mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie widzisz różnicy pomiędzy reklamą a byciu właścicielem klubu?
0
To będą na spalonym, zaslonią piłkę bramkarzowi i wolny w drugą stronę.
8
Jaki piękny gest? Po prostu przeprosił go za wjazd butem w nogę. Normalna rzecz na boisku, oczywiście nie licząc Ramosa.
0
Tak, tak sam Roberto. Zobacz ile tam biegał Ivan i jak często strefę zagęszczał Busquets.
1
Maciek, prawie zawsze się z Tobą zgadzam w ocenie meczu, ale nie można nie zauważyć częstego schodzenia Ivana do asekuracji i częstej pomocy Busiego w tej strefie.
0
Zależy, na Śląsku kipsko, na pomorzu lepiej.
1
Stała się historia...
0
Heatmapa Ivana miazga...
0
Wtedy Modric niż miał ZP.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pracują w nocy, płacone mają jak za dzienną zmianę bo i tak mają ciemno.
0
Urzekła mnie twoja historia...
0
Myślę, że ludzie znający historię Barcelony wybraliby Ramalletsa albo Sadurniego. Dla obecnych pokoleń pewnie MAtS.
0
To widzę, że jest wiele wersji statystyk.
0
W sobotę mamy szansę wyrównać bilans meczów z Realem. W ostatnich latach w takich sytuacjach nie udało się wygrać, może wreszcie teraz...
2
Hasać to będzie Vinicius jak na PO zagra Roberto.
0
Jakby Vinni był skuteczny to by strzelił na 1-0, mecz potoczyłb się kompletnie inaczej i nie wiemy czy miałby te swoje 2 kolejne okazje na gola.
13
Oficjalna?
0
Myślę, że dla każdego problem byłoby oddanie połowy swoich dochodów.
0
Atencja w języku polskim to okazywanie komuś szacunku, więc coś nie tak z twoją tezą. Mylisz z angielskim znaczeniem tego słowa (zabieganie o uwagę).
12
Skoro jest team "Polacy Rodacy" to chyba parę goli Napoli trzeba odjąć.
0
Bale pierwszy machał łapami do sędziego jak Casemiro upadł...
39
Przewrotki Rivaldo prawie nikt tu nie pamięta. Mało kto kojarzy okoliczności tego gola i jego znaczenie.
0
Wyjmij kij z zadka...
0
Kiedyś był Małysz i 3 takie Hule. Nie jest źle:)
0
Wiele to nie zmienia.
0
Co ma średnia prędkość do tego kto jest szybszy? Średnia to nie maksymalna.
0
Akurat za mecz o którym piszesz Reksio miał dostać kasę od Polkowic, ale ostatecznie więcej za niedopuszczenie meczu dał mu Świt walczący o utrzymanie, któremu wcześniej mecz też sprzedali. Jak podajesz fakty to wszystkie, a nie tylko te które ci pasują. Pan R. został ukarany, nie odwołał się. Lech, którego był kapitanem jako jedyny klub umoczony w korupcję kary nie dostał, bo nie dało się ukarać klubu, który już nie istniał.
0
Co miał zrobić sąd? Do dzisiaj w Poznaniu jest zarząd z Wronek. Formalnie byli czyści. Tylko nie wiem dlaczego obecny KKS przywłaszcza sobie sukcesy dawnego Lecha, ale jego grzechów już nie.
1
W Gdańsku to akurat gra się o mistrza. Majster to jest na budowie, ewentualnie taki tytuł może zdobyć najlepsza drużyna Wielkoposki.