4

Panowie, oglądacie tę piłkę już tyle lat i na serio nie ma dla Was karnego? Diaz sobie przyjął tak piłkę, że miał idealną sytuację do strzelenia bramki. Prawa nogą próbuje osłonić piłkę, co mu się udaje, zostaje sfaulowany. Klarowny rzut karny.
Nawet var nie sprawdzał, tzn. może sprawdzał, ale na słuchawkę dostał info, że był faul. Chyba jednak sędziowie w półfinale LM wiedzą lepiej.

2

@Pablozeusz dokładnie, takie 3-2, a najlepiej 4-3 by mogło być ;D
Nie ważne dla kogo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Cochise myślę, że grubo ponad 10k w csa, łącznie z 1.6 i csgo

0

@Conradxc na każdą grupę społeczną patrzysz przez pryzmat kilku wykolejeńców?

5

@Janas11224 nie wiem za bardzo jak to ubrać w słowa, ale chodzi mi o to, że później nawet nie średniacy, bo ci już coś sobą reprezentują, tylko tacy Janusze z kanapy komentują mecz Barcelony i wyzywają co 2 minuty zawodników od słabiaków, a oni tak naprawdę to jest poziom kosmiczny, dla tych ekspertów sprzed telewizora

To mnie bawi najbardziej. A doszedłem do tego wniosku, jak sam miałem okazję pary razem zagrać z kimś już lepszym, co otwarł się o ekstraklasę, czy jakaś zagraniczna ligę

9

@Deathwing112 dawno nie było tego tematu tutaj ;D
Mnie zawsze "bawi", że ludzie chcąc coś od KK, a mają problem, że trzeba spełnić jakieś warunki. To nie KK przychodzi do Was i Was prosi, żebyście zostali jego członkami. To Wy coś chcecie i o ile Ty jesteś w jakimś stopniu wierzący, to jak się ma sytuacja z rodzicami?
Tak jak ktoś wyżej pisał, robią chrzest, bo wypada, bo impreza, bo co ludzie powiedzą. To jest hipokryzja l, nie uważasz?

A co do księży, nie wszyscy tacy są, oczywiście, że dla wielu wystarczy kilka stówek i nagle przestają widzieć przeciwskazania, ale są też tacy, co dają sakramenty za darmo, bez zaświadczeń, a jeszcze inny nie da go wcale, jeśli występują przeciwności. Tak jest wszędzie, ile razy udało Wam się załatwić gdzieś sprawę w urzędzie bo ktoś przymknął na coś oko? Albo w pracy, u lekarza? Zależy od człowieka.

Pozdrawiam serdecznie kolego, nie odbieraj tego jako atak żaden.

0

@Comentateiro dobrze to wykombinowaleś Dziadek, dzisiaj becki od PSG, to od dzisiaj im nie kibicujesz ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Chimera jest napisane

0

@FCB24 jeśli zawody zostają odwołane, to tak
Jeśli skrócone, to nie

Ale na chwilę obecną zostało 12 biletów na sektor VIP za jedyne 1699 zł ;D

1

@FCB24 byłem raz i to były piękne zawody
A co do pogody, to zawody zostają odwołane, kalendarz jest tak napchany, że nie idzie tego gdzieś wcisnąć później.

1

@Cochise regularnie słucham :)

0

@19xavi93 biseksa nie znasz? ;D
@Karol145 interweniuj, mówią dobrze o Dodzie, jak oni mogą

0

@ACMaldini3 ma kontrakt na przyszły rok, więc naturalne, że zostanie

0

@Karol145 można porównać to na kilka sposobów, np. jako wydarzenie, które zapamięta co drugi Polak, bo praktycznie co drugi wziął w tym udział czynny lub bierny. Dzisiaj spytalbys 10 randkowych osób o Relige i nie wiem czy 8 by wiedziała kim był.
Mi tylko o to w tym chodzi, że czasy się zmieniają, teraz inne rzeczy są wyjątkowe/historyczne.
Ostatnio było porównanie zasięgów tej całej Fagaty, z kobietą, która wynalazła coś w medycynie przełomowego. Wynik? Druzgocący, ale takie mamy czasy. Czy mi się to podoba? Nie, ale co to kogo obchodzi i jakie ma znaczenie? Żadne. Trzeba zaakceptować teraźniejszość jaka jest.

1

@Karol145 Ty od wczoraj pokazujesz, że najostrzejszym ołówkiem w piórniku nie jesteś i widzę, że śnie zamierzasz przestać ;)

0

@esem91 ludzie sobie muszą uzmysłowić, że mamy inne czasy, teraz inne rzeczy przechodzą do historii, są czymś wyjątkowym

14

Wczoraj na wrocławskim Psim Polu doszło do tragedii. Mąż, zabił swoją żonę, z którą był w separacji. Tragizmu dodaje fakt, że mieli 3 synów, którzy z dnia na dzień, zostali sami. Mają wsparcie babci i wujków, ale to nie to samo. Najstarszy syn, 18 letni Mateusz próbuje jakoś zapewnić byt sobie i młodszym braciom, zakładając zbiórkę.

Niewyobrażalna tragedia...

9

@LukaszFan w fazie ligowej Arsenal pokonał Bayern i na boisku wyglądali o wiele lepiej.
Oczywiście potencjalny mecz finałowy będzie na neutralnym terenie, ale nie skreślał bym aż tak Arsenalu, czy nawet Atletico. To jest jeden mecz, jedna sytuacja, głupia czerwona kartka i elo

1

@Hosh jako ciekawostkę napisze, że to video z meczu towarzyskiego :)

2

@Mario96w @Bykunn wy ieram się w czerwcu na jej koncert na stadionie we Wrocławiu :)
A żona była w tamtym roku na narodowym, coś pieknego

7

Bedoes liżący ciasto, gdy dowiedział się, że dotykała je Sanah, to też mocny moment ;D

1

@pt9 tak, na tę fundację, która zapowiedziała, że wszystko będzie transparentne

3

@Herato została powołana specjalna jakaś rada ze specjalistami. Wszystko mają rozpisać i pokazać. Ma być uczciwie i transparentnie.
Ale kiedy? Ciężko stwierdzić, bo te wpłaty będą splywać jeszcze troche

1

@pt9 ogólnie zaczęło się tak, że gość wstawił jakiegoś tik-toka i powiedział, że ile będzie lajków tyle sekund będzie trwał stron, w którym będzie słuchał zapętlonego dissu na raka
Z lajków wyszło 9 dni, a reszta to już historia ;)

1

@ACMaldini3 nie no, oni wpłacili o 20 dzisiaj dopiero, do tej pory było zebrane grubo ponad 200 baniek

3

@Katalończyk 99 i wiesz co? Po tym co dzisiaj się stało i w jakiej sprawie, powinieneś się cieszyć jak dziecko, że możesz jutro iść i robić dla tego prywaciarza. Bo dla niektórych, to marzenie.

1

@VamoSBarca88 z jedną, bardzo przykra sytuacją, ale która siedzi we mnie cały czas
Niczyja śmierć mnie tak nie poruszyła.

8

Dzisiaj rano jak wstałem koło 6 rano było 80 milionów
Tylko dzisiaj, w jakieś 15 godzin zebrali 170 milionów
A to i tak nie wszystko, bo część wpłat będzie dopiero jutro spływać

Piękne!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?