8

Hahaha, no, pewnie ktoś wbije o 21 i napiszę "proszę szybko o link, bo właśnie wróciłem do domu. P.s jaki jest wynik?" :)

0

Chyba już padł;)
Ale dziwne, bo zawsze się zaczyna 30 minut przed meczem, a dzisiaj już od samego rana;)

1

Jest napisane*

*Bez spiny ziom:)

1

Do boju Polsko!

Szkoda, że nie z Rosją, w dniu dzisiejszym jakbyśmy im lanie spuścili, to by było coś pięknego:)

2



Payet:)

0

Nie mam pojęcia, mam tylko nic+

23

1

Dzisiaj o 14 na Canal+sport 2
Jutro o 20:55 na Canal+ 4k ultra HD
Wtorek o 16 na Canal+sport 2

0

No to elegancko, z fartem koleżko:)

0

To trzeba było dom stawiać:)

4

Jak długo w Polsce będzie dochodzić do takich sytuacji?
Jest z nami Pani ABC XYZ, która to pani?
:)

15

Uważajcie co podpisujecie
https://zapodaj.net/a33c72789f7c4.png.html

2

https://zapodaj.net/60c84cf3bda62.jpg.html
Paco wczoraj z bramką, a takie zdjęcie wrzucił Łukasz :)

2

Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie
Odsiadywał 15 letni wyrok, był 92 razy na przepustce i na takim wyjściu właśnie zamordował kolejną kobietę i dziecko.

1

Canal+sport 2 kolego

0

Po czym to stwierdzasz, że nie grałem w piłkę? Chyba nie zaprzeczył że uderzenia z falsza to techniczne kopnięcia?

Co do bramki, chyba jednak masz rację:)

0

Nie, ja się śmiałem bo Pan Strejlau bardzo się zachwycał nad strzalem, a według mnie piłka mu zeszła. Jak znajdę jakiś link to podeślę

Oczywiście nie wykluczam opcji, że się mylę, ale w powtórkach jakie widziałem to odniosłem wrażenie, że poprostu piłka mu zeszła. Wielu zawodników w takiej sytuacji uderza z prostego podbicia, wątpię, żeby taki młokos chciał tak technicznie uderzyć piłkę, no ale może jednak

1

A skąd Ty możesz wiedzieć co ja potrafię a czego nie? Nastepny, który coś przeczyta i już o kimś coś wie;)
A co z tym przyku***** z falsza?:)
Uderzenia z falsza to tech oczne uderzenia i nie da się tym sposobem mocno uderzyć piłki

0

Bądź trochę obiektywny, z falsza to tylko Quaresma jakby chciał to by tak uderzył, on chciał przywalić z prostego jak szła.
Albo przy***il albo uderzył z falsza, widać kto nie grał w piłkę

0

Ja nie mówię, że źle, nawet bardzo dobrze, bo jak już miałbym wybierać to bliżej mi do Zagłębie niż Śląska, ale ogólnie to mam wywalone na polską ekstraklasę.
Dobrze dla widowiska itp.
Dla mnie to mogą nawet ten klub rozwiązać, tyle pieniędzy miasto na nich przeznacza..

0

A czemu ma mnie dupa piec? To, że mam Wrocław w profilu nie znaczy, że jestem za Śląskiem:)
Jestem poprostu obiektywny, gościowi pilka ewidentnie zeszła :)

0

Hahaha, się spuszczają nad tą bramką Pakulskiego, a przecież widac, że mu zeszła:)

1

Już są, zobacz sobie na głównej stronie

0

2 błędy bramkarza i po meczu
Najbardziej niewdzięczna pozycja na boisku chyba:)

3

Skoro są luksusy, to nie rozumiem Twojego oburzenia. Nie znam okolicy, pierwszy raz słyszę o tym, ale skoro jest tak jak mówisz, to te 2k dla kogoś są jak dla zwykłego Janusza jak 20 zł :)

A co do postu wyżej, to uwierz, że mają co robić.
Normalnie pracują w szkole, odwiedzają chorych,przyjmują w kancelariach. Nie mogą sobie nic zaplanować, bo z dnia na dzień im może wypaść właśnie pogrzeb itp.

Nie musza robić wycieczek, bo nic z tego nie mają, a nawet w dzisiejszych czasach to ryzykowne, bo zaraz się pojawią głosy, że coś na tych wycieczkach robią tym dzieciom.

1

Może cmentarz należy do parafii i płacili za miejsce? Jeżeli nie, to nie wiem dlaczego ktoś tyle zapłacił. Pierwsze słyszę, żeby tyle za pogrzeb dla samego księdza płacić. Może coś źle usłyszałeś, bo nie chce mi się w to wierzyć.

2

"Dzisiaj byłem na pogrzebie i naprawdę piękne kazanie księdza a potem w czasie mszy chodzi gościu z tacą i zbiera kasę. No po prostu dramat jakiś. Pogrzeb kosztował 2 tys a Oni jeszcze zbierają pieniądze."

Po 1.Te 2 tysiące to mało i nie che mi się wierzyć, że tylko tyle.
Po 2. Nie księdza wina, że tyle kosztuje usługa zakładu pogrzebowego, trumna, miejsce na cmentarzu
Po 3. Jest zasiłek pogrzebowy, nie wiem ile ale zawsze coś
No i teraz do sedna - msza ma być za darmo? Ksiądz to zawód, wykonuje swoją prace, Ty robisz to za darmo? Zgodzę się, jeżeli ksiądz jest perfidnym materialistą i ma "cennik" usług, za które woła spore sumy, ale jest sporo księży,którzy zrobią to też za darmo. No i kościół też trzeba utrzymać, ogrzać zimą, zrobić czasem jakiś remont itp.

0

Mistrz świata i okolic

2

Ty, no ale dokończ, podwieźli Cię czy co?

0

Mnie najbardziej śmieszy to, że gość gada takie rzeczy, ale żeby być siatkarzem nie wszystko zależy od nas. Chodzi mi o wzrost. Okej, możesz być libero, no ale jednak większość wolałaby zdobywać punkty. Natomiast w piłce każdy może osiągnąć sukces niezależnie od wzrostu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?