mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Żeby grać na poziomie 2 ligi dzieciakami to trzeba mieć albo genialne pokolenie albo wzmocnić skład doświadczonymi zawodnikami. To pokolenie genialne niestety nie jest.
0
Skoro myślałeś, że chcesz to goń.
0
Napisał o drużynie, drużyna to nie cały Klub.
0
Pewnie tak, a ziemia jest płaska...
0
PAC-3 (konkretnie to kupiliśmy PAC-3 MSE) to nie wersja Patriota tylko rodzaj samego pocisku. Patriot to system, można w nim używać PAC-3, PAC-2 lub niskobudżetowe Sky-Ceptor (chyba jeszcze nie do końca opracowane). Przez swoją cenę (ponad 6 mln dolarów za sztukę) PAC-3 MSE są przewidziane do zwalczania rakiet. Myślę, że przydałyby się nam też dużo tańsze Pac-2 do zwalczania samolotów.
0
Albo w artykule jest babol, albo musiałby być idiotką żeby wziąć całe 780 tyś od razu. Przy 1 tyś. tygodniowo zgarnie całość w 15 lat, a pożyje raczej trochę dłużej. Jeżeli np. dożyje 70lat to zgarnie ponad 3,6 mln.
4
Kupili, ale offset na poziomie 6% zamówienia (950mln PLN przy 4.75mld $) to kpina i ułomność naszych "negocjatorów".
0
Co takiego zrobił? Biegał z piłką między tyczkami, przecież nikt nawet nie próbował mu jej zabrać...
0
To nie jest cień tylko grafika na plakacie.
1
Prawda jest taka, że to powołanie do Hiszpanii to dostał tak na wszelki wypadek, żeby go sobie "zarezerwować" na przyszłość. Chłopak został wkręcony przez Hiszpanów, że jest "taki super", a szans na grę w zasadzie nigdy nie miał.
1
To jest jego bilans ogólny w MMA.
1
W samym UFC ma chyba bilans 5-4, o ile pamiętam.
2
Za rok nikt nie będzie pamiętał, że zawalił sezon w PŚ, a o igrzyskach będą pamiętać.
0
Żeby się dostać na igrzyska to chyba trzeba wygrać te mistrzostwa Europy.
0
On to powiedział ponad rok temu.
14
Armando Sadiku ma urodziny 27 maja.
1
Po co piszesz list do el Jarka?
0
Co z całą sytuacją wspólnego ma port lotniczy w Paryżu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Denis jest wychowankiem Celty, a nie Barcelony.
7
Na jakiej pozycji twoim zdaniem gra Busi jeżeli nie na 6?
0
Ok. Źle doczytałem, brałem to za udane i ogólną liczbę.
0
Akurat z tych danych wynika, że Ronaldo drybluje z większą skutecznością(0,54) niz Leo (0,43).
0
Właśnie, za duży. Pewnie m.in. dlatego go nie ma.
1
Ronaldo nie jest skrzydłowym od jakichś 3 sezonów.
3
Inter gra dzisiaj 28 mecz, Barca będzie grała 29, więc chyba nie do końca masz rację.
1
W której części swojego tekstu okazał im brał szacunku?
4
Tekst z karuzelą jest jeszcze bardziej beznadziejny niż ten dowcip.
1
W B nie zagra, a w niedzielę wyląduje na trybunach.
1
Czyli tak jak robi to niemal zawsze.