mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedyś był taki klub WKP Lech Poznań. W 2006 roku jak były procesy za korupcję z naszej piłce WKP połączył się z Amicą Wronki tworząc obecny KKS Lech. Niby nic dziwnego, ale przystąpili do nowego sezonu na licencji Amici, a ich prawnicy na przesuchaniu w sprawie handlu meczami bronili się tym, że może i Lech handlował, ale teraz ten klub nie istnieje bo formalnie to oni są Amica.
0
To akurat byłoby dobre. Koleś dostaje w bark albo klatę, a leży na ziemi i trzyma się za pysk.
0
Nic nie wiesz. Sprawdź dlaczego Lecha nie ukrarali za przekręty z czasów Fryzjera.
1
Jakoś tak stylem prlu zalatuje.
16
Jaki Lech? Przecież oni wyparli się swojej historii i grają jako Amica.
0
W c+ komentarz pod legię? Chyba żartujesz. Nigdzie nie ma takiej euforii komentatorów po golach jak tam po tych traconych przez L.
0
No bo jak to? Rakitic asysta? Nie, to wszystko przez Leo.
0
No, w Poznaniu już udany sezon. Nieważne, że znowu bez żadnego tytułu, ale jest wygrana z Legią.
0
Strzelał już w piątek w Cracovii.
4
Chyba jednak trochę różne sytuacje.
0
Jeden film definiuje całe polskie kino?
0
Katalończycy się utożsamiają z Polakami?
Polakami to pogardliwie nazywa ich reszta Hiszpanii.
23
No, jak rozwalą to jakieś 1-0 będzie :)
0
Się nie martw...
0
Zaczynał na prawej więc i na lewej da radę.
0
Pytanie kiedy inwestycja się zwróci?
Poza tym kto będzie taszczył kontenery do Elbląga jak można je wyładować w Gdańsku i w godzinę dojechać do Elbląga?
Jakie możliwości przeładunkowe ma port w Elblągu? Pewnie skończy się tak, że zrobią przekop i ktoś zauważy, że statki przepłyną, ale w Elblągu nie da ich się obsłużyć i dopiero zacznie się przebudowa portu.
Jakie odciążenie portu w Gdańsku? Po to powstał DCT żeby zwiększyć przepustowość portu. Obecnie porty walczą o zwiększenie przepływu towarów, a nie o odciążenie.
0
Co oni w Lyonie? Ederson na skrzydle, CR na obronie...
0
Wygląda jak chiński t-shirt a nie koszulka piłkarska.
3
Alves ma asystę za to:
0
Wiem, ale z tekstu Pawelca to nie wynika, a obie drużny grają w tej samej grupie Serie C.
Później powstają takie kwiatki jak krążący wczoraj, że "była drużyna Seria A przegrała 20-0", a prawda jest taka, że Pro Piacenza nigdy nie grała w Seria A.
0
Piacenza w tej kolejce wygrała 1-0 z Aurorą. Mylisz dwa kluby z tego miasta.
0
Frankfurt to nie Cracovia.
4
Genoa to nie Cracovia, Milan to nie Genoa. Jednak można...
0
"Znowu ich się boją"... :)
0
Ta Pro Piacenza nigdy nie grała w Serie A. Ktoś rzucił głupie hasło i się rozeszło.
0
Dlaczego Real miałby odpaść w 1/8? Mają zaliczkę, grają dość dobrze, Ajax nie da rady w rewanżu.
0
"Na prawdę" kup słownik.
2
Miliard zysku? Super będzie jak się uda kiedyś dobić do 100mln, a Ty o miliardzie piszesz.
0
Polski komentarz w dobrej jakości? To nie istnieje w LM.
1
Ta sytuacja pokazuje też, że zawodnicy mogą grać przeciw trenerowi. Przecież Solskjaer nie nauczył ich w tydzień grać w piłkę.