mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Akurat Ronaldo to ma w każdym meczu zadziwiająco dużo miejsca. Czasami mam wrażenie, że jego przeciwnicy myślą, że można go zostawić bo i tak nic nie strzeli.
0
Pisał, nie mówił. Z tego co widzę to po polsku...
0
Lewy tam kopnął obrońcę, a to ciągnięcie to takie jakich są dziesiątki w meczu.
0
Bereś na skrzydle dałby radę.
0
W 2 połowie Pazdan jako jedyny w każdej akcji grał do przodu i się pokazywał do gry. Jesteś zaślepiony nienawiścią do Legii i przez to nie masz kszty obiektywizmu.
0
Z ekstraklasy zagrał tylko Pazdan i był najlepszy z naszych.
0
Pazdan w Legii zagrał bardzo dobrze całą rundę finałową. Teraz po prostu trzyma formę z końca sezonu.
0
Przecież ten strzał nie leciał w światło bramki to co miałby Szczęsny wyjmować?
0
Nawalka się obsrał jak trener Duńczyków po meczu powiedział, że Polskę łatwo przeczytać bo zawsze gra tak samo. Od tego czasu zaczął kombinować z ustawieniem.
1
Lewy to nie Messi, sam sobie akcji nie zrobi. Pomoc nie istnieje, to czego od Niego chcieć. Nie dostał nawet jedego dobrego podania.
0
Nawałka nie umie inaczej.
0
Cionek nie mieszka w Polsce. Mem żonę może sobie deportować.
0
Chcieli Bednarka to mają.
0
Milik jest aż nadto widoczny.
10
Do tej pory żadna drużyna na mistrzostwach nie pokazała w ataku mniej niż nasza.
1
Regres formy Milika jest przerażający.
0
Bednarek też nie umie.
0
Póki co miał same nieudane akcje i po swoich stratach nie wracał co przy grze w 10 jest raczej kiepskie.
0
Zdjął kolesia, który psuł wszystkie akcje i miał same złe wybory.
2
Lech chciał, Kądzior nie.
5
Damian Kądzior, nie Kedzior.
0
Białkowski, Cywka czy Małecki też coś tam pograli chociaż wiadomo, że do Brazylijczyków im brakuje.
0
Skoro się śmieje z porażki swojej drużyny to słusznie nie został powołany.
8
Gdyby nie var to nie byłoby tylko gola Lewego bo mecz potoczyłby się zupełnie inaczej.
15
Pamiętaj, że tam do monitora nadal będą biegać hiszpańscy sędziowie:)
0
Gdyby nie ta ręka to by piłki nie przyjął.
0
Iwański to Ty?
0
Komentarz usunięty
0
Bednarek musi się nauczyć, że jak inny obrońca ma piłkę to trzeba się ruszyć i wyjść na pozycję a nie gapić się i czekać niewiadomo na co.
0
Gra w kadrze juniorskiej to chyba papiery Niemca ma.