na niego jeszcze nie trafiliście. Nawet nie chcecie wiedzieć czego szukałem i znalazłem to przypadkiem... powiem tylko, że to nie był Hirołs, ani nawet gra komputerowa.


1

@MateuszQ Daj spokój, jak to widziałem to palpitacje większe niż o wynik.

19

First time? Huh... Nawet wynik się zgadza.
https://i.ytimg.com/vi/zWsY9cjpQH8/hqdefault.jpg

1

@Eric_Abidal_22 A mi mecz z Celtikiem.

0

Czyżby to był ten jeden mecz w sezonie? Zawsze musi taki być...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?