mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"W sieci" albo "niezależna" by Ci pasowało?
3
Widziałeś coś poza częścią dla turystów? Przecież ten stadion to ruina, standardem nie jest nawet zblizony do obecnych wymagań.
0
I co zrobisz jak zmienią nazwę? Obrazisz się?
0
Łączenie transferu Asensio z transferem Douglasa jest bez sensu. Przecież Douglas nie przyszedł zamiast Hiszpana, sprowadzono go na kompletnie inną pozycję.
0
Jakie całe życie? Spędził w Barcelonie niecałe 5 lat, wcześniej zaliczył chyba 4 kluby, m.in. Atletico.
0
Dania nie miała farta (poza awansem), grali wtedy na luzie i bardzo ofensywnie. Nie to co obecny mistrz.
0
Pamiętam mecz z San Marino wgrany 1-0 po golu strzelonym ręką, chyba przez Furtoka.
1
Jest coś takiego jak przekaz pocztowy.
2
Poczytaj o "pewnym lądowaniu w Gruzji" i sprawdź co się stało z tamtym pilotem....
0
Ujęła to "trochę" inaczej...
0
Tak jest od zawsze i wszędzie.
10
Dał się sprowokować jak nastoletni leszczyk.
2
Karawanem chyba, jakoś wielbłądów nie widzę...
0
Mam nieodparte wrażenie, że z dobrym trenerem zagranicznym to pokolenie piłkarzy osiągnęłoby więcej.
0
Skoro nie wyrzucił ani naszych, ani Kazachów to w czym nam przeszkodził.
Zapomniałem jeszcze o Gliku, który powinien dostać bezpośrednią czerwoną.
14
Ciesz się, że Lewgo nie wykopał z boiska, bo miał do tego podstawy.
4
Myślisz, że czemu nie gra w PSG? Tam samo bieganie i przerywanie gry rywali nie wystarcza. Prawda jest taka, że Krycha ma wielkie serce do gry, ale umiejętności czysto piłkarskich na czołowe kluby niestety Mu brakuje.
1
Dokładnie. Przez to wtopili mecz z Portugalią.
0
Moim zdaniem mecz z Portugalią zawalił swoją zachowawczą taktyką.
0
Jak nadal nie będzie zmian to rezerwowi nigdy się nie zgrają z resztą .
0
Chodziło mi o poziom gry obronnej naszych, nie o to, że mieli się cofnąć .
0
Mecz to nie tylko atak, trzeba tez bronić .
0
1 połowa świetna? Kazachowie mieli 2 setki, cud że im nie wpadło.
1
To zadaniem trenera jest zdjecie z boiska tych najsłabszych. On wcale nie reagował na to co się działo na boisku.
0
Ty naprawdę nie widzisz, że Nawalka to jakby inny mecz oglądał. Jest remis a on robi defensywną zmianę. Mam wrażenie, że jak mecz się nie układa po jego myśli, to on komlpetnie nie wie co robić. To nie jest wypadek przy pracy.
0
Tam autobus się sprawdzał. Limit szczęścia się wyczerpał.
3
Jak nam zabraknie tych 2 pkt do awansu to się zdziwisz.
0
Ma rację. Nawałka swoją zachowawczą grą zawalił mecz z Portugalią, teraz po raz kolejny nie robi zmian, gdzie w 60 minucie nie powinno być już na boisky Milika i Krychy.
11
Po co on ma rezerwowych? Co na boisku do końca robił Milik i Krychowiak?
0
Kto zasiada w RMN i kto ich wybrał?