2

Żeby grać na poziomie 2 ligi dzieciakami to trzeba mieć albo genialne pokolenie albo wzmocnić skład doświadczonymi zawodnikami. To pokolenie genialne niestety nie jest.

0

Skoro myślałeś, że chcesz to goń.

0

Napisał o drużynie, drużyna to nie cały Klub.

0

Pewnie tak, a ziemia jest płaska...

0

PAC-3 (konkretnie to kupiliśmy PAC-3 MSE) to nie wersja Patriota tylko rodzaj samego pocisku. Patriot to system, można w nim używać PAC-3, PAC-2 lub niskobudżetowe Sky-Ceptor (chyba jeszcze nie do końca opracowane). Przez swoją cenę (ponad 6 mln dolarów za sztukę) PAC-3 MSE są przewidziane do zwalczania rakiet. Myślę, że przydałyby się nam też dużo tańsze Pac-2 do zwalczania samolotów.

0

Albo w artykule jest babol, albo musiałby być idiotką żeby wziąć całe 780 tyś od razu. Przy 1 tyś. tygodniowo zgarnie całość w 15 lat, a pożyje raczej trochę dłużej. Jeżeli np. dożyje 70lat to zgarnie ponad 3,6 mln.

4

Kupili, ale offset na poziomie 6% zamówienia (950mln PLN przy 4.75mld $) to kpina i ułomność naszych "negocjatorów".

0

Co takiego zrobił? Biegał z piłką między tyczkami, przecież nikt nawet nie próbował mu jej zabrać...

0

To nie jest cień tylko grafika na plakacie.

1

Prawda jest taka, że to powołanie do Hiszpanii to dostał tak na wszelki wypadek, żeby go sobie "zarezerwować" na przyszłość. Chłopak został wkręcony przez Hiszpanów, że jest "taki super", a szans na grę w zasadzie nigdy nie miał.

1

To jest jego bilans ogólny w MMA.

1

W samym UFC ma chyba bilans 5-4, o ile pamiętam.

2

Za rok nikt nie będzie pamiętał, że zawalił sezon w PŚ, a o igrzyskach będą pamiętać.

0

Żeby się dostać na igrzyska to chyba trzeba wygrać te mistrzostwa Europy.

0

On to powiedział ponad rok temu.

14

Armando Sadiku ma urodziny 27 maja.

1

Po co piszesz list do el Jarka?

0

Co z całą sytuacją wspólnego ma port lotniczy w Paryżu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Denis jest wychowankiem Celty, a nie Barcelony.

7

Na jakiej pozycji twoim zdaniem gra Busi jeżeli nie na 6?

0

Ok. Źle doczytałem, brałem to za udane i ogólną liczbę.

0

Akurat z tych danych wynika, że Ronaldo drybluje z większą skutecznością(0,54) niz Leo (0,43).

0

Właśnie, za duży. Pewnie m.in. dlatego go nie ma.

1

Ronaldo nie jest skrzydłowym od jakichś 3 sezonów.

3

Inter gra dzisiaj 28 mecz, Barca będzie grała 29, więc chyba nie do końca masz rację.

1

W której części swojego tekstu okazał im brał szacunku?

4

Tekst z karuzelą jest jeszcze bardziej beznadziejny niż ten dowcip.

1

W B nie zagra, a w niedzielę wyląduje na trybunach.

1

Czyli tak jak robi to niemal zawsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?