0

Hahuel mógłby zostać. Reszcie dziękujemy.

0

Teoretycznie to może tam zagrać też Lewandowski, i co z tego?
Żaden z nich nigdy nie zagrał na tej pozycji na poziomie reprezentacji, poza Bereszyńskim, który grał tam 15minut.
Jędza jak już gra w kadrze to robi to przyzwoicie, akurat u niego padaka z ligi nie przenosi się na reprezentację. Podobnie rzecz się ma z Mączyńskim, który musi mieć obok lidera formacji, a nie sam nim być. W Legii chcieli na siłę zrobić z niego rozgrywającego i wyglądało to słabo.

0

Jędrzejczyk pojedzie jeżeli będzie zdrowy. Na ten moment jest jedyną alternatywą dla Rybusa na lewą obronę.

0

Nie jestem Hiszpanem, więc gwizdanie na ich hymn mnie boli.

0

Jaki Piechna? Tylko Zenon Burzawa.

0

Szczególnie dla kiboli gwiżdżących na Polski Hymn. Bo oni są ze ślunska.

3

Złota piłka jest przyznawana za rok, a nie za sezon. Od początku 2018 CR strzela niemal tyle co Leo. Nikt nie będzie brał pod uwagę początku sezonu, kiedy to Ronaldo kopał się po czole.

0

Skąd masz takie informacje? Z orlika?

0

Dzięki sędziemu? Raczej dzięki głupocie Roberto.

0

Oglądałeś ostatnie mecze tego przeciętniaka? Mają najwięcej zdobytych punktów w 2018 roku, dominują prawie w każdym meczu. Jak uda im się utrzymać skład to w przyszłym sezonie będą grać o czołowe miejsca, może nie o 1, ale o 3-4 spokojnie.

0

Myślisz, że u nas też grałby za 1,5mln?
Raiola spokojnie wyciągnąłby z 3-4 mln przy pierwszym kontrakcie.

2

Jak chcą odmłodzić skład to powinni zacząć od Robbena i Francka.

1

Będzie 5 graczy na 4 pozycje, więc jakie siedzenie na ławce w co drugim meczu?

0

Typowy błąd spotykany na la rambli, tak samo jak końcówka ę w trzeciej osobie.

4

I tak połowa powie, że Rakitc to nie poziom Barcelony.

0

Zarząd Jagi zaakceptował flagi na podstawie zdjęć. Odwidziało im się godzinę przed meczem.

0

Do meczu w Poznaniu Legia będzie już pewna mistrzostwa.

0

W naszym wykonaniu to będzie bardziej 532 niż 352.

0

U nas nikt ich nie ruszy. Nie ważne kto będzie rządził, nie będzie miał takich "jaj" jak Żelazna Dama.

1

W Anglii problem rozwiązał rząd a nie związek piłkarski.

0

Prokuratura umorzy sprawę po 3 dniach.

0

Oprawy Barcelony i Realu są przygotowane przez kluby a nie przez kibiców.

4

Na jakiej podstawie wyraża swoją opinię skoro nie oglądał?

1

To idź z tego orlika do jakiegoś klubu i się pokaż. Pewnie naszą ligę wciągasz nosem, ale szkoda ci czasu.

1

Pijany znowu.

0

On postawił znak równości, a kolega minus.

0

Nemar potrafił ograć przeciwnika praktycznie w miejscu, Dembele potrzebuje przestrzeni żeby się rozpędzić i wyprzedzić rywala, a biorąc pod uwagę, że w meczach z nami zawsze jest zageszczona obrona to nie ma na to miejsca. Dla mnie on jest takim Deulofeu z lepszą techniką. Jeżeli faktycznie EV nie widzi bo w składzie, to jaki może być inny powód niż to, że jego styl nie pasuje do gry Barcelony.

8

Tak to jest jak się na siłę kupuje zawodnika, który kompletnie nie pasuje do stylu drużyny. Został kupiony, żeby zatrzeć złe wrażenie po stracie Neymara i teraz jest problem co z Nim zrobić.

0

Teraz powiedzą Ci wszystko co chcesz żebyś tylko podpisał.

0

Frankowski na varze, jak Wisła strzeli to gola się anuluje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?