2

Udało się w końcu rozwiązać ta zagadkę, co jakiś koleś wysłał drugiemu na pocztówce?

3

Raczej było pite, poznał jakieś laski, wziął numer, ale potem trzeba było wrócić do domu, w którym czekała już dziewczyna, więc trzeba było skasować;)

3

Komu jak komu, ale akurat jemu trening strzelecki by się bardzo przydał. Gość ma tak fatalna skuteczność, że głowa mała, ale ego jak widać ogromne.

1

Kontuzja.

223

Hahaha Strejlau pozamiatał:
"Grał kiedyś z Ramosem, doskonale się uzupełniali, jak nie jeden sfaulował to drugi"
O Pepe:)

1

Zrobił sobie przerwę od reprezentacji.

0

Nie oglądałem wcześniejszych pytań, ale ojciec mu dobrze wytłumaczył wszystko. Szkoda, że nie zaryzykował :D

0

Piliście wódkę biały bocian? Polecacie czy nie bardzo?

1

Że będzie TJMMNW :)

1

Inne:).

MAtS
Carvalaj- Umtiti-Varane- Alba
Rakitic-Modric-Coutinho
Salah-Kane-Messi

0

Przed chwilą mówili o tym w RMF FM, to nie musi być fejk.

3

Podobno stracił panowanie nad swoim passatem, uderzył w barierki, później dachował. Sytuacja miała miejsce na A4, wiec powoli nie jechał zapewne. Niestety, ale wygląda na to że młodość i brawura zrobiły swoje :(

73

Typowy Suarez, przyjęcie piłki fatalne, ale za chwilę magiczna asysta :)

0

Ale kontr mieliśmy dużo więcej i dużo wcześniej

0

Co jak co, ale dzisiaj tych kontr parę mieliśmy, przydałaby się szybkość Grosickiego na skrzydle w takich przypadkach.

2

Kwaśniewski chyba dzisiaj za Włochami
https://zapodaj.net/2374556ac0e3c.jpg.html

0

Może być bardzo ciekawie, bo ostatnio Astralis z North przegrało 2 mecze, dzisiaj z NiPem. FaZe zawsze groźne. Może mouse, sk. Nie ma faworyta według mnie. Navi ostatnio też słabo, ale major mogą mieć mocny. Będzie co oglądać, szkoda, że bez emocji z VP

0

Nie interesuje sie ta grą, więc Ci nie powiem.

0

Ale już zaczynają po tych zmianach w składzie lepiej grac.
Też mi się wydaje, że nasi spoczęli na laurach i to główny powód słabej gry.
Nawet snax w rozmowie z byalim pisał, że to co robi trener w mouse a co robił kuben to niebo a ziemia.

0

Tak krótko to znaczy ile? Blisko 15 lat, to nie tak mało.

0

Zgadza się, wygrali w tej grze wszystko co się da. Zarobili też nie mało, teraz pewnie zajmą się jakaś analizą, albo komentowaniem. Na pewno są bardzo popularni i i to będą wykorzystywać. Szkoda tylko, że rozejdą się raczej w złej atmosferze. Po tylu latach grania, była tam przyjaźń, teraz o tym nie ma mowy.

1

Bardzo dużo, a i wspierali też cele charytatywne. Dzięki Paszy w Nasielsku powstał plac zabaw, bo jego fani polajkowali co trzeba:)
Miałem przyjemność nawet z nim raz mixa zagrać, w sumie przeciwko niemu, ale zawsze coś:)

0

Byali odchodzi po majorze. Z pewnością Pasza i Neo także, czas ustąpić młodszym i lepszym.

0

Z biegiem czasu to by była najlepsza decyzja, ale liczyli, że może uda się wrócić do ścisłej czołówki. Były zmiany w składzie ale to nic nie dało.

3

Również mam nadzieję, że jednak coś pokażą.
Pasze można lubić lub nie, ale trzeba przyznać, że zwykły chłopak z małej mieściny osiągnął coś wielkiego. Jest sobą poprostu, prosty chłop z Polski.

4

Ja wiem, że mecz reprezentacji, ale jak są tu fani e-sportu, to prawdopodobnie dzisiaj ostatni mecz NEO i Paszy w CS:GO. Legendy, dzięki którym ten "sport" stał się w Polsce bardzo popularny. Przykre, że kończą w takim stylu, ale zasługują mimo wszystko na szacunek.

Koniec pewnej epoki:(

0

Nie uderzył go łokciem bez piłki jak Ramos Suareza. Piłka była grze, walczył o nią i przy okazji trochę go poturbował.
Żółta dla Messiego, czerwona dla Ramosa

24

http://uploadfile.pl/pokaz/1511140---mytc.html
Przyszły minister edukacji narodowej?:)

0

Z Pepco chyba;)
@bixmix nie przykrywam, ściele nim łóżko

Ale z Was świry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?