0

Akurat Ronaldo to ma w każdym meczu zadziwiająco dużo miejsca. Czasami mam wrażenie, że jego przeciwnicy myślą, że można go zostawić bo i tak nic nie strzeli.

0

Pisał, nie mówił. Z tego co widzę to po polsku...

0

Lewy tam kopnął obrońcę, a to ciągnięcie to takie jakich są dziesiątki w meczu.

0

Bereś na skrzydle dałby radę.

0

W 2 połowie Pazdan jako jedyny w każdej akcji grał do przodu i się pokazywał do gry. Jesteś zaślepiony nienawiścią do Legii i przez to nie masz kszty obiektywizmu.

0

Z ekstraklasy zagrał tylko Pazdan i był najlepszy z naszych.

0

Pazdan w Legii zagrał bardzo dobrze całą rundę finałową. Teraz po prostu trzyma formę z końca sezonu.

0

Przecież ten strzał nie leciał w światło bramki to co miałby Szczęsny wyjmować?

0

Nawalka się obsrał jak trener Duńczyków po meczu powiedział, że Polskę łatwo przeczytać bo zawsze gra tak samo. Od tego czasu zaczął kombinować z ustawieniem.

1

Lewy to nie Messi, sam sobie akcji nie zrobi. Pomoc nie istnieje, to czego od Niego chcieć. Nie dostał nawet jedego dobrego podania.

0

Nawałka nie umie inaczej.

0

Cionek nie mieszka w Polsce. Mem żonę może sobie deportować.

0

Chcieli Bednarka to mają.

0

Milik jest aż nadto widoczny.

10

Do tej pory żadna drużyna na mistrzostwach nie pokazała w ataku mniej niż nasza.

1

Regres formy Milika jest przerażający.

0

Bednarek też nie umie.

0

Póki co miał same nieudane akcje i po swoich stratach nie wracał co przy grze w 10 jest raczej kiepskie.

0

Zdjął kolesia, który psuł wszystkie akcje i miał same złe wybory.

2

Lech chciał, Kądzior nie.

5

Damian Kądzior, nie Kedzior.

0

Białkowski, Cywka czy Małecki też coś tam pograli chociaż wiadomo, że do Brazylijczyków im brakuje.

0

Skoro się śmieje z porażki swojej drużyny to słusznie nie został powołany.

8

Gdyby nie var to nie byłoby tylko gola Lewego bo mecz potoczyłby się zupełnie inaczej.

15

Pamiętaj, że tam do monitora nadal będą biegać hiszpańscy sędziowie:)

0

Gdyby nie ta ręka to by piłki nie przyjął.

0

Iwański to Ty?

0

Komentarz usunięty

0

Bednarek musi się nauczyć, że jak inny obrońca ma piłkę to trzeba się ruszyć i wyjść na pozycję a nie gapić się i czekać niewiadomo na co.

0

Gra w kadrze juniorskiej to chyba papiery Niemca ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?