0

Kiedyś był taki klub WKP Lech Poznań. W 2006 roku jak były procesy za korupcję z naszej piłce WKP połączył się z Amicą Wronki tworząc obecny KKS Lech. Niby nic dziwnego, ale przystąpili do nowego sezonu na licencji Amici, a ich prawnicy na przesuchaniu w sprawie handlu meczami bronili się tym, że może i Lech handlował, ale teraz ten klub nie istnieje bo formalnie to oni są Amica.

0

To akurat byłoby dobre. Koleś dostaje w bark albo klatę, a leży na ziemi i trzyma się za pysk.

0

Nic nie wiesz. Sprawdź dlaczego Lecha nie ukrarali za przekręty z czasów Fryzjera.

1

Jakoś tak stylem prlu zalatuje.

16

Jaki Lech? Przecież oni wyparli się swojej historii i grają jako Amica.

0

W c+ komentarz pod legię? Chyba żartujesz. Nigdzie nie ma takiej euforii komentatorów po golach jak tam po tych traconych przez L.

0

No bo jak to? Rakitic asysta? Nie, to wszystko przez Leo.

0

No, w Poznaniu już udany sezon. Nieważne, że znowu bez żadnego tytułu, ale jest wygrana z Legią.

0

Strzelał już w piątek w Cracovii.

4

Chyba jednak trochę różne sytuacje.

0

Jeden film definiuje całe polskie kino?

0

Katalończycy się utożsamiają z Polakami?
Polakami to pogardliwie nazywa ich reszta Hiszpanii.

23

No, jak rozwalą to jakieś 1-0 będzie :)

0

Się nie martw...

0

Zaczynał na prawej więc i na lewej da radę.

0

Pytanie kiedy inwestycja się zwróci?
Poza tym kto będzie taszczył kontenery do Elbląga jak można je wyładować w Gdańsku i w godzinę dojechać do Elbląga?
Jakie możliwości przeładunkowe ma port w Elblągu? Pewnie skończy się tak, że zrobią przekop i ktoś zauważy, że statki przepłyną, ale w Elblągu nie da ich się obsłużyć i dopiero zacznie się przebudowa portu.
Jakie odciążenie portu w Gdańsku? Po to powstał DCT żeby zwiększyć przepustowość portu. Obecnie porty walczą o zwiększenie przepływu towarów, a nie o odciążenie.

0

Co oni w Lyonie? Ederson na skrzydle, CR na obronie...

0

Wygląda jak chiński t-shirt a nie koszulka piłkarska.

3

Alves ma asystę za to:

0

Wiem, ale z tekstu Pawelca to nie wynika, a obie drużny grają w tej samej grupie Serie C.
Później powstają takie kwiatki jak krążący wczoraj, że "była drużyna Seria A przegrała 20-0", a prawda jest taka, że Pro Piacenza nigdy nie grała w Seria A.

0

Piacenza w tej kolejce wygrała 1-0 z Aurorą. Mylisz dwa kluby z tego miasta.

0

Frankfurt to nie Cracovia.

4

Genoa to nie Cracovia, Milan to nie Genoa. Jednak można...

0

"Znowu ich się boją"... :)

0

Ta Pro Piacenza nigdy nie grała w Serie A. Ktoś rzucił głupie hasło i się rozeszło.

0

Dlaczego Real miałby odpaść w 1/8? Mają zaliczkę, grają dość dobrze, Ajax nie da rady w rewanżu.

0

"Na prawdę" kup słownik.

2

Miliard zysku? Super będzie jak się uda kiedyś dobić do 100mln, a Ty o miliardzie piszesz.

0

Polski komentarz w dobrej jakości? To nie istnieje w LM.

1

Ta sytuacja pokazuje też, że zawodnicy mogą grać przeciw trenerowi. Przecież Solskjaer nie nauczył ich w tydzień grać w piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?