0

"W sieci" albo "niezależna" by Ci pasowało?

3

Widziałeś coś poza częścią dla turystów? Przecież ten stadion to ruina, standardem nie jest nawet zblizony do obecnych wymagań.

0

I co zrobisz jak zmienią nazwę? Obrazisz się?

0

Łączenie transferu Asensio z transferem Douglasa jest bez sensu. Przecież Douglas nie przyszedł zamiast Hiszpana, sprowadzono go na kompletnie inną pozycję.

0

Jakie całe życie? Spędził w Barcelonie niecałe 5 lat, wcześniej zaliczył chyba 4 kluby, m.in. Atletico.

0

Dania nie miała farta (poza awansem), grali wtedy na luzie i bardzo ofensywnie. Nie to co obecny mistrz.

0

Pamiętam mecz z San Marino wgrany 1-0 po golu strzelonym ręką, chyba przez Furtoka.

1

Jest coś takiego jak przekaz pocztowy.

2

Poczytaj o "pewnym lądowaniu w Gruzji" i sprawdź co się stało z tamtym pilotem....

0

Ujęła to "trochę" inaczej...

0

Tak jest od zawsze i wszędzie.

10

Dał się sprowokować jak nastoletni leszczyk.

2

Karawanem chyba, jakoś wielbłądów nie widzę...

0

Mam nieodparte wrażenie, że z dobrym trenerem zagranicznym to pokolenie piłkarzy osiągnęłoby więcej.

0

Skoro nie wyrzucił ani naszych, ani Kazachów to w czym nam przeszkodził.
Zapomniałem jeszcze o Gliku, który powinien dostać bezpośrednią czerwoną.

14

Ciesz się, że Lewgo nie wykopał z boiska, bo miał do tego podstawy.

4

Myślisz, że czemu nie gra w PSG? Tam samo bieganie i przerywanie gry rywali nie wystarcza. Prawda jest taka, że Krycha ma wielkie serce do gry, ale umiejętności czysto piłkarskich na czołowe kluby niestety Mu brakuje.

1

Dokładnie. Przez to wtopili mecz z Portugalią.

0

Moim zdaniem mecz z Portugalią zawalił swoją zachowawczą taktyką.

0

Jak nadal nie będzie zmian to rezerwowi nigdy się nie zgrają z resztą .

0

Chodziło mi o poziom gry obronnej naszych, nie o to, że mieli się cofnąć .

0

Mecz to nie tylko atak, trzeba tez bronić .

0

1 połowa świetna? Kazachowie mieli 2 setki, cud że im nie wpadło.

1

To zadaniem trenera jest zdjecie z boiska tych najsłabszych. On wcale nie reagował na to co się działo na boisku.

0

Ty naprawdę nie widzisz, że Nawalka to jakby inny mecz oglądał. Jest remis a on robi defensywną zmianę. Mam wrażenie, że jak mecz się nie układa po jego myśli, to on komlpetnie nie wie co robić. To nie jest wypadek przy pracy.

0

Tam autobus się sprawdzał. Limit szczęścia się wyczerpał.

3

Jak nam zabraknie tych 2 pkt do awansu to się zdziwisz.

0

Ma rację. Nawałka swoją zachowawczą grą zawalił mecz z Portugalią, teraz po raz kolejny nie robi zmian, gdzie w 60 minucie nie powinno być już na boisky Milika i Krychy.

11

Po co on ma rezerwowych? Co na boisku do końca robił Milik i Krychowiak?

0

Kto zasiada w RMN i kto ich wybrał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?