mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po pierwsze jest obunożny, po drugie utarło się, że zawodnik na skrzydle musi łamać akcję do środka i oddawać strzały, co jest bardzo schematyczne. Taki Dembele może zarówno schodzić na prawą nogę i strzelać, ale też podciągnąć do linii końcowej i dośrodkować.
0
Bajki czy nie, będzie mial na to umowę, więc US może pilnować tylko wysokości podatku.
0
Zrozum, że przy wyższej klauzuli Neymar domagał by się też wyższej pensji.
0
Prawa telewizyjne ma ten sam Pan od kóz, który jest właścicielem PSG.
1
Może właśnie o to chodzi Tebasowi, żeby Barca nie miała Neymara i kasy w tym okienku?
0
Certyfikat zawodnika ma liga.
3
Isco też marzył o Barcelonie, ale to Real był konkretniejszy z ofertą.
1
Jak Bartek go potraktował? Oferował mu kontrakt prawie dwa razy wyższy niż dostał w Juve, jedynie czego nie chciał to zgodzić na na 3-letnią umowę, co jest zrozumiałe z uwagi na wiek Daniego.
0
Przede wszystkim to Figo zarzekał się, że nigdzie nie odejdzie, a w tym samym czasie miał już podpisaną umowę z Perezem. To chyba jednak trochę gorszę niż milczenie Neymara.
PS
Niech gra gdzie chce, a nie gdzie chcĘ. Z tego co napisałeś wynika, że ma grać tam gdzie Ty chcesz.
0
Nie jest udawany? Czyli walenie kogoś w łeb rurą, bez krwi i nawet guza jest prawdziwe?
0
Tebas zablokuje kasę i zobaczymy te miliony za pół roku.
2
PSG się rozwija, Barca się niestety cofa.
1
Nie masz pojęcia dlaczego Dani odszedł...
0
U niech problemem nie jest stronniczość tylko sposób pisania. Może dzieciakom imponuje rzucanie na prawo i lewo bluzgami i epitetami, ale jak ktoś ma trochę poukładane w głowie to omija takie teksty szerokim łukiem po pierwszym kontakcie z nimi.
0
Spoko, ale o tej ekipie ciężko mówić o dominacji, to było (i ile się nie mylę) jedno mistrzostwo Włoch i jedna liga mistrzów. Taki np. Szewczenko był z Milanem raz mistrzem.
2
Fajne są te twoje newsy, ale postaraj się nie pisać w trzeciej osobie "chcę". Klub chcE, a nie chcĘ.
Robisz/kopiujesz ten błąd nagminnie.
0
Akurat Milan w czasach swojej dominacji miał wielką przewagę finansową nad resztą dzięki fortunie Berlusconiego, wtedy to oni kupowali kogo chcieli. Ta dominacja trwała zanim stali się "staruszkami" - taki van Basten poszedł do Milanu jak miał 23 lata, Rijkaard jak miał 26. Ligę Mistrzów wygrywali jak prawie cały skład był u szczytu kariery, dopiero później zrobili z klubu "ekipę emerytów".
3
Ty oczywiście widziałeś zapisy kontraktu i wiesz co Barca musi zrobić?
0
Gorzej będzie jak dopną transfer w końcówce okienka np. ostatniego dnia. Wtedy niby będzie kasa, ale nie będzie czasu na sprowadzenie nowego zawodnika. To byłaby zemsta w pełnym wymiarze.
0
Nie odniosłem się do twoich typów wzmocnień, ale do idiotycznych skrótów typu CB, AMF, CM które jednoznacznie wskazują, że swoje opinie opierasz na FMie czy innej fifie.
0
Żenada to nawet nie sprawdzić składu Zagłębia przed dodaniem durnego komentarza.
0
Włącz sobie język polski w FM...
0
Tak, ale dopiero w 2019r.
3
Zobacz źródło i wszystko jasne...
0
City tak obchodzi FFP, że do LM mogli zgłosić tylko 21 zawodników zamiast 25. Taka kara jest dla nich dużo bardziej dotkliwa niż kara finansowa.
1
Na taki pomysł wpadki już dawno(pisało się o tym prawie od początku akcji z Neymarem), ale kombinują, żeby nie płacić podatku od tych 222mln.
0
No i co takiego zrobił?
0
Co ma do tego sędzia z Warszawy?
0
Jak wyliczyłeś te 50 mln?
0
W odwodzie...