3

Poprzedni konkurs wygrał Wellinger, który skakał najrówniej w treningach i kwalifikacjach :)

1

Zawodnik nie ma obowiązku chować rąk za siebie (nazywanie tego naturalnym ułożeniem ciała to po prostu głupota) co nie zmienia faktu, że Ramos wiedział, że dostanie w rękę i świadomie ją napiął, poszerzył obrys ciała, za to jest karny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To byłoby bez znaczenia. Real zagrałby ten mecz rezerwami :)

1

Jak zobaczysz ile zarabiają obrońcy to już tak marnie nie wygląda.

0

Jeszcze to samo musi uznać TAS i sąd w Hiszpanii...

0

Bardzo dobrze. Mnie porażki Norwegów chyba nawet bardziej cieszą niż porażki Niemców.

1

Wtedy Ronaldo jeszcze grał na skrzydle.

0

Miał dużo lepsze warunki?

0

Totek to loteria, na sporcie trzeba się znać.

0

Co takiego sędziowie zrobili Stochowi?

0

Jak można nie wykorzystać sytuacji stuprocentowej? 100% to 100% nie ma miejsca na błąd.

0

To samo Leo robił z Montoyą, olewał to totalnie.

0

Jutro to On walczy o kolejny tytuł, a nie broni poprzedniego. Tamtego nikt Mu nie zabierze, więc nie musi go bronić.

1

Alexis został skazany za oszustwa z okresu, gdy był naszym zawodnikiem, więc zdjęcie w koszulce Barcy jest jak najbardziej na miejscu.

10

Tak różnica, że w 2016 zagrał w dwóch finałach - Liga Europy i Puchar Ligi Angielskiej :)

0

Stadion z bieżnią i trybunami kilometr od boiska. Średni pomysł.

1

Zaczęło się na stronie Mundo, kilka minut po meczu. Notatnik tylko się do tego odniósł.

0

Real nie gra meczu w czasie finału PH. Chyba, że Sevilla wystawi dwie drużyny, jedną na mecz z nami, drugą na Real. :)

2

Umtiti duży? Facet ma 182cm wzrostu i waży 75kg. Jak na ŚO to maleństwo.

1

Gdzie Ty tam jakiś akapit widzisz? Do tego "akapit zdania"?

0

Jak już to na Włochu...

0

Idź do jakiejś gazety, może zrobią z Tobą wywiad.

0

Z tego wynika, że nasz Klub to też żenada. Andréas Pereira po faulu Roberto też wypadł ze składu Valencii.

22

Pewnie Perez sprowadził deszcz...

0

Spoko jest. Espanyol gra w 12 (dwóch "Juradów") :)

0

Dudek zagrał w Realu 12 razy, a nie 2.

0

Właśnie, mamy 2018 rok. Łatwo "wpaść" przypadkiem na wynik meczu.

17

Pytanie, czy zaszła w nim taka zmiana, czy po prostu zawsze był burakiem, ale u nas go trochę przytemperowali.

1

Skoro pojechał na testy to raczej byli już dogadani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?