mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FcPortoFan1999 mądrego,to aż miło poczytać
15
@norbi77 oj @clyde
1
@robsesh nie no, ale już nie koloryzuj, gdzie Martin nogę cofa niby? Z całym impetem staje na nodze Almady
3
@BojanKriKicz ale ja nie o tym pisałem :)
Też uważam, że Ronald psychicznie już tego nie dźwignie. Gra spięty, wie, że jeden poważny błąd i znów wyleje się na niego fala hejtu. Tak się nie da funkcjonować. Koniecznie musi zmienić otoczenie. Tylko gdzie by nie poszedł, to presją i hejt też będą.
Szkoda, że tak nam się sypią ci stoperzy. Najpierw Umtiti, teraz on. Zapowiadali się na ostoję obrony na kilka lat, a tu życie weryfikuje
14
@michal26 wędka, to jest zmiana zawodnika, który wszedł z ławki rezerwowych
On zszedł z kontuzją, a wyszedł w pierwszym składzie, więc o żadnej wędce tu nie może być mowy
0
@Beztroskii oczywiście, kontaktu się nie dało uniknąć, ale tego stempla moim zdaniem, jak najbardziej się dało.
1
@directedbyfcb moim zdaniem po wybiciu piłki mógł podjąć jakąkolwiek próbę uniknięcia tak mocnego kontaktu. Nie zrobił nic.
Byłaby czerwona, też moim zdaniem sędzia by się spokojnie z tej decyzji wybronił.
A teraz możecie mnie zjeść ;D
12
Ludzie...
https://ibb.co/8LyMwVtD
2
@Zbyszard mimo wszystko ciężko jest o jakieś poważniejsze wnioski, bo jednak Atletico wczorajszy mecz odpuściło właśnie na rzecz LM
1
Ferran Torres wcale tak źle nie wygląda na boisku. Nowa fryzura nawet mu pasuje
1
@VamoSBarca88 eee, powinna "przejść" trochę ;D
0
@Krzysztof1987 jest na ławce
0
@jaras121 nie ma szans, żeby Bydgoszcz nie awansowała w tym sezonie
1. Bydgoszcz
2. Krosno
3. Ostrów
4. Rzeszów
5. Poznań
6. Rybnik
7. Łódź
8. Piła
3
@heniusss ale trzeba mieć silną psychikę, żeby grać z nim w jednej drużynie, skoro on nawet z takiej pozycji strzela
1
@Comentateiro jasna sprawa :)
1
@Comentateiro czuje się zaszczycony :)
1
@Karol145 dlatego nie zamierzam nawet ;D
9
@PatrychoO a ja nie obejrzałem tego jeszcze ani razu :o
1
@RinooniR nie wprowadzaj w błąd, jeden do syta i dwa lekkie
A ja sobie dzisiaj post zrobię, bo chce, a nie, że mi ktoś karze.
1
@krefi10 za dzieciaka pomagałem mamie ;)
Wtedy tego nie jadłem, bo widziałem co tam daje.
Teraz już nie pomagam i zajadam z ogromną przyjemnością :)
0
@Ryse
1. Vallecano - Elche X/-2.5/1-1
2. Sociedad - Levante 1/+2.5/3-1
3. Mallorca - Real Madyt X/-2.5/1-1
4. Betis - Espanyol 1/+2.5/2-1
5. Atletico - Barcelona 1/+2.5/3-2
6. Getafe - Bilbao 1/-2.5/1-0
7. Valencia - Celta X/-2.5/1-1
8. Oviedo - Sevilla 1/-2.5/1-0
9. Alaves - Osasuna 1/-2.5/1-0
10. Girona - Villareal 1/+2.5/2-1
2
@krefi10 3 razy mielony przez maszynke?
2
@lajcior w sumie to nie mam jakiejś ulubionej potrawy, ale lubię zjeść coś takiego
Na śniadanie wjeżdża zawsze żurek swojski, z kiełbaska, jajeczkiem. Lubię.
Następnie wjeżdża tak zwana "zasmażka". Czyli mięsko (boczek, kiełbasa, schab, szynka) smażone i potem do tego się wkraja jajko. W połączeniu z ćwikłą i faktem, że jem to raz do roku, daje mocne 9/10.
No i klasycznie sałatka jarzynowa w połączeniu ze swojskim pasztetem mamci, ćwikłą i chlebkiem wchodzi jak zloto.
6
@gumaz o co kaman z tą chusteczką*
18
@GeneralXavi @FcPortoFan1999 nam wszystkim oczy zamydlił.
5
@L4ngusta dokładnie, czyli będzie pasował idealnie
1
@Ilka Curacao! Jak nie wygrają, to można się tego napić. Same plusy.
4
@Ilka wygląda na to, że ze śniadaniem ;D
0
@Ryse oznaczam @Foro @Kgorecki2500
2
@Kuchar Roberto Podoliński