mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Poprzedni konkurs wygrał Wellinger, który skakał najrówniej w treningach i kwalifikacjach :)
1
Zawodnik nie ma obowiązku chować rąk za siebie (nazywanie tego naturalnym ułożeniem ciała to po prostu głupota) co nie zmienia faktu, że Ramos wiedział, że dostanie w rękę i świadomie ją napiął, poszerzył obrys ciała, za to jest karny.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To byłoby bez znaczenia. Real zagrałby ten mecz rezerwami :)
1
Jak zobaczysz ile zarabiają obrońcy to już tak marnie nie wygląda.
0
Jeszcze to samo musi uznać TAS i sąd w Hiszpanii...
0
Bardzo dobrze. Mnie porażki Norwegów chyba nawet bardziej cieszą niż porażki Niemców.
1
Wtedy Ronaldo jeszcze grał na skrzydle.
0
Miał dużo lepsze warunki?
0
Totek to loteria, na sporcie trzeba się znać.
0
Co takiego sędziowie zrobili Stochowi?
0
Jak można nie wykorzystać sytuacji stuprocentowej? 100% to 100% nie ma miejsca na błąd.
0
To samo Leo robił z Montoyą, olewał to totalnie.
0
Jutro to On walczy o kolejny tytuł, a nie broni poprzedniego. Tamtego nikt Mu nie zabierze, więc nie musi go bronić.
1
Alexis został skazany za oszustwa z okresu, gdy był naszym zawodnikiem, więc zdjęcie w koszulce Barcy jest jak najbardziej na miejscu.
10
Tak różnica, że w 2016 zagrał w dwóch finałach - Liga Europy i Puchar Ligi Angielskiej :)
0
Stadion z bieżnią i trybunami kilometr od boiska. Średni pomysł.
1
Zaczęło się na stronie Mundo, kilka minut po meczu. Notatnik tylko się do tego odniósł.
0
Real nie gra meczu w czasie finału PH. Chyba, że Sevilla wystawi dwie drużyny, jedną na mecz z nami, drugą na Real. :)
2
Umtiti duży? Facet ma 182cm wzrostu i waży 75kg. Jak na ŚO to maleństwo.
1
Gdzie Ty tam jakiś akapit widzisz? Do tego "akapit zdania"?
0
Jak już to na Włochu...
0
Idź do jakiejś gazety, może zrobią z Tobą wywiad.
0
Z tego wynika, że nasz Klub to też żenada. Andréas Pereira po faulu Roberto też wypadł ze składu Valencii.
22
Pewnie Perez sprowadził deszcz...
0
Spoko jest. Espanyol gra w 12 (dwóch "Juradów") :)
0
Dudek zagrał w Realu 12 razy, a nie 2.
0
Właśnie, mamy 2018 rok. Łatwo "wpaść" przypadkiem na wynik meczu.
17
Pytanie, czy zaszła w nim taka zmiana, czy po prostu zawsze był burakiem, ale u nas go trochę przytemperowali.
1
Skoro pojechał na testy to raczej byli już dogadani.