mrboom
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla,dyskusja-6642429.html
2
Udało się w końcu rozwiązać ta zagadkę, co jakiś koleś wysłał drugiemu na pocztówce?
3
Raczej było pite, poznał jakieś laski, wziął numer, ale potem trzeba było wrócić do domu, w którym czekała już dziewczyna, więc trzeba było skasować;)
3
Komu jak komu, ale akurat jemu trening strzelecki by się bardzo przydał. Gość ma tak fatalna skuteczność, że głowa mała, ale ego jak widać ogromne.
1
Kontuzja.
223
Hahaha Strejlau pozamiatał:
"Grał kiedyś z Ramosem, doskonale się uzupełniali, jak nie jeden sfaulował to drugi"
O Pepe:)
1
Zrobił sobie przerwę od reprezentacji.
0
Nie oglądałem wcześniejszych pytań, ale ojciec mu dobrze wytłumaczył wszystko. Szkoda, że nie zaryzykował :D
0
Piliście wódkę biały bocian? Polecacie czy nie bardzo?
1
Że będzie TJMMNW :)
1
Inne:).
MAtS
Carvalaj- Umtiti-Varane- Alba
Rakitic-Modric-Coutinho
Salah-Kane-Messi
0
Przed chwilą mówili o tym w RMF FM, to nie musi być fejk.
3
Podobno stracił panowanie nad swoim passatem, uderzył w barierki, później dachował. Sytuacja miała miejsce na A4, wiec powoli nie jechał zapewne. Niestety, ale wygląda na to że młodość i brawura zrobiły swoje :(
73
Typowy Suarez, przyjęcie piłki fatalne, ale za chwilę magiczna asysta :)
0
Ale kontr mieliśmy dużo więcej i dużo wcześniej
0
Co jak co, ale dzisiaj tych kontr parę mieliśmy, przydałaby się szybkość Grosickiego na skrzydle w takich przypadkach.
2
Kwaśniewski chyba dzisiaj za Włochami
https://zapodaj.net/2374556ac0e3c.jpg.html
0
Może być bardzo ciekawie, bo ostatnio Astralis z North przegrało 2 mecze, dzisiaj z NiPem. FaZe zawsze groźne. Może mouse, sk. Nie ma faworyta według mnie. Navi ostatnio też słabo, ale major mogą mieć mocny. Będzie co oglądać, szkoda, że bez emocji z VP
0
Nie interesuje sie ta grą, więc Ci nie powiem.
0
Ale już zaczynają po tych zmianach w składzie lepiej grac.
Też mi się wydaje, że nasi spoczęli na laurach i to główny powód słabej gry.
Nawet snax w rozmowie z byalim pisał, że to co robi trener w mouse a co robił kuben to niebo a ziemia.
0
Tak krótko to znaczy ile? Blisko 15 lat, to nie tak mało.
0
Zgadza się, wygrali w tej grze wszystko co się da. Zarobili też nie mało, teraz pewnie zajmą się jakaś analizą, albo komentowaniem. Na pewno są bardzo popularni i i to będą wykorzystywać. Szkoda tylko, że rozejdą się raczej w złej atmosferze. Po tylu latach grania, była tam przyjaźń, teraz o tym nie ma mowy.
1
Bardzo dużo, a i wspierali też cele charytatywne. Dzięki Paszy w Nasielsku powstał plac zabaw, bo jego fani polajkowali co trzeba:)
Miałem przyjemność nawet z nim raz mixa zagrać, w sumie przeciwko niemu, ale zawsze coś:)
0
Byali odchodzi po majorze. Z pewnością Pasza i Neo także, czas ustąpić młodszym i lepszym.
0
Z biegiem czasu to by była najlepsza decyzja, ale liczyli, że może uda się wrócić do ścisłej czołówki. Były zmiany w składzie ale to nic nie dało.
3
Również mam nadzieję, że jednak coś pokażą.
Pasze można lubić lub nie, ale trzeba przyznać, że zwykły chłopak z małej mieściny osiągnął coś wielkiego. Jest sobą poprostu, prosty chłop z Polski.
4
Ja wiem, że mecz reprezentacji, ale jak są tu fani e-sportu, to prawdopodobnie dzisiaj ostatni mecz NEO i Paszy w CS:GO. Legendy, dzięki którym ten "sport" stał się w Polsce bardzo popularny. Przykre, że kończą w takim stylu, ale zasługują mimo wszystko na szacunek.
Koniec pewnej epoki:(
0
Nie uderzył go łokciem bez piłki jak Ramos Suareza. Piłka była grze, walczył o nią i przy okazji trochę go poturbował.
Żółta dla Messiego, czerwona dla Ramosa
24
http://uploadfile.pl/pokaz/1511140---mytc.html
Przyszły minister edukacji narodowej?:)
0
Z Pepco chyba;)
@bixmix nie przykrywam, ściele nim łóżko
Ale z Was świry