mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
wystarczyło wpisać w YT ;oooo
1
Mi tam się zmienia, fcbarca.com, czy hltv.org i wiele innych.
1
Wystarczy kliknąć w zwykłym Chromie "wersja na komputer" :)
7
Klikając obok herbu w słowo "polecają".
0
Były 2 wersje, jedną krótsza, druga dłuższą, w tej dłuższej podobno powiedział coś co by się ła rambli spodobało. Ale, że odcinek był długi, to wyemitowali krótszą wersję.
1
Neo-nówka jak zwykle trzyma poziom :P
od 7:30 najlepsze, jak wjeżdża ochroniarz:D
2
Ale gościa też sobie ładnie zrobił:)
A 10 sekund wcześniej dosłownie to River mogło zdobyć bramkę, bo mieli dobrą okazję
0
Ale komentator teraz powiedział:
"Messi w ciągu ostatnich 4 lat zdobył więcej bramek z rzutów wolnych, niż największe europejskie kluby razem wzięte." Ja wiem o co chodzi, bo widziałem na LR dzisiaj ta statystykę z 3 razy, ale potem się dziwić, jak jakiś Janusz chodzi i powiela takie głupoty.
9
Ja pierdziele, ale ból tyłka ;o
Wygrał to wygrał
Czemu Ty nie skopiujesz tutaj tych informacji?
0
Ogladam z ojcem mecz i twierdzi, że wczoraj w radio mówili, że Pique i Shakira się rozstali? To prawda?
5
3x nie.
0
Ale chodzi o to, że Godin zagrał w listopadzie tylko 1 mecz :)
1
Już pomijam kolejność, ale brak Cancelo w tym rankingu to jakiś żart
0
Ja będę pamiętał!!:)
A no look passy też mu wychodziły, ale też wiele nieudanych prób:)
Właśnie sobie obejrzałem udane no look passy w jego wykonaniu i jestem w szoku. Pamiętam go z ostatnich sezonów w Realu, gdzie tylko dogrywał piłki i czekał na wrzutki itp. a na filmiku dryblingi itp.
0
Według mnie nie. Na tyle prób no to w końcu mu się udało. Jak to się mówi, raz do roku to i kura pierdnie. Nie ujmuję mu, bo bramka piękna i bardzo ważna.
Podobnie z jego no look passami, przecież z tych zagrań to kompilacje są.
0
Ale jeśli ktoś nie ma określonej gotówki, żeby zapłacić od ręki, to jak przez załóżmy 2-3 lata będzie spłacać ten telefon, to raczej tego nie odczuje. Zapłaci może 100-200 zł więcej, ale przez 3 lata.
0
Wybierając ten model pomyśl o naprawach, częściach itp.
Nie każdy mechanik się podejmie naprawy takiego auta, a i części nie są od ręki dostępne jak w przypadku popularniejszych aut.
0
Jak weźmiesz dobra ofertę to moim zdaniem opłaca się abonament.
Najlepiej jakbyś podszedł do punktu i tam dokładnie wypytał, bo różnie to może byc, w zależności od operatora.
2
A ja tam lubię Twoje posty, nawet jak są przemądrzałe, bo wiem, że osobiście wszystkiego doświadczyłeś i wiesz jak to wygląda "od środka" i to co piszesz jest prawdą, w którą niektórym ciężko uwierzyć.
Wolę to, niż jakiegoś typa co się naczyta bzdur i potem się wymadrza.
Pozdrawiam
3
Tak, wigilia 24 w poniedziałek
0
Byku, w bukmacherce nie ma pewniaków, niestety.
0
Szybko :p
2
od 1:50 :)))))))))
1
No i tak co chwilę będą liczyć na to, aż ktoś im coś "da"?|
Ostatnio Kuba, teraz kibice, ale długo tak nie pociągną.
0
A to nie wiem, może włącz i wyłącz komputer :)
Poczytaj o tym problemie w google
No i jak instalujesz to folder sam się tworzy chyba, ważne żeby dysk wybrać
18
Może mi ktoś logicznie wytłumaczyć, dlatego PRAWIE zawsze, w sytuacjach takich jak wczoraj pomiędzy Costą i Umtitim, kartki dostają obaj zawodnicy? Przecież Umtiti nic mu nie zrobił, zabrał jego rękę i odchodził od niego. Zazwyczaj w takich sytuacjach arbiter zawsze wyciąga po żółtej kartce dla obu Panów. Już nawet nie chodzi o tą konkretną sytuację, tylko ogólnie.
Druga sprawa, nie od dziś wiadomo, że gracze Atletico pod wodzą Simeone to prowokatorzy i drwale. Wczoraj ewidentnie za cel obrali sobie Vidala, którego co rusz prowokowali i o dziwo, Arturo nie dał się ponieść emocjom, czym jeszcze bardziej zyskał w moich oczach.
1
Bo masz za mało miejsca, potrzebujesz około 60 gb, a na dysku C masz wolnego miejsca 42,3 gb
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W tamtym sezonie zazwyczaj pierwsze połowy były w naszym wykonaniu nudne i na 0-0, a w drugiej wrzucaliśmy wyższy bieg. Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie.
0
Tak samo wcześniej Vidal, też chował nogi, a ten Lucas cały widać w obu przypadkach, że szukał fauli i kartek.