mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Słabe to...
1
Problem polega na tym, że on jakimś cudem nie dostaje kartek. Koleś pownien wylatywać z boiska w co drugim meczu, a w sezonie dostał chyba jedną czerwoną kartkę.
2
W pomocy tylko Busi do gry obronnej i walki o piłkę? Messi i Iniesta nie dadzą sobie rady w pressingu nie mówiąc już o cofnięciu się do obrony.
0
Przy obecnych cenach wydanie takiej kasy na jednego z najlepszych obrońców ligi nie jest takie dziwne. Nie wiem, czy w przekroju całego sezonu nie był on najrówniej grającym ŚO w Anglii.
0
Lech to stan umysłu. Tam nie liczy się wynik ich drużyny, ważne żeby Legia miła gorzej.
0
Mało znany to On mógł być dla kogoś kto nie widzi piłki poza Messim i Ronaldo.
0
Yaya piłkarz mało znany? Wtedy jeden z najlepszych środkowych pomocników.
1
Jaki awans, droga jeszcze daleka.
0
Na czarnego nikt nie powie "szowinistyczna świnia" bo wtedy będzie rasistą.
0
Tak, wpada tylko kobieta. Życzę powodzenia w życiu z takim podejściem.
0
Wisi w hali, gdzie miałaby być?
0
Nie wpadłeś na to, że różni ludzie mają różne zdanie na temat tego transferu? Zawsze komuś się coś nie będzie podobać.
0
Cały cyrk z cenami zaczął Abramowicz w Chelsea. Reszta tylko poszła jego śladem.
2
Jaga było wyżej w tabeli po sezonie zasadniczym, to się liczy w pierwszej kolejności w przypadku równej ilości punktów na końcu sezonu. Legia, żeby być pewna mistrzostwa musi wygrać z Lechią.
6
Co ma Abidal do sytuacji z Alvesem? Dani chciał odejść to odszedł. Nie dogadał się w kwestii kontraktu, pomimo, że Barca dawała Mu prawie 2x więcej niż Juve. O ile pamiętam to problem był tylko z długością umowy.
2
Nie przeczyta. Tytuł jest za długi i reszta jest poza zasięgiem.
17
Przecież on nie stracił roboty przez wyniki, ale przez swój charakter i podejście do innych ludzi. To samo było w Mainz.
1
Co osiągnął LE przed przyjściem do Barcelony? Też był słaby? Dla mnie mogą być obaj słabi, byleby za 3 lata było w gablocie 9 nowych pucharów jak za czasów Luisa.
4
To, że ładnie gada nie znaczy, że nadaje się na prezydenta.
0
Bo kasy nie było. 24 mld pożyczyli, minister który się wygadał szybko stracił posadę.
0
Jesteśmy tacy bogaci, że VAR będzie na 3 z 8 meczów każdej kolejki.
0
Przede wszystkim cytaty, które podał dezkritV2 pojawiły się w momencie jak z Anglii spływały informacje, które nie wskazywały na zamach, więc jak nasze media miały pisać o zamachu, skoro tam na miejscu sami jeszcze nie wiedzieli co się stało?
0
W Polsce system będzie na 3 z 8 meczów w każdej kolejce. Właśnie dlatego tylko na 3, bo jest drogo.
1
Masz 27 lat, interesujesz się piłką i nie słyszałeś o Krzysztofie Nowaku?
2
Każdy podpisywał, ale żaden nie był tak uzależniony od swojego "szefa". To jak mało może pokazuje sytacja z Macierewiczem, który totalnie ignoruje urząd prezydenta i nikt nie może nic ztym zrobić.
0
To, że ich powołał nie znaczy, że pojadą.
0
Jaki błąd? Malag zrobi wszystko, żeby takiego błędu nie wykorzystać. Podejrzewam, że Sandro cały mecz spędzi na ławce.
2
To nie kwestia poukładania, ale braku wykonawców. Stara gwardia już się częściowo rozpadała, Ci co zostali szczyt możliwości mają za sobą. Niestety nie widać godnych zastępców, młodzi to co najmniej półka niżej. Niestety, ale wygląda na to, że nasza drużyny będzie teraz średniakiem europejskim.
1
Tak, szczególnie po sezonie spędzonym na ławce i leczeniu.
0
W zakładce "dzisiejsze artykuły" jest data "Czwartek, 1 stycznia".