mkord
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dlatego rozpala się ognisko.
3
Jaki konkurs? Przecież stanowisko dostanie ktoś z nadania partyjnego. Pis zlikwidował konkurs na szefa tvp(nowa ustawa medialna).
0
No tak, bo biegł 38km/h od 1 do 100 metra. Wyliczyłeś średnią, a mowa jest o maksymalnej.
0
Jeden w kolcach po tartanie, drugi w korkach po trawie. Ta różnica nie musi być aż tak wielka.
2
Nie lepiej 7?
0
Uszy na miód. :)
0
Latala nikt nie zwalniał, sam odszedł bo nie było transferów. Teraz wraca bo jakoś nie znalazł nic lepszego.
0
Nie prościej sprawdzić na stronie nadawcy?
2
Z tym wymiataniem Thiago w Bayernie to bym nie przesadzał.
0
Przeczytałeś artykuł, czy tylko nagłówek?
0
To go wyłącz.
0
Co to za składnia zdania?
0
Bakcyla?
0
Przeczytałeś to w artykule na "pewnej stronie" czy w komentarzach jej użytkowników?
0
Tak zamierzchłe jak nazywanie ich ligi Premiership (PS).
1
O hiszpańskiej lidze mówiło się tak w kontekście jej porównania z angielską. Co ma do tego niemiecka?
0
Jak nazwiesz ludzi, którzy jadą na Euro i nawalają się między sobą w obcym kraju?
2
Nie przypadkiem Sito Riera?
1
Pasujesz idealnie do tezy Piłsudskiego - "Naród wspaniały, tylko ludzie k....y"
1
Co mają kluby do jakiejś "zgody" między bandami troglodytów?
0
W razie kontuzji S. Roberto, kto zagra resztę meczu na PO?
Moim zdaniem Vidal na ławce będzie niemal zawsze.
0
Google-tłumacz nie odmienia :)
1
Jaką masz pewność, że to będzie drugi Buffon? Ilu znasz bramkarzy w wieku Buffona, którzy utrzymują solidny poziom?
9
Ile razy jeszcze?
0
Chyba właśnie to miał na myśli ReyRamos...
0
Nie każdy jest Messi czy Suarez żeby strzelać po 40 goli w lidze.
1
Chyba nic Ci nie wyszło :)
0
Kartki słuszne (no może niektórzy sędziowie w pierwszej sytuacji daliby żółtą).
Szkoda tylko, że Marciniak tak samo nie sędziuje w naszej lidze i wielu drwalom odpuszcza.
0
Nawet jak padła karta graficzna, to obraz powinien być dzięki grafice zintegrowanej na płycie głównej.
0
Peter Lim chyba jest z Singapuru, więc żaden z niego Chińczyk :)